شمانیوز

درخواست عجیب مهدی طارمی از سحر قریشی درباره ازدواج را برای اولین بار در اینجا ببینید.

 

بر ازدواج  مهدی طارمی  و   سحر قریشی   اینروزها همه ی فضای مجازی را پر کرده است و امروز می‌خواهیم به این مسئله بپردازیم. سحر قریشی اینروزها به ارتباط هایش جواب نمی‌دهد. او تصمیم گرفته گفتگو نکند و برای خیلی ها سوال است که چرا این بازیگر سینما و تلویزیون سکوت کرده است.

 

در همین زمینه شنیده می‌شود مهدی طارمی که خود اصلا گفت و گو نمی‌کند، به سحر قریشی هم که گفته میشود قرار است ازدواج کنند، تاکید کرده گفت و گو نکند تا آب ها از آسیاب بیفتد. اظهارات قریشی درمورد ورود بانوان به استادیوم، جنجال ساز شد.

 

درخواست عجیب مهدی طارمی از سحر قریشی درباره ازدواج

تقاضای مهدی طارمی از سحر قریشی

 

خبر داغ  و جنجالی : گلشیفته فراهانی ، ترانه علیدوستی و پگاه اهنگرانی در بغل اقای کارگردان + عکس لورفته

 

 

اسم:سحر قریشی 
تاریخ تولد:۱۳۶۶/۱۰/۶
محل تولد :تهران

سحر قریشی «زاده ۶ دی ۱۳۶۶ در تهران» بازیگر سینما، تلویزیون و تئاتر ایران است.او درسال 88 با بازی در فیلم سینمایی لج و لجبازی به تهیه کنندگی آقای زبر دست و کارگردانی سیدمهدی برقعی وارد عرصه سینما شد.سحر قریشی توسط سارا خوئینی ها برای بازی دراین فیلم انتخاب شد که سرآغاز ورود سحر قریشی به سینما و تلویزیون شد.

سحر قریشی پس ازآن از طریق سیاوش خیرابی به سهیلی زاده معرفی شد و آقای سهیلی زاده برای نقش یلدا وی را انتخاب کرد.او بعد از ایفای نقش یلدا در سریال دلنوازان به شهرت رسید.

 

درخواست عجیب مهدی طارمی از سحر قریشی درباره ازدواج

مهدی طارمی  و سحر قریشی

بیوگرافی مهدی طارمی

اسم:مهدی

اسم خانوادگی:طارمی

تاریخ تولد:۱۳۷۱/۴/۲۷

محل تولد:بوشهر

تاهل:مجرد

پای تخصصی :راست

بازیکن تیم :پرسپولیس

عدد پیراهن :۹

مهدی طارمی در 27 تیر ماه سال 71 در بوشهر متولد شد.

درخواست عجیب مهدی طارمی از سحر قریشی درباره ازدواج

او بازیکن تیم ملی فوتبال است ودر اردیبهشت سال 93 به باشگاه فوتبال پرسپولیس تهران پیوست. او همینطور پیشینه بازی در تیم های شاهین بوشهر و ایران جوان بوشهر را دارد.

واکنش سحر قریشی و مهدی طارمی به خبر ازدواجشان 

خبری که مثل بمب در شبکه های مجازی منتشر شد ازدواج مهدی طارمی بازیکن پرسپولیس و  سحر قریشی  بود. سحر قریشی که گفته می شد با امید علومی ازدواج کرده هست. این روز‌ها شایعه ازدواج سحر قریشی با یک فوتبالیست سوژه اصلی شبکه های مجازی شده هست.پس از این که سحر قریشی ازدواج با یک فوتبالیست را تکذیب نکرد, برخی در شبکه های مجازی این مضوع را
به مهدی طارمی ربط دادند.

پست جدید مهدی طارمی و خبر شایعه هم زمان با این پست در شبکه های مجازی بابت ازدواج  سحر قریشی  با یک فوتبالیست, این شائبه را بوجود آوردکه طارمی همان فوتبالیست هست که گرچه این موضوع در حد همان شایعه مانده و هنوز اظهار نظری در مورد این شایعه منتشر نشده هست.

کامنت حسین ماهینی نیز این شایعه را قوت بخشید.

واکنش سحر قریشی و مهدی طارمی به خبر ازدواجشان

مهدی طارمی این روز ها به همراه تیم ملی فوتبال در اردوی اتریش حضور دارد و فردا با تیم ملی به مصاف پاناما می‌رود.اما سحر قریشی بازیگر سینما و تلویزیون به خبر ازدواج با یک فوتبالیست واکنش نشان داد.

