شمانیوز

آپارات، پربازدیدترین‌ چهره‌های سال 98 را از نگاه آمار و ارقام منتشر کرد.

به گزارش شمانیوز و به نقل از روابط عمومی آپارات، سایت آپارات برای چندمین سال متوالی اقدام به انتشار گزارش پایان سال خود کرده است که پر بازدیدترین و محبوب‌ترین‌ چهره‌های سال 98 را از نگاه آمار و ارقام و بازدید کاربران معرفی کرده است.

.

سال گذشته مهناز افشار و محمد رضا گلزار دو بازیگر پربازدید زن و مرد سینمای ایران در آپارات بودند که امسال هم مهناز افشار، عنوان پربازدیدترین بازیگر زن را از آن خود کرد  و مهران مدیری، جایگزین محمدرضا گلزار در بخش پربازدیدترین‌ بازیگران مرد سال 98 شد.

.

همچنین محسن ابراهیم‌زاده، خواننده پاپ و جوان کشور در رتبه نخست پربازدیدترین خواننده‌های کشور قرارگرفته است و در کنار او محمودکریمی، مداح سرشناس کشور در صدر مداحان کشور حضور دارد که مردم در آپارات به سراغش رفته‌اند. و نیز در بخش پربازدیدترین شخصیت کارتونی، باب اسفنجی، در بین بی‌شمار شخصیت کارتونی، جزو برترین کاراکتر‌هایی بود که مردم ایران به تماشای آن نشسته‌اند.

.

این آمار بر اساس داده‌های تیم فنی، برمبنا تعداد نمایش، تعداد بازدید، تیتر و تگ به دست آمده است که مخاطبان و علاقمندان جهت مشاهده این اطلاعات می‌توانند به نشانی https://www.aparat.com/info98  مراجعه کنند.

 

 

آیا این خبر مفید بود؟
جهت مشاهده نظرات دیگران اینجا کلیک کنید

آنچه دیگران میخوانند :
    تبلیغات متنی
    
    روی خط رسانه