شمانیوز

مهدی فرجی تهیه‌کننده «نون، خ» معتقد است به خاطر اینکه این سریال بلافاصله پس از «پایتخت» پخش شد فشار زیادی روی کار بود.

به گزارش خبرنگار شمانیوز و به نقل از خبرانلاین :  تهیه‌کننده سریال «نون، خ۲» که در «پایتخت۶» هم به عنوان مشاور پروژه حضور داشت درباره تاثیر حاشیه‌های «پایتخت» بر این سریال در زمان پخش گفت: با توجه به اینکه بلافاصله بعد از «پایتخت» روی آنتن رفتیم، فشار زیادی روی سریال بود.

وی در ادامه گفت: چند روز قبل خانم غفوری تهیه‌کننده «پایتخت» بعد از تمام شدن «نون، خ» به من زنگ زده بود که خسته نباشید و خدا قوت بگوید. خود ایشان به من گفت شرایط شما خیلی سخت بود که بعد از «پایتخت» پخش شدید، یک فشارهایی روی شما بود و حساسیت‌هایی افزایش پیدا کرده بود، گفتم بله واقعا این طور بود. خود این باعث می‌شد ما یک بخش‌هایی را خودمان حذف کنیم. در زمان فیلمبرداری هم خود آقای آقاخانی مواردی را حذف می‌کرد و نمی‌گرفت و می‌گفت اینها ممیزی می‌شود چرا باید بگیریم. نگاه آقای آقاخانی خیلی با ممیزی تلویزیون آشنا است و حواسش به این موارد بود. اما خب یک بخش‌هایی هم احساس می‌کردیم بعد از تولید، زمان پخش به شرایط سیاسی و اجتماعی نمی‌خورد و باید ملاحظه کنیم.

فرجی در ادامه این گفت‌وگو که در قالب گفت‌وگوی لایو کافه خبر خبرآنلاین صورت گرفت گفت: برای مثال ما از ۴ماه قبل صحنه فرار شفیع از زندان را گرفته بودیم ولی زمان پخش همزمان شد با ماجرای زندان سقز. خودمان احساس کردیم این نباید پخش شود؛ بنابراین خودمان ممیزی کردیم. 

متن کامل این گفت‌وگو را در این لینک (از احتیاط بیشتر در «نون، خ۲» تا رعایت انصاف در نقد «پایتخت۶») بخوانید.

آیا این خبر مفید بود؟
جهت مشاهده نظرات دیگران اینجا کلیک کنید

آنچه دیگران میخوانند :
    
    روی خط رسانه