شمانیوز

«شالی زمردی» مجری شبکه‌ی فاکس نیوز با همسرش سریال "پایتخت" را تماشا می کنند.

به گزارش شمانیوز : شالی زمردی مجری ایرانی شبکه فاکس نیوز کیست ؟ بیوگرافی شالی زمردی و همسرش به همراه اطلاعات تکمیلی از زندگی شخصی و عکس های این مجری ایرانی. بسیاری از ایرانیان با شنیدن نام این گوینده خبر به دنبال گذشته و بیوگرافی او هستند. در سالهای اخیر تعداد گویندگان خبری که در بخش های خبری شبکه های معروف در حال فعالیت هستند زیاد شده است.

 

 

شالی ایرانی مجری ایرانی برنامه صبحگاهی شبکه محلی فاکس در سن دیگو آمریکاست. او مدتهاست در این کشور زندگی می کند. شالی زمردی ازدواج کرده و ۳ فرزند دارد. او یکی از با انرژی ترین و پرکارترین مجریان ایرانی در خارج از کشور است. گویندگی زمردی طرفداران زیادی در بین مخاطبان آمریکایی دارد.

 

 

به تازگی خبری منتشر شده مبنی بر طرفداری این مجری ایرانی از سریال پایتخت ۶! شالی زمردی مجری ایرانی الاصل شبکه ۵ فاکس با انتشار تصویری از سریال «پایتخت»، نوشت این شبها به همراه همسرش، سریال «پایتخت» تماشا می‌کنند.

 

پخش سریال پایتخت ۶ در نورورز ۹۹ با استقبال مخاطبان زیادی همراه شد. این سریال به کارگردانی سیروس مقدم و طراحی محسن تنابنده هر شب روی آنتن شبکه یک سیما رفت.

 

 

فاکس نیوز یک شبکه خبری کابلی و ماهواره‌ای آمریکایی متعلق به گروه سرگرمی فاکس می‌باشد که از شرکت‌های فرعی شرکت اخبار فاکس است. در ۷ اکتبر ۱۹۹۶ به وجود آمد. شبکه فاکس‌نیوز (Fox News Channel)، یک کانال خبری تلویزیونی ماهواره‌ای و کابلی است که تحت مالکیت «گروه سرگرمی فاکس» (Fox Entertainment Group)، یکی از شرکت‌های فرعی «نیوزکورپوریشن» است. این کانال که برنامه‌های خود را عمدتاً در استودیوهای نیویورک تولید می‌کند، تا آوریل ۲۰۰۹ به ۱۰۲ میلیون نفر بیننده در آمریکا و همچنین تعداد بیشتری بیننده در سراسر جهان دسترسی داشت.

 

آیا این خبر مفید بود؟
جهت مشاهده نظرات دیگران اینجا کلیک کنید

آنچه دیگران میخوانند :
    
    روی خط رسانه