واکنش سحر قریشی

خبری عجیب در شهر پیچید و به نوع خود دیدنی بود. موضوع از این قرار بود که اسم سحر قریشی بعنوان فردی برده می شد که قرار هست با یکی از بازیکنان معروف در لیگ برتر ازدواج کند. برای اطلاع از صحت و سقم این موضوع با این بازیگر سینمای کشورمون تماس گرفتیم.

واکنش سحر قریشی و مهدی طارمی به خبر ازدواجشان

 به گزارش پارس ناز سحر قریشی در خصوص شایعه ازدواجش با یک فوتبالیست گفت: اینبار قرار هست با چه کسی ازدواج کنم؟ «با خنده» فکر می‌کردم می‌خواهید در خصوص برادرم با من گفت و گو کنید. فقط این را بگویم که کاربران شبکه های مجازی از این حرف ها چندان می‌زنند.وی افزود: ازداوجم را با آقای فوتبالیست نه تایید می‌کنم و نه تکذیب, چون نمی‌خواهم با تکذیب کردن این موضوع مجبور به گفت و گو شوم .

واکنش برادر سحر قریشی

استوری سپهر قریشی درمورد شایعات امروز مبنی بر ازدواج خواهرش, سحر قریشی با مهدی طارمی را در قسمت تصویر شاهده می کنید.

واکنش سحر قریشی و مهدی طارمی به خبر ازدواجشان

شایعه ازدواج سحرقریشی و مهدی طارمی

واکنش مهدی طارمی

مهدی طارمی مهاجم پرسپولیس در دل اردوی اتریش تیم ملی با یک توئیت عاشقانه حسابی خبرساز شد.پس از آن که توئیت عاشقانه مهدی طارمی و پاسخ حسین ماهینی منجر به ایجاد شایعه ازدواج مهاجم پرسپولیس شد مهدی طارمی در توئیت دیگری به این شایعه پاسخ داد و از ماهینی گلایه کرد.

طارمی در پستش نوشت: «آقای ماهینی ببین چه شری درست کردی. یه شمار روانی هم با آبروی مردم بازی می‌کنن و براشون مهم نیست این مقاله.»حسین ماهینی هم در پاسخ پاسخ داده هست: «نگفتم اکنون خوووو در آینده خدا بخواد.»

واکنش سحر قریشی و مهدی طارمی به خبر ازدواجشان

شایعه ازدواج طارمی مهاجم پرسپولیس

گرچه صبح امروز خبر عجیبی در شبکه های مجازی دست به دست شد که در نوع خود دیدنی دقت بود. موضوع از این قرار هست که اسم سحر قریشی بعنوان فردی برده میشود که قرار هست با یک بازیکن معروف ازدواج کند

 سحر قریشی از بازیگرانی است که خیلی زود به یک چهره محبوب و پرکار در عرصه بازیگری تبدیل شد. با سحر قریشی هم صحبت شدیم تا از ایده آل های زندگی اش بگوید، از نگاهش به زندگی، حواشی و شایعات و ایده هایی که برای آینده در ذهن دارد. . . 

 
عدم حضور در مراسم خانوادگی!
متاسفانه چند وقت پیش عروسی پسرخاله ام بود و من نتوانستم به آن جشن بروم. در این نوع مجالس همیشه با لباس های پوشیده و ساده حاضر می شوم ولی با تمام این تفاسیر باز هم عکس می اندازند و کافی است این عکس در فضای مجازی منتشر شود که برای من مشکلات زیادی به همراه دارد. به همین خاطر ترجیح می دهم شرکت نکنم تا مسئله ای هم نداشته باشم. خانواده ام این موضوع را درک کرده اند ولی برخی از اقوام با تمام توضیحاتی که به آنها از طرف خود و خانواده ام داده می شود قانع نمی شوند. متاسفانه نگاه برخی از افراد جامعه ما به قشر هنرمند یک نگاه منفی و بدبین است؛ اینکه ما خیلی ثروتمند هستیم و زندگی سالمی نداریم! من به همراه چند تن از دوستان به مکه مشرف شده و آنجا توسط برخی هموطنان خودم مورد فحاشی قرار گرفتیم. ما هم مانند بقیه افراد این جامعه برای پولی که دریافت می کنیم زحمت می کشیم. برخی خیلی راحت به خودشان اجازه می دهند و بدترین حرف ها و تهمت ها را در فضای مجازی عنوان می کنند. این دوستان وقتی در شرایط ما قرار بگیرند مطمئن هستم که نمی توانند یک روز تحمل کنند، مصداق این است که آواز دهل شنیدن از دور خوش است. 

