شمانیوز

مسابقه بزرگ استعداد یابی "عصر جدید" کاری از گروه اجتماعی شبکه سه سیما به تهیه کنندگی و اجرای احسان علیخانی است و رویا نونهالی، امین حیایی، آریا عظیمی نژاد و سید بشیر حسینی داوران این مسابقه استعدادیابی هستند .

فصل دوم مسابقه تلویزیونی «عصر جدید» با 4 قسمت راستی آزمایی کار خود را آغاز می‌کند و اولین قسمت راستی آزمایی این برنامه تلویزیونی 6 اسفند روی آنتن شبکه سه می‌رود.

 

قسمت اول برنامه اصلی «عصر جدید» 17 اسفند مصادف با شب ولادت حضرت علی (ع) روی آنتن خواهد رفت.

احسان علیخانی اعلام کرده که  تغییر و تحولی در دکور عصر جدید و  نوع آیتم‌ها اتفاق می‌افتد. باید دید که در آستانه پخش چه تغییرات و اتفاقاتی برای فصل دوم "عصر جدید" بوجود می‌آید؟

فصل دوم "عصر جدید" ضبط خودش را از روز چهارشنبه ۲۳ بهمن‌ماه آغاز کرده و این روزها به تصویربرداری‌اش ادامه می‌دهد تا همزمان با ولادت امام علی(ع) روی آنتن شبکه ۳ سیما برود. بنابر اعلام صفحه این مسابقه تلویزیونی چند قسمت از مرحله اول فصل دوم "عصر جدید" در اسفندماه پخش می‌شود و ادامه آن هم قرار است در ایام نوروز هر شب روی آنتن برود. "

در فصل اول عصر جدید فاطمه عبادی (هنرمند نقاش با شن)، محمد زارع (آکروبات کار)، پارسا خائف (خواننده نوجوان)، سعید فتحی روشن (شعبده باز و منتالیست) وگروه دختران نینجا (هنرهای رزمی) به ترتیب نفرات اول تا پنجم شدند.

 

divider1
قسمت اول راستی آزمایی
 
 
 
divider1

قسمت دوم راستی آزمایی

 

divider1قسمت سوم راستی ازمایی

divider1

قسمت چهارم راستی ازمایی

divider1

قسمت اول فصل جدید عصرجدید در حال بروزرسانی...

 

آیا این خبر مفید بود؟
جهت مشاهده نظرات دیگران اینجا کلیک کنید

  • امین

    عالی بود

آنچه دیگران میخوانند :
    
    روی خط رسانه