شمانیوز

مهران مدیری امشب در برنامه دورهمی پیرامون چند موضوع صحبت کرد.

به گزارش خبرنگار شمانیوز و به نقل از باشگاه خبرنگاران: در بخش ابتدایی مدیری گفت:چند وقت گذشته خبری منتشر شد درباره احتمال جایگزینی خودرو پراید با خودروی دیگر که خودرو جدید احتمالاً  ترکیبی از پراید و تیبا است و جایگزین پراید خواهد شد .من عاجزانه خواهش می‌کنم که این کار را نکنید تنها حسن پراید این بود که تیبا نبود و بقیه تفاوت‌های آن جزئی است.

وی ادامه داد: چند وقت پیش سوار تاکسی اینترنتی بودم گفتم همین بغل من را پیاده کنید دیدم راننده در حال حرکت درب سمت خود را باز کرد، گفتم نه من پیاده می‌شوم شما تشریف داشته باشید گفت می‌دانم ترمز ماشین خراب است، همزمان با پای چپ روی آسفالت می‌کشم.

 

 

در بخش دیگری مدیری دو تماشاگر را دعوت کرد، یکی از آن‌ها کارمند دولت و دیگری خانه‌دار بود.

مدیری گفت :درباره سیاست می‌توانید پاسخ بدهید چند سوال پرسید مثل رئیس جمهور زیمباوه کیست، وزیر فعلی هند، اما تماشاگر گفت بیشتر اطلاعات سیاسی ما داخلی است.اطلاعات سیاسی مربوط به داخل کشور را می‌دانیم و خارج از کشور نمی‌دانیم.

مدیری ادامه داد: نایب رئیس مجلس کیست، اما همین سوال را هم نتوانستند پاسخ بدهند و همین موضوع باعث خنده تماشاگران شد.

مدیری عنوان کرد: بنظر شما عمل می‌کنم دوست دارید چه چیزی درباره سیاست بگوید.

در ادامه مدیری از خانم خانه‌دار سوال کرد که سال تاسیس مسکن مهر چه زمانی بود او گفت: زمان احمدی نژاد بود مدیری گفت مسکن سیاسی نبود، اما بخش احمدی‌نژاد سیاسی بود.


مدیری درباره نظر دادن مردم در حوزه سیاست توضیح داد: یکی از موضوعات برنامه امشب به این برمی‌گردد که مردم ما بیش از اینکه به فرهنگ، ادبیات، کتاب مطالعه و ... برای بالابردن معلومات خود بپردازند بیشتر تمایل به حرف‌های سیاسی دارند وهر وقت از آن‌ها درباره مسائل سیاسی سوال می‌کنیم یک ساعت و نیم نطق می‌کنند.


در بخش دیگری مدیری کامنت‌های مردم را خواند آن‌ها گفته بودند امیدوارم زمانی که برف می‌آید مسئولان بیدار باشند و صبح غافلگیر نشوند.فقط طلاق سهمیه بندی و کوپنی نشده بود که آن هم شد معاون وزیر بهداشت دیروز گفت ما درباره ویروس کرونا نگرانی نداریم.

مدیری درباره کشور چین گفت: موفقیت در زندگی این است که آدم از کسی توقع نداشته باشد حالا این (کسی) هم می‌تواند مسئولین باشد و هم سایر دوستان آشنایان باشند.نمونه بارز آن‌ها چینی‌ها هستند آن‌ها اگر از کسی توقع داشته داشتند با هیچی جمعیت خود را به یک و نیم میلیارد شدن نمی‌رسیدند.

مدیری عنوان کرد: چینی ها، چون از مسئولان خود توقف فیله کباب ندارد، در جریان هستید که هر جنبنده‌ای که می‌بینند می‌خورند من خودم چند روز چین بودم کل سفر دنبال آن‌ها بودم و می‌گفتم چه چیزی در دهن خود گذاشتی آن‌ها قانون دارند که هر چیزی تکان می‌خورد پس میخوریم.

وی ادامه داد: همه دیدیم که حتی ویروس کرونا گرفتند، اما باز هم کسی توقع نداشتند تنها ککاری که کردند و یک سری کشور‌ها برای مبارزه با این ویروس نظرخواهی کردند و ما به آن‌ها پیشنهاد دادیم که مدارس را تعطیل کنید (خنده) به جز دو استان جیان سو و چاندونگ ما به آن‌ها پیشنهاد دادیم که این دو استان را تعطیل نکنید.


 

  آیا این خبر مفید بود؟
  جهت مشاهده نظرات دیگران اینجا کلیک کنید

  آنچه دیگران میخوانند :
   
   روی خط رسانه