 تغییر نگاه خانواده و دیگران

باید بگویم که نه تنها نگاه اعضای خانواده، بلکه نگاه همه نسبت به من تغییر کرده و توقعشان از من خیلی بالا رفته است؛ حتی در انتخاب نقش ها و کارهایی که بازی می کنم خیلی مرا نقد می کنند و چون شخصیت واقعی ام می شناسند زمانی که خبر حاشیه ای از من منتشر می شود چه در کار چه خارج از آن، واقعا مرا نقد می کنند؛ مثلا اینکه چرا فلان فیلم را بازی کردی که این بازخورد منفی را داشته باشد و برایت حاشیه سازی شود و البته در مورد کارهای خوب هم تشویق می کنند ولی بیشتر در مورد بدها صحبت می کنند. امروز وقتی با خانواده ام بیرون می روم، مادرم دیگر نسبت به علاقه و واکنش مردم عادی رفتار می کند ولی گاهی اوقات خیلی کلافه و خسته می شود؛ مثلا زمانی که برای صرف شام به رستوران می رویم، آنقدر که من از جایم بلند می شوم تا با مردم عکس بیندازم یا جواب سلام و احوالپرسی آنها را بدهم، خانواده ام کلافه می شود.
 
 راز تنها شدن هنرمندان. . . 
این مسائل باعث شده خیلی تنها باشم. من حتی به تعداد انگشتان یک دست هم دوست صمیمی ندارم، آشنا و همکاران زیادی اطرافم هستند ولی دوست صمیمی ای که واقعا به او اطمینان کامل داشته باشم، ندارم. گاهی پیش آمده که با عوامل کار برای فیلمبرداری به شهرستان می رویم و برای خرج کمتر مجبور می شوند من را با یک همکار خانم هم اتاق کنند ولی من قبول نمی کنم و با خرج خودم یک اتاق جداگانه می گیرم. قصد بی احترامی و جسارت ندارم، چون همه همکارانم را دوست دارم ولی اگر به فرض یک عکس در حالی که در شرایط استراحت هستیم با هم بگیریم و این عکس خیلی اتفاقی لو برود دیگر تمام است. شاید این موضوع باعث شود که بگویند من کلاس می گذارم ولی به خاطر از مسائل حاشیه ای که ممکن است برایم به وجود بیاید چنین رفتار می کنم. متاسفانه پیش آمده که عکس شخصی و خانوادگی بازیگران قبل از ورود به عرصه بازیگری در فضای مجازی پخش شده است که برای من هم این مساله رخ داد و از شخص مورد نظر شکایت کردم. گناه اینکه این عکس پخش شد گردن من نیست؛ گناهش گردن کسی است که عکس را پخش کرده؛ همچنین کسی که عکس را دید و او هم آن را پخش کرد. اگر آدم به خدا اعتقاد داشته باشد و یک لحظه خودش را جای آن بازیگر قرار دهد این کار را نمی کند و آبروی کسی را نمی ریزد. 
 سحر قریشی
تجربه بزرگی که کسب کردم
در این سال ها «نه گفتن» را یاد گرفته ام. در این شش سال از لحاظ کاری خیلی ضربه خورد ه ام. اوایل کارم بارها شده بود که سر کاری می رفتم که از کارگردان تا عوامل همه مبتدی بودند و مشخص بود که فیلم واقعا بد خواهد شد ولی توان نه گفتن را نداشتم. گاهی فیلمنامه خوب بود و کارگردان اولین کارش بود و کار واقعا بد می شد. گاهی دوستانم به من می گویند که سحر خواهش می کنم فیلم های بد بازی نکن. امروز دیگر فیلم بد بازی نمی کنم، گاهی پیش آمده که فیلم چهار سال پیش ساخته شده و به دلایلی از پخش بازمانده بعد از چهار سال اکران می شود؛ یعنی زمانی ساخته شده بود که نه گفتن را بلد نبودم و فیلم آبروی این چند سال پیشرفت من را می برد. امروزه اصلا با کسی تعارف ندارم و خیلی راحت نه می گویم. اوایل خیلی آدم صبوری بودم ولی الان دیگر آن صبوری را هم کنار گذاشته ام. سینما اجتماع خیلی بزرگی است و در این شش سال تجربیات خوب و بدی کسب کرده ام که اگر به عنوان کارمند در جایی مشغول بودم سال های سال برای کسب این تجربیات زمان لازم داشتم. 
 
 از زن بودن نمی ترسم!
از زن بودن نمی ترسم ولی وقتی از پنج صبح سرکار می روی و همکاران مرد تو دو برابر همکاران زن هستند ناخودآگاه لحن صحبت کردن، رفتار و. . . آدم تغییر می کند. حس مراقبت از خود خیلی بیشتر می شود و ناخودآگاه یک گاردی اطراف خود به وجود می آوری که در نهایت باعث می شود که برای حفاظت از خود، زن بودن خود را پنهان کنی. همکاران خانمی دارم که متاهل هستند و در کار واقعا برای خود مردی هستند و به هیچ کسی اجازه جسارت نمی دهند و من واقعا این رفتار را می پسندم، چون زنانگی خود را برای خانواده خود گذاشته اند و آسیبی به زندگی خود وارد نمی کنند. این خانم ها الگوی من هستند. 
 
