شمانیوز

اکرم محمدی بازیگر سریال ستایش و پدرسالار شب گذشته مهمان برنامه دورهمی شد و گفتگوی جذابی را با مهران مدیری رقم زد.

به گزارش شما نیوز به نقل نمناک: برنامه دورهمی با اجرای مهران مدیری شب گذشته 25 بهمن ماه 98 ساعت 22 روی آنتن شبکه نسیم رفت.

اکرم محمدی بازیگر سینما و تلویزیون کشورمان که به تازگی در سریال ستایش ایفای نقش کرده بود مهمان شب گذشته برنامه دورهمی شد و در این برنامه به گفتگو با مهران مدیری پرداخت.

مهران مدیری گفتگو با اکرم محمدی را با خاطره بازی با سریال های تلویزیونی اش آغاز کرد و از سریال های ماندگار این بانوی هنرمند نام برد و از بازی اکرم محمدی در فیلم مادر زنده یاد علی حاتمی یاد کرد.

اکرم محمدی و مهران مدیری

آغاز بازیگری اکرم محمدی از تئاتر

 

اکرم محمدی درباره آغاز بازیگری اش در برنامه شب گذشته دورهمی گفت:من بازیگری را از تئاتر آغاز کردم و بعد از بازی در چند فیلم و سریال مقابل دوربین فیلم مادر رفتم که نقطه عطف کارنامه هنری من بود و به نظرم فیلمی بود که ماندگار شد و در سالهای بعد هم دیده خواهد شد و میتوانم بگویم که من با فیلم مادر بزرگ شدم.

 

سوال مهران مدیری از سن اکرم محمدی

مهران مدیری درباره سن اکرم محمدی از او پرسید که گفت:من متولد سال 1337 هستم و یک خاطره جالب هم از این سن دارم که یکبار یک خبرنگار از من بیوگرافی تهیه کرده بودند و گفته بود که من متولد سال 40 هستم و این خبرنگار به اشتباه این کار را انجام داده بود و در ادامه درباره خصوصیات مردادماهی ها صحبت کرد.

بازیگر سریال ستایش در ادامه صحبت هایش به خصوصیات اخلاقی بی نظیر زنده یاد علی حاتمی اشاره کرد و به تعریف و تمجید از ویژگی های علی حاتمی پرداخت.

اکرم محمدی

بازیگر سریال پدرسالار در بخش از صحبت هایش به سختگیری که نسبت به انتخاب نقش هایش دارد اشاره کرد و گفت من به هر قیمتی حاضر نیستم هر نقشی را بازی کنم و خیلی در انتخاب نقش هایم حساسم.

این بانوی بازیگر در ادامه صحبت هایش به عدم حضورش در فضای مجازی اشاره کرد و از مفید و مخرب بود این فضا گفت.

 

دنیای مادری اکرم محمدی

بازیگر فیلم مادر که در ویژه برنامه روز مادر دورهمی مهمان این برنامه شده بود درباره مادر بودن خودش گفت:من هم مادر هستم و دخترم مروارید 28 سال دارد و تنها دلیل زندگی من دخترم مروارید است.

مروارید رشته بازیگری و کارگردانی تا مقطع لیسانس خوانده است و نمایش هایی را در تئاتر ایفا کرده و اهالی تئاتر او را می شناسند ولی دوست دارد در عرصه تصویر هم حضور داشته باشد.

اکرم محمدی در ادامه صحبت هایش به سختگیری در انتخاب نقش ها و مشکلات جامعه اشاره کرد و از زندگی کردن به دور از حواشی گفت.

 

 

آیا این خبر مفید بود؟
جهت مشاهده نظرات دیگران اینجا کلیک کنید

آنچه دیگران میخوانند :
    تبلیغات متنی
    
    روی خط رسانه