شمانیوز

مدیر شبکه نسیم از تلاش برای رسیدن "خندوانه" به ایام نوروز خبر داد و گفت: به دلیل شهادت امام موسی کاظم(ع) در شب عید نوروز، "چهل‌تیکه" سه ساعت ویژه‌برنامه تحویل سال شبکه نسیم خواهد بود.

به گزارش خبرنگار شمانیوز و به نقل از تسنیم : چندی پیش رامبد جوان از شروع فصل جدید "خندوانه" در اسفندماه خبر داد و گفت:  اسفندماه به آنتن برمی‌گردند و تا محرم روی آنتن خواهند بود. بعد از آن ماجرای مشکلات لوکیشن "خندوانه" به‌وجود آمد و سیدمرتضی میرباقری در رونمایی از انیمیشن F4 از نوروزی شدن "خندوانه" خبر داد و گفت: برای تولید خندوانه مذاکره شده است و این برنامه برای نوروز روی آنتن می‌رود. 

محمد احسانی مدیر شبکه نسیم درباره شروع "خندوانه" گفت: هفته قبل مشکل لوکیشن "خندوانه" حل شده اما قبل از عید نوروز به آنتن نمی‌رسد و تمام تلاشمان بر این است که ایام عید نوروز به آنتن برسد. 

وی با اشاره به حضور "دورهمی" و "کودک‌شو" در ایام نوروز،‌ تأکید کرد: "دورهمی" که در ایام نوروز روی آنتن می‌رود، "کودک‌شو" در این ایام هر شب پخش می‌شود و البته بعد از نوروز به روال عادی خودش برمی‌گردد. 

مدیر شبکه نسیم در پاسخ به این سؤال که برنامه تحویل سال این شبکه چه برنامه‌ای خواهد بود، گفت: به دلیل اینکه شب عید نوروز با شهادت امام موسی کاظم(ع) مصادف شده،‌ ویژه شبکه نسیم برنامه "چهل تیکه" روی آنتن خواهدرفت که تقریباً سه ساعته است. 

آیا این خبر مفید بود؟
جهت مشاهده نظرات دیگران اینجا کلیک کنید

آنچه دیگران میخوانند :
    
    روی خط رسانه