پسر خانواده ام شده ام
امروز من به نوعی پسر خانواده هستم. سپهر، برادرم گاهی اوقات من را به شوخی «داداش سیا» صدا می کند. به نوعی مثل برادرش شده ام. دلیل اصلی اش را هم نمی دانم. شاید چون صبح می روم سر کار و شب برمی گردم یا اینکه خیلی سرم در حساب و کتاب است و. . . البته از همان ابتدا روحیه پسرانه ای داشتم. من از بچگی بین 6 نوه پسری بزرگ شدم. تنها یک دخترعمو داشتم که آن هم با من اختلاف سنی داشت. یکی از عموهایم اختلاف سنی کمی با ما داشت که تازه امسال ازدواج کرد. همبازی بودن با آنها باعث شده بود تا روحیه پسرانه ای داشته باشم و حتی گاهی به من می گفتند که جای من و سپهر با هم عوض شده است. (باخنده). از زمانی که  وارد این عرصه شدم احساس می کنم روحیه ام کاملا مردانه شده است. خیلی از همکارانم بارها به من گفته اند که تو فقط ظاهر زنانه داری! هرچند به نظرم خیلی خوب نیست و احساس می کنم از احساسات زنانه ام دور شده ام که این طرز تفکر به وجود آمده است. 
 
عدم علاقه سپهر به بازیگری
سپهر به این عرصه علاقه ندارد. من خیلی دوست دارم که سپهر هم وارد این عرصه شود و بارها با او در این باره صحبت کرده ام. کارگردان ها و تهیه کننده هایی هم هستند که به من لطف دارند و اگر از آنها بخواهم حتما برای سپهر نقشی دارند ولی خودش علاقه ای به این کار ندارد. هرچند تله فیلمی بود که سپهر در آن یک سکانس حضور داشت و من آنقدر حواسم به سپهر بود که خراب نکند یا اشتباه نکند، خودم دوبار اشتباه کردم و باعث شدم تا کات بدهند. این کار را در توان سپهر می بینم. 
 
سحر قریشی و برادرش
 
یک خانواده کاملا هنرمند
خانواده مادری من همه هنرمند هستند. مادربزرگم صورتگر بودند، خاله مادرم نقاشی بسیار حرفه ای هستند، مادر خودم نقاش هستند و علاوه بر آن کارهای دستی بسیار حرفه ای درست می کنند، دایی ام خطاط بسیار هنرمندی هستند و سپهر هم در نقاشی دستی دارد. همان طور که گفتم سپهر زیاد به وادی بازیگری علاقه مند نیست و بیشتر به موسیقی گرایش دارد. خیلی دوست دارم به صورت حرفه ای به موسیقی نگاه کند و قطعا من هم حمایتش می کنم.
 
 ثبت برند لباس کاملا ایرانی
برند لباسی به اسم «کمد» را ثبت کردم که برای اولین بار در زندگی ایده آل این موضوع را اعلام می کنم. تمام طرح ها و لباس ها آماده ارائه هستند ولی فعلا دست نگه داشته ام. درکل، طراحی ها به سبک و مدل خودم هستند یعنی چیزی هستند که من دوست دارم. هم طراحی و هم دیزاین هایش کار خودم است. البته مادرم خیلی به من کمک کردند. در کل یک کار داخلی و کاملا ایرانی است چون بارها به من پیشنهاد شد که طرح ها را به ترکیه ببرم، آنجا شریک شوم و برایم بدوزند ولی دوست نداشتم این اتفاق بیفتد که یک طرح ایرانی به اسم یک کشور دیگر تمام شود. از خیاط، برش کار و. . . همه کار ایرانی است و دوست دارم یک خط تولید ایرانی هم داشته باشد. سه سال است که روی این موضوع کار می کنم. اگر می خواستم از اسمم استفاده کنم می توانستم مانند برخی از همکاران یک مزون دایر کنم. این کار را دوست ندارم چون کار من از آن عموم مردم است، در مزون ها عموم اجازه رفتن ندارند؛ مثلا شده که به یک مزون دعوت شده ام و دیدم که فقط بازیگران حضور دارند و نهایت 20 مانتو بیشتر در مزون وجود ندارد که آنها هم قیمت های نجومی دارند. یا اینکه برخی دوستان از دوبی یا ترکیه جنس می آورند و در مزون برای فروش می گذارند و با افتخار جنس خارجی بودن را اعلام می کنند. 
 
