شمانیوز

شبکه سلامت، مسابقه «شهروند و مافیا» را برای نوروز ۹۹ هم تدارک دیده تا در تعطیلات نوروز میهمان خانه‌های مردم باشد.

به گزارش شمانیوز به نقل از باشگاه خبرنگاران جوان ، علیرضا سلطانی تهیه کننده درباره جزئیات  مسابقه «شهروند و مافیا»گفت:این مسابقه که راوی آن علیرام نورایی است در حال حاضر از  شبکه سلامت پخش می شود و روزهای آخر ضبط را سپری می کنیم.

 

وی درباره ویژه برنامه نوروز ۹۹ ادامه داد: قرار است در نوروز ۹۹ نیز مسابقه با حضور خانم‌ها و آقایان پخش شود و زمان پخش در نوروز، ساعت ۲۳ است.

وی اضافه کرد: «شهروند و مافیا» مسابقه‌ای خانوادگی است و در آن فرد با آزمون و خطا سعی در شناسایی افراد دیگر می‌کند. در این بازی افراد به دو گروه مافیا و شهروندان تقسیم و نبرد میان دو گروه آگاه و ناآگاه شبیه سازی می‌شود. در این مسابقه افراد به صورت پنهانی تعیین نقش می‌شوند و اکثریت شهروند این فرصت را پیدا می‌کنند تا افراد مافیا را شناسایی و برای حذف آن‌ها رای بدهند.

تهیه کننده «شهروند و مافیا» از علاقه مندی جوانان و نوجوانان به این بازی صحبت کرد و گفت: بومی سازی بازی،هدف اصلی برنامه بوده و موجب تولید ۳۲ مسابقه جذاب در دکوری به مساحت ۳۰۰ متر شد. این دکور بیشتر بر فضای نوری متمرکز شده است و تغییرات نور باعث تغییر در فضای دکور می‌شود.

گفتنی است عوامل این مسابقه عبارتند از تهیه کننده: علیرضا سلطانی، کارگردان:محمد رجایی و راوی علیرام نورایی.

 

آیا این خبر مفید بود؟
جهت مشاهده نظرات دیگران اینجا کلیک کنید

آنچه دیگران میخوانند :
    
    روی خط رسانه