شمانیوز

شبکه شما برای نوروز ۹۹ برنامه‌های متعددی تدارک دیده که در این گزارش به برخی از آن‌ها پرداخته ایم.

به گزارش شمانیوز و به نقل از باشگاه خبرنگاران: شبکه شما با پخش ۵ سریال، جشنواره فیلم‌های سینمایی و ده‌ها برنامه تولیدی استانی، جدول پخش متنوعی را برای مخاطبان تدارک دیده است.

محمدکاویانی مدیر شبکه شما با بیان این مطلب به تشریح برنامه‌های نوروزی این شبکه پرداخت. وی به علاقه‌مندان سینما وعده داد هر روز ساعت ۱۳:۳۰ جشنواره نوروزی فیلم‌های سینمایی شبکه شما، فیلم‌های مطرح ایران و جهان را پخش خواهد کرد. همین طور علاقه‌مندان مستند هم می‌توانند هر شب ۲۳:۴۵ منتظر پخش مستند‌های جذاب و دیدنی باشند.

مدیر شبکه شما با اشاره به ماموریت این شبکه در پرداختن به تولیدات استانی گفت: ویژه برنامه کودک که توسط همکاران خراسان رضوی ساخته شده، هر روز ساعت ۹ صبح پخش می‌شود. همکاران مرکز قزوین هم هر روز ساعت ۱۰ به مدت یک ساعت و پانزده دقیقه، برنامه زنده «بوی عیدی» را روانه آنتن شبکه شما می‌کنند. مسابقه «تش و بنکو» هم توسط همکاران مرکز چهارمحال و بختیاری ساخته شده که هر روز ساعت ۱۶ پخش خواهد شد. جُنگ «مشتی باش» که از تولیدات مرکز خراسان رضوی است هم هرشب ساعت ۳۰ دقیقه بامداد روی آنتن شبکه شما می‌رود.

کاویانی با تاکید بر اینکه مسافرت‌های نوروزی به علت شیوع ویروس کرونا منتفی شده، ولی رویکرد گردشگری باید همچنان اهمیت داشته باشد گفت: دو مجموعه گردشگری «کوله گرد» محصول مرکز گلستان و «کوله پشتی» محصول مرکز فارس، هر شب ساعت ۲۰:۴۵ روانه آنتن می‌شود تا مشتاقان ایرانگردی لااقل در خانه هایشان، تصاویر بکری از زیبایی‌های ایران را ببینند.

مدیر شبکه شما با اشاره به تاکیدات مقام معظم رهبری (مدظله العالی) بر حفظ و صیانت از زبان فارسی گفت: برنامه «فارسی شو» هر شب ساعت ۲۲ روانه آنتن خواهد شد. کاویانی به تنوع غذا در مراکز مختلف اشاره کرد و گفت برای پوشش این بخش مهم از سبک زندگی، برنامه «مزه غذای ایرانی» هر شب ساعت ۲۱:۳۰ پخش می‌شود.

وی گفت: علاقه‌مندان موسیقی هم می‌توانند برنامه «ترانه باران» را هر روز ساعت ۱۸ و تکرار آن را ساعت ۱۵ روز بعد دنبال کنند. کاویانی با اشاره به اهمیت ویژه سلامت در نوروز ۹۹ بیان کرد: برنامه «دکتر سلام» با پیام‌های سلامتی نوروزی هر روز سه نوبت در فواصل برنامه‌ها پخش می‌شود.

مدیر شبکه شما با بیان اینکه سریال‌های «دودکش ۱»، «آب پریا»، «میان بر» و «ناخونک» روی آنتن می‌روند، گفت: این سریال‌ها به ترتیب، ساعت‌های ۸، ۱۱:۳۰، ۱۷، ۲۰ و ۲۳ از شبکه شما پخش می‌شوند.

 

 

تحویل سال به وقت مراکز

گل سرسبد برنامه نوروزی، برنامه تحویل سال است.

کاویانی مدیر شبکه شما گفت: ویژه برنامه سال تحویل این شبکه با نام «نوروز شما»، در سه قسمت و با همکاری مراکز استان‌ها روانه آنتن می‌شود.

وی گفت: اولین قسمت از برنامه «نوروز شما»، چهارشنبه بیست و هشتم اسفند از ساعت ۱۹ آغاز شده و تا ۰۰:۳۰ بامداد ادامه دارد. همکاران مراکز گلستان، فارس و آذربایجان غربی در این قسمت، نقشی فعال دارند.

قسمت دوم این برنامه پنجشنبه بیست و نهم اسفند هم همان ساعت ۱۹:۰۰ تا ۰۰:۳۰ پخش می‌شود. ارتباط با مراکز مرکزی، اصفهان، فارس و گیلان بخش مهمی از قسمت دوم «نوروز شما» است. قسمت سوم «نوروز شما»، روز جمعه که روز تحویل سال است از ساعت ۴:۳۰ صبح آغاز شده و تا اذان ظهر ادامه خواهد داشت. در این قسمت با مراکز فارس، همدان، یزد و مازندران ارتباط برقرار خواهد شد.

تجلیل از جامعه پزشکی و ادای احترام با این قشر، دعوت از گروه‌های موسیقی نواحی، نوروز در ادب پارسی، نمایش هنر‌های اقوام، معرفی غذاو شیرینی نوروز، دعوت از بازیگران بنام سینما و تلویزیون، پخش برنامه نوروز در تاجیکستان، بهاریه‌های شعرا از محور‌های این ویژه برنامه خواهد بود.

 

آیا این خبر مفید بود؟
جهت مشاهده نظرات دیگران اینجا کلیک کنید
copied