شمانیوز

شاهرخ استخری بازیگر سریال دلدادگان امروز 14 مهر 97 جشن تولد 38 سالگی اش را جشن گرفت. سپیده بزمی پور همسر شاهرخ استخری با انتشار پستی در اینستاگرام تولد همسرش را تبریک گفت.

سپیده بزمی پور همسر شاهرخ استخری اداره پیج اینستاگرام دخترش را برعهده دارد و در این پیج با انتشار پستی عاشقانه سالروز تولد همسرش را تبریک گفت.

 

تبریک ویژه همسر شاهرخ استخری برای تولدش

 

شاهرخ استخری

تولد شاهرخ استخری بازیگر دلدادگان

 

همسر شاهرخ استخری با انتشار این عکس در اینستاگرام دخترش پناه نوشت :چند بار نوشتم و پاک کردم ... نمیدونم باید از کجا شروع کنم و کجا تموم کنم... جمله هام سر و تهشون و گم کردن ... همیشه وقتی شروع میکنم به نوشتن همینطوری کلمه ها خودشون پشت سر هم ردیف میشن برای تعریف کردن...

 

خبرداغ و جنجالی : درآمد نجومی همسر علی دایی لو رفت ؛ رونمایی از شغل او

 

اما تو ... داستانه تو ... ماجرای تو ... قصه ی بودنه با تو ... اخه خیلی فرق داره ... مگه میتونم بنویسمش ...؟؟؟ مگه تعریف کردنیه ...؟؟؟ اصلا میشه ... ؟؟؟ اصلا نمیتونم این احساس و بنویسم...

 

اصلا نمیتونم از تو قلبم بکشمشون بیرون و شکل یه روایت شیرین تعریفشون کنم ... باید همون توی قلبم ... توی نگاهم ... باقی بمونن ... اره بذار همونطوری بمونه ... خیلی بهتره ... مگه نه ...؟؟ اخه تو که عزیز تر از جونی ... تو که ارومه جونی ... تو همشو خودت میدونی ... تولدت مبارک مرد من ...

تولدت مبارک بابا شاهرخ ... امسال تبریکمون ٣ نفرست بهترین بابای دنیا ... باشه این همیشه یادگاری بمونه ... راستی ... مرسی که به دنیا اومدیا....

 

شاهرخ استخری

شاهرخ استخری و دخترش پناه

 

شاهرخ استخری بازیگری که با بازی در سریال دلنوازان و فاصله ها در تلویزیون شناخته شد یکی از چهره هایی است که بدون حاشیه به زندگی خانوادگی اش ادامه میدهد و تابحال عکسی از همسرش را منتشر نکرده و این را خواست شخصی همسرش دانسته است.

 

دختر شاهرخ استخری

عکسی از پناه دختر شاهرخ استخری

 

پناه دختر شاهرخ استخری 17 مرداد 1392 متولد شد و همسرش سپیده بزمی پور پیجی برای دخترش به راه انداخته و اداره پیج اینستاگرامش دخترش پناه را برعهده دارد و تقریبا هر روز با انتشار عکس و پستی جدید با هوادارانشان به گفتگو مینشیند.

 

دختر شاهرخ استخری

پدر شدن شاهرخ استخری برای بار دوم

 

چند ماه قبل بود که خانم بزمی پور با انتشار این عکس در پیج اینستاگرامی دخترش پناه خبر از تولد دختر دومشان تا چندماه آینده دارد.

 

دختر شاهرخ استخری

پناه دختر شاهرخ استخری

 

شاهرخ استخری این روزها با سریال دلدادگان در شبکه سه سیما به کارگردانی منوچهر هادی مهمان خانه های مخاطبان تلویزیون است و در این سریال با بازیگرانی چون پانته آ بهرام ، مسعود رایگان ، مهرانه مهین ترابی و شاهرخ استخری ، سیامک صفاریان ، ملیکا شریفی نیا ، مسعود دلخواه ، رویا میرعلمی ، پویا امینی ، سانیا سالاری ، آزاده ریاضی، بهشاد شریفیان ، سامان صفاری و افسانه چهره آزاد همبازی است.
 
شاهرخ استخری

شاهرخ استخری و منوچهر هادی کارگردان دلدادگان

تفریح شاهرخ استخری با دخترش

دختر شاهرخ استخری

شاهرخ استخری و دخترش پناه در پارک

دختر شاهرخ استخری

تفریح کردن شاهرخ استخری و دخترش پناه

دختر شاهرخ استخری

بازیگوشی های پناه دختر شاهرخ استخری

 

شاهرخ استخری بازیگر محبوب کشورمان که این محبوبیت را مدیون تلویزیون است در در 14 مهر ماه 1359 در تهران متولد شد. پناه دختر دوست داشتنی شاهرخ استخری در مرداد ماه سال 1392 به دنیا آمد و این یکی از مهم ترین اتفاقات در زندگی این هنرمند بود.

 

دختر شاهرخ استخری

پناه دختر شاهرخ استخری

شاهرخ استخری با تله فیلم تلــخون ساخته علیرضا امینی به طور حرفه ای وارد عرصه بازیگری شد و پله به پله از پریدخت گرفته تا مثل هیچ کس و سپس ماه عســل و نقطه ی عطف همه ی فعالیتهایش که سریال دل نوازان است و بعد از آن فاصله ها جایگاه خویش را در میان مخاطبانش یافت. استخری در سریال دل نوازان ساخته پیشین حسین سهیلی زاده ایفاگر نقش بهزاد بود و این آشنایی سبب شد تا در سریال فاصله ها ، نقش سعید را بازی کند.

آیا این خبر مفید بود؟
جهت مشاهده نظرات دیگران اینجا کلیک کنید
copied