شمانیوز

جزئیات جالب از ماجرای طلاق بهاره رهنما از همسر دومش را در این صفحه بخوانید ..

درفضای مجازی شایعات زیادی پیرامون سلبریتی ها به وجود می اید . بهاره رهنما نیز از این شایعات در امان نبوده است . به تازگی شایعاتی عجیب از طلاق و جدایی  بهاره رهنما  و همسر دومش به وجود امده است . بهاره رهنما تا کنون واکنشی به این شایعات نشان نداده است و بعید به نظر می رسد که این شایعه حقیقت داشته باشد و کذب است . 
 

همه چیز در مورد زندگی شخصی بهاره رهنما را در ادامه می خوانید: 

 

ازدواج بهاره رهنما و امیرخسرو عباسی

زوج های هنرمند همچنان خبرساز می شوند؛ یکی ازدواج می کند و دیگری طلاق می گیرد و باز ازدواج و … این طلاق ها و ازدواج های بازیگران و اهالی هنر ادامه دارد. این بار، بهاره رهنما بازیگر سینما و تلویزیون که پس از جدایی از پیمان قاسم خانی نویسنده بسیاری از سریال های طنز تلویزیون، پس از مدت ها این طلاق را علنی کرده بود، 4 شهریور ماه مجددا ازدواج کرد. همسر جدید او اما از خانواده هنر و سینما و تلویزیون نیست و ترجیح داده است زندگی کم حاشیه تری را با برگزیدن یک تاجر ادامه دهد.

 

 

 

امیرخسرو عباسی

 

امیرخسرو عباسی و بهاره رهنما

امیرخسرو عباسی یک تاجر لوازم آرایشی و بهداشتی است و اصولا هیچ ارتباطی هم با حوزه کاری همسرش ندارد. وی صاحب یک شرکت بزرگ تولیدی است و محصولات آرایشی تولیدی آن در سراسر کشور توزیع می شود.

 
 

 

بهاره رهنما کارشناسی حقوق قضایی را از دانشگاه آزاد گرفته است. همسر سابق او پیمان قاسم خانی نویسنده سینما بود. این زوج دختری به نام پریا قاسم خانی دارند که تجربه حضور در تئاتر «پنجره ها» و فیلم سینمایی دایره زنگی (فیلم) و بانو را دارد.

بهاره رهنما

بهاره رهنما و دخترش

امیرخسرو عباسی همسر بهاره رهنما یک دختر دارد که عکس او را در ادامه مشاهده میکنید.

امیرخسرو عباسی

امیرخسرو عباسی و دخترش

پای بهاره رهنما بازیگر کشورمان شکست

بهاره رهنما بازیگر سینما و تلویزیون کشورمان که در جدیدترین حضور تلویزیونی اش جلوی دوربین سریال بچه مهندس رفت و به ایفای نقش در این سریال متفاوت پرداخت. این هنرمند کشورمان تصاویری از پای شکسته اش را در اینستاگرامش منتشر کرد.

 

وقتی بهاره رهنما با پای شکسته هم دست از عکاسی برنمیدارد

بهاره رهنما استوری هایی در اینستاگرامش منتشر کرد و از این طریق درباره حال و هوای این روزهایش بعد از شکستن پایش صحبت کرد. در ادامه عکس هایی از پای شکسته بهاره رهنما را مشاهده میکنید.

بهاره رهنما

عکسی از پای شکسته بهاره رهنما

بهاره رهنما

پای شکسته بهاره رهنما و شوخی با رنگ گچش

نسیم ادبی بازیگر سریال شهرزاد هم با انتشار عکسی در کنار بهاره رهنما در اینستاگرامش نوشت :سلام رفقا اجرای تابستان فراموشی که شنبه ها روی صحنه میبردیم،بدلیل مصدومیت پای بهار جان رهنما فعلا تعطیل شد. شروع مجدد اجراها رو به اطلاعتون میرسونیم . دعا کنین زن باران زودتر روبراه و سر پا بشه...

بهاره رهنما

عیادت نسیم ادبی از بهاره رهنما

دم همتون هم گرم ... دوستتون دارم و آرزو میکنم هیچوقت رو تخت بیمارستان نبینمتون...

بهاره رهنما

بهاره رهنما و نسیم ادبی در نمایش تابستان فراموشی

بهاره رهنما در جدیدترین تئاترش روی صحنه نمایش تابستان فراموشی رفت و در این نمایش با نسیم ادبی همبازی است و این نمایش تا 10 مرداد روی صحنه است.

بهاره رهنما

بهاره رهنما در نمایش تابستان فراموش

بهاره رهنما بازیگر سینما و تلویزیون و همسر پیمان قاسم خانی نویسنده سینما است. این زوج دختری به نام پریا قاسم خانی دارند که تجربه حضور در تئاتر پنجره ها و فیلم سینمایی بانو را دارد.  در ادامه عکس سلفی پاییزی بهاره رهنما و دخترش پریا را مشاهده میکنید.

 

سلفی پاییزی بهاره رهنما و دخترش

یک سلفی دیگر از بهاره رهنما با عینک خاصش و دخترش پریا.

سلفی بهراه رهنما و دخترش

بهاره رهنما و همسرش در تولد 17 سالی دخترشان پریا.

بهاره رهنما و همسرش در جشن تولد دخترشان

بهاره رهنما با انتشار عکس زیر در شبکه اجتماعی اش نوشته است:به محض اینکه دو قدم از کشور محترم و دوست‌داشتنی مان دور می‌شوم، اگر زیبایی‌ها و نظم و آرامشی در کشوری می‌بینم، همه‌اش می‌شود حسرت در دلم که چرا سرزمین من با سابقه فرهنگی چند‌هزار‌ساله از این چیز‌های بدیهی خوب محروم است؟!

تیپ زیبا و جنجالی بهاره رهنما در یونان (عکس)

چیز‌های ساده و حقوق اولیه‌ای که هیچ‌کدام منافاتی هم با اخلاقیات و شرعیات ما ندارد؛ مثل هوای خوب، خیابان‌های تمیز، رانندگی در آرامش، احترام به حقوق شهروندی و شاید ساده‌ترینش «لبخند» که این‌روزها در سرزمین من تبدیل به کار عجیبی شده و من که به عادتی خانوادگی و البته شغلی از سر صبح به آدم و عالم لبخند می‌زنم،

با واکنش‌های غریب مردم مواجه می‌شوم و جملاتی می‌شنوم از این قبیل: وا این چشه؟! عین فیلماش مسخره است! به چی میخندی حالا بگو مام بخندیم؟بماند که قدمت را که کمی به سمت راست و چپی فراتر از مرز های وطن عزیزمان که بچرخانیم میبینین اولین زبان برقراری ارتباط انسانی و گفتگوی فرهنگ ها همین لبخند است و بس …”

آیا این خبر مفید بود؟
جهت مشاهده نظرات دیگران اینجا کلیک کنید

  • سیروس عزیزی

    تشکرازخبررسانیهاتون

آنچه دیگران میخوانند :
    
    روی خط رسانه