شمانیوز

در روزهایی که ترس و حاشیه های ناشی از ویروس چینی جولان می دهند، عده ای به فکر سوءاستفاده از این حاشیه ها، احتکار ماسک و لوازم دیگری هستند؛ اتفاقی که سبب واکنش جواد رضویان شد.

به گزارش خبرنگار شمانیوز و به نقل از مهر :  کرونا، ترس و حاشیه‌های ناشی از آن حسابی جولان می‌دهند و هربار مشکل یا اتفاقی می‌سازند که گاهی می‌شود از آنها بیشتر از خود کرونا ترسید! یکی از این اتفاقات را در خبر احتکار ماسک شنیدیم و همه ناراحت شدیم از این‌که در روزهای نگرانی و اضطراب مردم، برخی چه روش‌های ناجوانمردانه‌ای را برای کسب سود انتخاب می‌کنند.

روز گذشته جواد رضویان، بازیگر سینما و تلویزیون که البته کارگردانی را هم تجربه کرده، اما هنوز هم با بازی‌های خوبش در مجموعه‌های طنز شناخته می‌شود، نسبت به این اتفاق تلخ واکنش نشان داده است.

او در اینستاگرام خود نوشته است: می‌گفتند زمان جنگ وقتی دشمن بمب شیمیایی می‌زد خیلی از رزمنده‌ها ماسک‌های خودشون رو از صورت برمی‌داشتند و به جوون‌ترها می‌دادند، امروز هم بعضی‌ها به خاطر دلهره مردم از ویروس کرونا دارند ماسک‌ها رو انبار می‌کنند و به قیمت چندین برابر به مردم می‌فروشن، خدایا کیا رفتن کیا موندن.....

آیا این خبر مفید بود؟
جهت مشاهده نظرات دیگران اینجا کلیک کنید

آنچه دیگران میخوانند :
    
    روی خط رسانه