شمانیوز

در پی شکایت سیروان خسروی از بهاره رهنما مبنی بر نشر اکاذیب، توهین و هتک حرمت، بهاره رهنما به تحمل ۵۰‌ ضربه شلاق محکوم شد

به کزارش شمانیوز : با شکایت سیروان خسروی از بهاره رهنما به اتهام توهین و افترا در فضای مجازی، بهاره رهنما به تحمل 50 ضربه شلاق محکوم شد

 

خبرداغ : رامبد جوان | جنجال رقص منشوری با اهنگ تتلو + فیلم و عکس

 

 

حکم شکایت «سیروان خسروی» از «بهاره رهنما» در دادگاه تجدیدنظر صادر شد. به گزارش «موسیقی ما» به دنبال دعوای این دو هنرمند در فضای مجازی که دو سال پیش رخ داد، سیروان خسروی از بهاره رهنما شکایت کرد. در ادامه اخبار ضد و نقیضی درباره این موضوع به گوش می‌رسید تا اینکه سیروان ساعاتی قبل عکس حکم شعبه 69 دادگاه تجدیدنظر استان تهران را منتشر کرد. بر این اساس رای دادگاه علیه بهاره رهنما پنجاه ضربه شلاق تعزیری به جرم افترا و نشر اکاذیب و توهین و هتک حرمت است. اما در متن حکم منتشر شده از سوی سیروان خسروی این نکته ذکر شده است:«به علت فقدان سابقه کیفری متهم و همچنین وضعیت اجتماعی ایشان با رعایت ماده 46 قانون مجازات اسلامی مصوب 1392 ناظر به ماده 40 همان قانون تعلیق گردیده.»
 
اما داستان دعوای سیروان خسروی و بهاره رهنما به دو سال پیش باز می‌گردد. در فروردین 97 سیروان خسروی در یک پست نسبت به وضعیت و مشکلات کشور انتقادات تندی را مطرح کرد. نوک پیکان انتقادات او هم نسبت به سلبریتی‌هایی بود که در انتخابات ریاست جمهوری سال 96 فعالیت‌های تبلیغاتی داشتند. سپس «امیرمهدی ژوله» نسبت به آن پست سیروان واکنش نشان داد ولی در اتفاقی عجیب اینستاگرام این بازیگر و نویسنده سینما و تلویزیون هک شد. پس از هک صفحه امیرمهدی ژوله، بهاره رهنما در توئیتر ضمن حمایت از ژوله انتقادات تندی را علیه سیروان خسروی مطرح کرد. او در چند توئیت نسبت به نظرات سیروان نقدهای جدی را بیان کرد و یکی از مهمترین نکات اشاره شده توسط رهنما هم این بود که سیروان را متهم به جلب توجه با بی ادبی کرده بود.
 
در همان زمان و پس از صحبت‌های بهاره رهنما، سیروان خسروی سکوت کرد اما شایعاتی مبنی بر شکایت او از این بازیگر سینما و تلویزیون شنیده می‌شد. حالا باید دید واکنش بهاره رهنما نسبت به این اتفاق و حکم صادره از دادگاه تجدیدنظر چه خواهد بود و اینکه سیروان خسروی تا چه مرحله‌ای شکایتش را پیگیری می‌کند.


حدود دو سال پیش بهاره رهنما در فضای مجازی (اینستاگرام) اقدام به بیان مطالبی کذب و همچنین بیان الفاظ رکیک از قبیل (ایشان مزدور چه کسانی بوده- بی ادب-ایشان برای گرفتن مجوز دولا و راست شده و...) علیه سیروان خسروی انجام داد که بعد از شکایت سیروان خسروی از بهاره رهنما، حکم دادگاه به نفع سیروان‌خسروی تمام شد و بهاره رهنما به تحمل ۵۰ ضربه شلاق تعزیزی محکوم شد.

گفتنی است؛ رای صادره به استناد ماده ۴۴۳ قانون آیین دادرسی کیفری در این مرحله قطعی است.

 

 

دعوای بهاره رهنما و سیروان خسروی

دعوای بهاره رهنما و سیروان خسروی
 

نتیجه شکایت سیروان خسروی از بهاره رهنما

نتیجه شکایت سیروان خسروی از بهاره رهنما

عاقبت شکایت سیروان خسروی از بهاره رهنما

عاقبت شکایت سیروان خسروی از بهاره رهنما

حکم 50 ضربه شلاق برای بهاره رهنما

 

حکم 50 ضربه شلاق برای بهاره رهنما

آیا این خبر مفید بود؟
جهت مشاهده نظرات دیگران اینجا کلیک کنید
copied