شمانیوز

برنامه تلویزیونی «چهل تیکه» با حضور رامتین محسنی خواننده نوجوان اوایل دهه شصت و محمد گلریز خواننده سرودهای انقلابی پخش می شود.

به گزارش خبرنگار شمانیوز و به نقل از مهر : برنامه تلویزیونی «چهل تیکه» پخش هفتگی خود را امروز یکشنبه ۲۰ بهمن ماه ۹۸ با حضور رامتین محسنی خواننده نوجوان اوایل دهه شصت که در زمان خود شهرت بسیاری در بین نوجوانان کسب کرده بود و محمد گلریز خواننده سرودهای انقلابی آغاز می کند.

رامتین محسنی برای اولین بار در برنامه تلویزیونی «گلاب بپاش» به همراه یک گروه سرود به اجرای قطعاتی در قالب موسیقی پاپ ارکسترال پرداخت. در میان قطعاتی که رامتین محسنی نقش خواننده اصلی آن را بر عهده داشت، می توان به قطعات «کی بود کی بود که پرسید؟» و «بابام رو تو ندیدی» اشاره کرد که از محبوبیت خاصی در بین مخاطبان تلویزیون برخوردار بودند.

«چهل تیکه» برنامه پخش خود را تا روز پنجشنبه ۲۴ بهمن ماه ادامه می دهد. دوشنبه ۲۱ بهمن ماه محمد کاسبی، سه شنبه ۲۲ بهمن ماه مهدی فقیه، چهارشنبه ۲۳ بهمن ماه فریبا متخصص هنرمندانی هستند که در برنامه حاضر می شوند. پنجشنبه ۲۴ بهمن ماه نیز مجید قناد مجری برنامه های کودک به برنامه می آید.

برنامه تلویزیونی «چهل تیکه» به تهیه کنندگی و کارگردانی الهام حاتمی و با اجرای محمدرضا علیمردانی به مرور خاطرات و نوستالژی سال های گذشته با حضور هنرمندان و افراد شاخص می پردازد.

«چهل تیکه» از یکشنبه ۲۰ بهمن ماه ۹۸ هفته پایانی دهه فجر تا پنج شنبه همین هفته از شبکه نسیم در ساعت ۲۲ پخش می شود.

 
آیا این خبر مفید بود؟
جهت مشاهده نظرات دیگران اینجا کلیک کنید

آنچه دیگران میخوانند :
    
    روی خط رسانه