شمانیوز

عر خوانی به سبک رپ توسط مجری شبکه یک را می بینید.

به گزارش خبرنگار شمانیوز : عبدالرضا امیر احمدی تهیه کننده و گوینده رادیو وتلوزیون ، مدرس دوره های تفکر خلاق – ارتباط موثر و بازاریابی است که در شبهای ماه رمضان سال 91 از درگاه شبکه پنجم (تهران) در قالب برنامهء زنده“جشن رمضان” مهمان خانه های روزه دارن می باشد. به همین بهانه بیوگرافی وی را مختصرا در قالب این پست آورده ایم.

نام و نام خانوادگی: عبدالرضا امیر احمدی

محل تولد: شهرستان دامغان

مدرک تحصیلی: کارشناسی ارشد مدیریت

عبدالرضا امیراحمدی که خیلی ها او را با نام رضا امیر احمدی می شناسند،فعالیت های رسانه ای خود را از سال 1373 با ورود به شبکه 3 در قالب برنامهء “برای فردا” به صورت رسمی شروع کرده و از سال 80 با اجرای برنامه های زنده تلوزیونی بیش از پیش به عموم مردم معرفی شد، برنامه هایی از قبیل تابستانه و زمستانه که اجرای امیر احمدی در کنار رضا رشیدپور توانست بینندگان زیادی را برای دیدن یک برنامه تلوزیونی در قالب مسابقه و سرگرمی پای تلوزیون بنشاند.

برنامه به رنگ پاییز سومین کار عبدالرضا امیر احمدی در قالب برنامه های مسابقه و سر گرمی بود. نحوهء اجرای گرم و صمیمی و پر انرژی امیر احمدی تهیه کنندگان و برنامه سازان شبکه یک را بر آن داشت که از حضور وی در برنامهء صبح بخیر ایران استفاده نمایند و امیراحمدی خیلی زود در قالب برنامه های صبحگاهی جا افتاد و تبدیل به یکی از مجریان ثابت برنامه صبح بخیر ایران شد.

 

 

آیا این خبر مفید بود؟
جهت مشاهده نظرات دیگران اینجا کلیک کنید

آنچه دیگران میخوانند :
    
    روی خط رسانه