 سکوت را به دروغ ترجیح می دهم!
من هم مثل همه گاهی دروغ گفته ام ولی دروغی بوده که از یک جنگ جهانی جلوگیری کرده (باخنده). الان سعی می کنم دروغ نگویم، مثلا اگر چیزی از من بپرسید که نتوانم راستش را به شما بگویم، فقط نگاه تان می کنم تا خودتان از رو بروید (باخنده). سکوت را به دروغ ترجیح می دهم. چون احساس می کنم که وقتی یک نفر به من دروغ می گوید به شعور من توهین کرده است. به همین خاطر دوست ندارم خودم به شعور دیگران توهین کنم. در دروغ گفتن کم حافظه هستم و نمی توانم آن را حفظ کنم. 
 
چون ما بازیگر هستیم باید. . . 
من عاشق غذا و غذا خوردن هستم. غذایی نیست که شما اسم ببرید و من بگویم از آن بدم می آید، اما یک زمانی من که عاشق غذا بودم تا غذا جلویم می گذاشتند حالم بد می شد. افسردگی فقط برای همسایه نیست و سراغ همه می آید. شاید کسانی باشند که به این مشکل دچار باشند و اطلاعی از آن نداشته باشند. افسردگی سراغ من هم آمده بود. بعد از انجام چکاپ کامل، کلسترول خونم هم بالا بود. با پیشنهاد دکتر رژیم غذایی ام را تغییر دادم و با تصمیم خودم سراغ گیاهخواری رفتم. در همان زمان برای یک برنامه به همراه چند تا از همکاران به دزفول دعوت شدیم. لطف کرده بودند و مراسم ناهار در هتل برای ما ترتیب داده بودند. من از میز غذا عکس انداختم و غذایی سر میز بود که اسمش را از میزبان پرسیدم و ایشان گفتند کباب گنجشک، یعنی معروف ترین و لذیذترین غذای دزفول. آن زمان من گیاهخوار بودم و این کباب را نخوردم و اگر آن زمان گیاهخوار نبودم شاید کباب گنجشک را می خوردم و به هیچکس هم ربطی نداشت.
 سحر قریشی

عکسهای سحر قریشی

رضا رشیدپور و سحر قریشی

سحر قریشی و رضا رشیدپور 

سحر قریشی

سحر قریشی در نقش های متفاوت 

سحر قریشی و شاهرخ استخری

سحر قریشی و شاهرخ استخری در ساعت شلوغی 

سحر قریشی و همایون ارشادی

سحر قریشی و همایون ارشادی در پنج ستاره

محمدرضا شریفی نیا و سحر قریشی

محمدرضا شریفی نیا و سحر قریشی در آنچه مردان درباره زنان نمی دانند

سحر قریشی

سحر قریشی در رسوایی 2

رضا عطاران و سحر قریشی

رضا عطاران و سحر قریشی در فیلم آبنبات چوبی

سحر قریشی

سحر قریشی در فیلم مردی روی ماه

عکس های شخصی سحر قریشی

خانواده سحر قریشی :

سحر قریشی در یک خانواده ی کم جمعیت متولد شد و تنها یک برادر به نام سپهر دارد. مادر سحر قریشی ندا افشار نام دارد و همیشه مشوق سحر در عرصه بازیگری می باشد. سحر قریشی با تنها برادرش رابطه ی خیلی خوب و عاطفه دارند.

سحر قریشی و مادرش

همسر سحر قریشی :

سحر قریشی یک ازدواج ناموفق با مهران ذاکری داشت و پس از آن مدتی با امید علومی نامزد بود اما به ازدواج نرسید. شایعات زیادی در مورد ازدواج سحر قریشی در رسانه های مجازی منتشر می شود اما در حال حاضر وی به طور رسمی هیچ خبری از ازدواج خود منتشر نکرده است.

دلیل طلاق سحر قریشی :

همسر اول سحر قریشی با این مصاحبه دلیل جدایی اش از سحر قریش را بازگو کرد :  همیشه به نیکی از من یاد کرده و در چند مصاحبه اش در نشریات مختلف گفته اگر همسرم اراده کند یا اجازه ندهد دیگر بازی نمی کنم و هنرپیشگی را تا جایی ادامه می دهم که به زندگی شخصی ام لطمه وارد نشود.

همسرم همواره مشوق و پشتیبانم بوده است. اما اکنون دیگر من موافق بازیگری همسرم نیستم. پس از پخش سریال دلنوازان از شبکه سه که باعث شهرتش شد رفتارش تغییر کرد و اکنون شش ماه است که من از ایشان خبری ندارم!

