شمانیوز

کارگردان فصل جدید «شام ایرانی» از پایان تصویربرداری مجموعه سوم این برنامه و پیوستن امیرحسین صدیق به گروه بازیگران خبر داد.

به گزارش خبرنگار شمانیوز و به نقل از برترین ها: سعید ابوطالب کارگردان و تهیه‌کننده «شام ایرانی» درباره آخرین وضعیت ساخت فصل جدید این مجموعه توضیح داد: خوشبختانه در حال حاضر ۳ مجموعه را که هر مجموعه شامل چهار قسمت است، ضبط کرده‌ایم. مجموعه اول با حضور پوریا پورسرخ، نیما شاهرخ شاهی، سامان گوران و با حضور امره تتیکل بازیگر مهمان از ترکیه تصویربرداری شد که ابتدا این بازیگر به همراه دیگر افراد گروه هر شب مهمان یکی از بازیگران ایرانی این مجموعه بودند و بعد از آن بازیگران ایرانی در استانبول ترکیه مهمان او شدند.

 

پایان تصویربرداری سری سوم «شام ایرانی»

 

وی ادامه داد: گروه دوم را شبنم قلی‌خانی، سیما تیرانداز، مارال فرجاد و جولیا بازیگر مهمان از کشور آذربایجان تشکیل دادند که در ابتدا سه بازیگر ایرانی مهمانی را برگزار کردند سپس مهمان جولیا در کشور باکو شدند که تصویربرداری این مجموعه هم به پایان رسیده است.

 

پایان تصویربرداری سری سوم «شام ایرانی»

 

کارگردان «شام ایرانی» با بیان اینکه مجموعه سوم نیز با حضور آقایان ضبط شده است، گفت: علی انصاریان، سیدجواد هاشمی، حامد آهنگی و جورج الوستا بازیگر مهمان از کشور لبنان گروه سوم را تشکیل می‌دهند که در ابتدا قسمت مربوط به مهمانی جورج الوستا در لبنان ضبط و سپس مهمانی بازیگران مرد ایرانی در ایران برگزار شد. همچنین تصویربرداری آخرین قسمت از مجموعه سوم یکشنبه شب ۲۷ بهمن ماه در منزل علی انصاریان به پایان رسید.

ابوطالب افزود: به زودی تصویربرداری مجموعه چهارم با حضور مرجانه گلچین، نگین معتضدی، آشا محرابی و آناهیت گیراگوسیان بازیگر مهمان از ارمنستان را آغاز می کنیم.

وی با اشاره به اینکه یک تفاوت «شام ایرانی» با سری های قبلی این است که در ژانر رئالیتی شو ساخته می‌شود، بیان کرد: ما میزانسنی برای این مجموعه در نظر نمی‌گیریم و در اتفاقات دخالت نمی‌کنیم یعنی بازیگران که مهمان یکدیگر می‌شوند با یکدیگر به توافق می‌رسند که چه کاری را انجام بدهند، کجا بروند، چه امتیازی بدهند و…. ضمن آنکه برخی از بازیگران برای مهمانان خود سورپرایزهایی را تدارک می‌بینند که این مسابقه را جذاب تر می‌کند.

تهیه‌کننده «شام ایرانی» با اشاره به اینکه مجموعه پنجمی هم برای این برنامه تدارک دیده شده است، عنوان کرد: علیرضا خمسه، امیرحسین صدیق و دو نفر دیگر که هنوز در حال مذاکره با آن‌ها هستیم، گروه پنجم را تشکیل می‌دهند.

ابوطالب با اشاره به اینکه اسفندماه ضبط «شام ایرانی» به پایان می‌رسد، اظهار کرد: ۳ مجموعه که شامل ۱۲ قسمت است آماده شده و این روزها مراحل فنی مانند تدوین، صداگذاری و… را طی می‌کند. در حال حاضر منتظر صدور پروانه نمایش برای قسمت های اول هستیم و فکر می‌کنم در اسفندماه مجموعه اول وارد شبکه نمایش خانگی ‌شود.

 

آیا این خبر مفید بود؟
جهت مشاهده نظرات دیگران اینجا کلیک کنید

آنچه دیگران میخوانند :
    تبلیغات متنی
    
    روی خط رسانه