سحر قریشی , بیوگرافی سحر قریشی , عکس سحر قریشی , spv rvdad

به دادگاه حمایت از خانواده هم مراجعه کردم و از او شکایت کردم اما چون من مشوق ایشان بوده ام و به او اجازه کار داده ام تقاضای من برای ممنوع الکار شدن زنم رد شد. با این حال از نظر شرعی و قلبی دیگر راضی نیستم زنم بازیگری کند.

اکثر تهیه کننده ها وقتی در جریان این موضوع قرار گرفتند با من همکاری کردند و از همسرم در سریال ها و فیلم ها استفاده نکردند به غیر از تهیه کننده سریال دلنوازان که با من برخورد بدی هم داشت.

جالب اینکه همسرم در مصاحبه هایش می گوید دیپلم دارد. به من بگویید او از کدام دبیرستان دیپلم گرفته است؟ در حال حاضر تصمیم گرفته ام از همسر هنرپیشه ام جدا شوم و او را طلاق خواهم داد و در این مدت نیز حضور در دادگاه های مختلف وقتی به او نمی داد که مصاحبه کند.

نامه ام را با این جمله به پایان میبرم که پروانه ها فراموش می کنند روزی کرم بوده اند.

سحر قریشی و مهران اخوان ذاکری , علت طلاق سحر قریشی , ازدواج اول سحر قریشی , سحر قریشی افغانی

نامزدی با امید علومی :

چند وقت پیش بود که خبر هایی از ازدواج سحر قریشی و امید علومی شنیدیم در برنامه دید در شب سحر قریشی گفت که فعلا تصمیمی برای ازدواج ندارم و قبلا برای آشنایی بیشتر با امید علومی با هم نامزد کرده بودیم و به هم محرم بودیم.

ماجرا ها هنوز ادامه داشت تا اینکه سحر قریشی در مصاحبه با تی وی پلاس گفت : من الان متاهل نیستم و از مجله ایده آل هم شکایت کرده ام. به اجازه چه کسی نوشتید سحر قریشی و امید علومی با هم ازدواج کرده اند؟

البته وی در پایان گفت که من با امید علومی در رابطه هستم و فعلا نامزد هستیم تا ببینیم چه می شود . اگر به توافق برسیم ممکن است ازدواج کنیم ولی الان متاهل نیستم و فقط نامزد دارم.

ازدواج و نامزدی سحر قریشی با امید علومی خواننده پاپ و بازیگر

شایعه ازدواج سحر قریشی با طارمی :

جدیدا شایعه ازدواج بازیکن محبوب فوتبال تیم پرسپولیس تهران با بازیگرمحبوب سینمای ایران سحر قریشی شد که خیلی سریع سحر قریشی و مهدی طارمی به این خبر واکنش نشان دادند و فقط گفتند یه شایعه بی اساس است. ولی جالب ترین قسمت این شایعه این بود که وقتی در مورد این شایعه با سحر قریشی تماس گرفتند جواب واضحی نداد و گفت این موضوع رو اگه جواب بدهم مجددا باید مصاحبه ای در این باره بکنم.!

سحر قریشی با خنده در ادامه تماس تلفنی اش گفت قرار است با چه کسی ازدواج کنم ؟ فکر می کردم در مورد برادرم تماس گرفته اید تا با من مصاحبه کنید. در پایان این را بگویم که کاربران فضای مجازی از این گونه صحبت ها زیاد می کنند.

عکس های دیده نشده سحر قریشی

سابقه فعالیت سحر قریشی :

به گفته خودش از کودکی به بازیگر علاقمند بوده است و بعد از اینکه کارتون ها و برنامه های کودک را نگاه می کرده است ، کارهای شخصیت های کارتونی و کودک را تقلید می کرده است. از دوران دبیرستان حرفه ای تر به بازیگری نگاه کرده است و وارد عرصه تئاتر شده است.

از طریق یکی از آشنایان همسر سابقش ( مهران اخوان ذاکری ) ترغیب می شود که برای فیلم سینمایی لج و لج بازی تست بدهد و در سال ۱۳۸۸ برای بازی در این فیلم قبول می شود. پس از بازی در این فیلم توسط سیاوش خیرابی برای بازی در نقش یلدا به سهیلی زاده معرفی می شود.

برای بازی در نقش یلدا تست می دهد و قبول می شود و همین سرآغاز موفقیتش در عرصه بازیگری می شود. بعد بازی در نقش یلدا مشهور می شود و تقریبا برای تمام مردم ایران شناخته شده می شود که بعد از آن در فیلم های سینمایی زیادی ایفای نقش کرده است.

همچنین بخوانید:  عکس جدید و زیبا گلاره عباسی در کنسرت مهدی یراحی

سحر قریشی

صفحه اینستاگرام سحر قریشی :

سحر قریشی با آی دی saharghoreyshiofficialpage در اینستاگرام فعالیت دارد.

صفحه اینستاگرام سحر قریشی

فیلم های سینمایی سحر قریشی :

 • لج و لجبازی (۱۳۸۸)
 • همه چی آرومه (۱۳۸۹)
 • محرمانه تهران (۱۳۹۰)
 • گشت ارشاد۱
 • ساعت شلوغی (۱۳۹۰)
 • دوباره با هم (۱۳۹۰)
 • اکباتان (۱۳۹۰)
 • زن، مرد، زندگی (۱۳۹۱)
 • نازنین (۱۳۹۲)
 • روزگاری عشق و خیانت (۱۳۹۲)
 • دربست آزادی (۱۳۹۲)
 • پنج ستاره (۱۳۹۲)
 • آنچه مردان درباره زنان نمی دانند (۱۳۹۲)
 • آتیش بازی (۱۳۹۲)
 • سه بیگانه (۱۳۹۳)
 • شیفت شب (۱۳۹۳)
 • شانس، عشق، تصادف (۱۳۹۳)
 • دوست (۱۳۹۳)
 • دریاکنار (۱۳۹۳)
 • تگرگ و آفتاب (۱۳۹۳)
 • پانسیون دختران (۱۳۹۳)
 • من و شارمین (۱۳۹۴)
 • رسوایی (۱۳۹۴)
 • آبنبات چوبی (۱۳۹۴)
 • کارگر ساده نیازمندیم (۱۳۹۵)
 • عشقولانس (۱۳۹۵)
 • ثبت با سند برابر است (۱۳۹۵)
 • آس و پاس (۱۳۹۵)
 • بگذارید میترا بخوابد (۱۳۹۵)
 • پا تو کفش من نکن (۱۳۹۵)
 • خالتور (۱۳۹۶)
 • همه چی عادیه (۱۳۹۶)
 • آپاچی (۱۳۹۷)

سریال های تلویزیونی سحر قریشی :

 •  دلنوازان (۱۳۸۸)
 • شاید برای شما هم اتفاق بیفتد (۱۳۸۹)
 •  شاید برای شما هم اتفاق بیفتد (۱۳۹۰)

شبکه نمایش خانگی :

 • سیسیلی ها ۱۳۸۹ روح الله حسینی تینا
 • حال خوب من ۱۳۸۹ بهروز خلج لیل
 • نارمک (تهرانپارس) ۱۳۹۰ صالح دلدم
 • نردبان چوبی ۱۳۹۰ فرشاد ارج
 • سه خط موازی ۱۳۹۰ محسن‌افشانی
 • بچه های لواسان ۱۳۹۱ احمد توکلی
 • شیر یا خط ۱۳۹۲ فرشاد ارج نیلوفر/شبنم
 • آسپرین ۱۳۹۵ فرهاد نجفی نیازی

جدیدترین عکس سحر قریشی

سحر قریشی و جواد عزتی در نمایی از فیلم همه چی آرومه :

در خلاصه داستان فیلم همه چی آرومه آمده است که سه جوان خوش گذران به خاطر عروسی دوستشان ابی تصنیم می‌گیرند با او سفری مجردی کنند؛ ولی قبل از این کار نوعی قارچ می‌خورند که آغشته به مواد مخدر است و این کار باعث می‌شود آنها فردا خودشان را در جزیرهٔ کیش ببینند.

سحر قریشی فیلم همه چی آرومه,سحر قریشی و فرزندش,سحر قریشی و دخترش

سحر قریشی و سیاوش خیرابی در فیلم لج و لجبازی :

در خلاصه فیلم لج و لجبازی آمده است که پونه و فرهاد پس از پانزده سال زندگی مشترک، حدود سه سال است که از یکدیگر جدا شده اند. آشنایی پونه با یک مرد جوان انگیزه ای می شود تا فرهاد رقیب عشقی خود را از میدان به در کند.

سحر قریشی,سحر قریشی فیلم لج و لجبازی,سحر قریشی و شوهرش

سحر قریشی با گریم فیلم کارگر ساده نیازمندیم :

در خلاصه داستان کارگر ساده نیازمندیم آمده است که سه کارگر دنبال کارند. دنبال جایی یا کسی که به کارگر ساده نیازمند باشد. نه هرکارگری… کارگر ساده!

سحر قریشی فیلم کارگر ساده نیازمندیم,سحر قریشی با چادر مشکی,spv rvdad

سحر قریشی در آس و پاس :

در خلاصه فیلم آس و پاس آمده است که مرز کمرنگی بین واقعیت و خیال است. حسن آس و پاس در مسیر وصول طلب پدر مرحومش از ملک سلمان کلاهبردار، در فضایی فانتزی تبدیل به شخصی رویایی می شود اما عشق به دختر ملک سلمان او را از ادامه ی ماموریتش باز می‌دارد

سحر قریشی و احمد ایراندوست,سحر قریشی در فیلم آس و پاس,سحر قریشی و غول برره

دعوای سحر قریشی و بهنوش بختیاری :

بهنوش بختیاری با انتشار پستی که مربوط کامنت مُلّاوردی برای مهناز افشار علیه سحر قریشی بود نوشت: برای صدمین بار بهم ثابت شد هرظلمی که در حقت میشود… هرتهمتی که بهت زده میشود… هرجا حقی ازت پایمال میشود… هروقت جواب مردونگیت با نامردی تمام داده میشه…. هرجا جواب رفاقت خالصت با نارفیقی بی رحمانه داده میشه… و تو شخصیتت طوری نیست که بتونی مثل اون ادم بشی و پاسخش رو بدی… فقط و فقط به کائنات بسپار. یاعلی

دعوای سحر قریشی و بهنوش بختیاری , سحر قریشی , دعوای سحر قریشی

گفتنی است در این بحثی که پیش اومده بود راجب منقلب شدن درکنار مردان بودن مهناز افشار در پستی علیه قریشی اینگونه نوشته : نمیشه خیلی راحت حق نیمی از جامعه رو انکار کرد چون یک نفر وقتی در کنار مردان قرار می گیره “منقلب”میشه!. مولاوردی هم در حمایت از مهناز افشار نوشت: ممنونم مهناز جان. برخی اینقدر حقیرند که در کنار مردان منقلب می شوند. متحیرم در عرصه بازیگری چگونه دوام آورده اند. بهتر بود در همان اندرونی به کلفتی و سرویس دادن مشغول شوند.

دعوای سحر قریشی و بهنوش بختیاری , سحر قریشی , دعوای سحر قریشی

واکنش به شایعه ضربه‌ مغزی‌ شدن الناز شاکردوست :

بازیگر محبوب سینمای ایران سحر قریشی عکسی از الناز شاکردوست که در بیمارستان ,به شایعاتی درباره ضربه مغزی شدن الناز شاکردوست مطرح شده واکنش نشان داد و اینگونه در اینستاگرام خود برای این بازیگر نوشت : «الناز عزیزم بانوى زیبا انشاالله که خیلى زود حالت خوب بشه ىِه جاهایى ىِه وقتایى باید دست برداشت از حرف‌هاى مفت ….قلب ىِه مادر رو لرزوندن نَه خنده داره نَ لایکش مزه داره.»

سحر قریشی , بیوگرافی سحر قریشی , اینستاگرام سحر قریشی , spv rvdad

در ادامه با عکس های جدید سحر قریشی همراه  ما باشید.

سحر قریشی , بیوگرافی سحر قریشی , اینستاگرام سحر قریشی , spv rvdad

عکس زیبا از سحر قریشی

عکس و بیوگرافی سحر قریشی

عکس و بیوگرافی سحر قریشی

عکس های جدید سحر قریشی و زندگینامه

عکس های جدید سحر قریشی و زندگینامه

عکس های سحر قریشی

عکس های سحر قریشی

عکس های جدید و پشت صحنه سحر قریشی به همراه شهاب حسینی بازیگر محبوب

عکس های جدید و پشت صحنه سحر قریشی به همراه شهاب حسینی بازیگر محبوب

عکس های جدید و پشت صحنه سحر قریشی به همراه همسرش امید علومی

عکس های جدید و پشت صحنه سحر قریشی به همراه همسرش امید علومی

سحر قریشی

عکس های جدید و پشت صحنه سحر قریشی ، همسرش امید علومی و حامد پهلان

عکس سحر قریشی و همسر سابقش,مهران اخوان ذاکری,شوهر اول سحر قریشی

عکس سحر قریشی و همسر سابقش مهران اخوان ذاکری

زندگینامه سحر قریشی

زندگینامه سحر قریشی

سمانه پاکدل و سحر قریشی

تصویر سمانه پاکدل و سحر قریشی

هدی زین العابدین و سحر قریشی

عکس هدی زین العابدین و سحر قریشی

بیوگرافی کامل سحر قریشی

بیوگرافی کامل سحر قریشی

عکس های جدید و بیوگرافی سحر قریشی

عکس های جدید و بیوگرافی سحر قریشی

جدیدترین عکس سحر قریشی

عکس های جدید و پشت صحنه سحر قریشی به همراه زندگینامه این بازیگر

زندگینامه و عکس های سحر قریشی

تصاویر و زندگینامه سحر قریشی

آیا این خبر مفید بود؟
جهت مشاهده نظرات دیگران اینجا کلیک کنید

آنچه دیگران میخوانند :
  تبلیغات متنی
  
  روی خط رسانه