شمانیوز

ساقی حاجی پور بازیگر نقش هدیه در سریال هم گناه است که در این گزارش مختصری از زندگینامه به همراه عکس های جالب از وی را مشاهده می فرمائید.

نمناک نوشت : سریال هم گناه به کارگردانی مصطفی کیایی یکی از سریال های نمایش خانگی است که تابحال 10 قسمت از آن توزیع شده و مورد استقبال بسیاری از مخاطبان قرار گرفته است.

یکی از بازیگران جوانی که در سریال هم گناه ایفای نقش کرده و بازی او مورد توجه قرار گرفته است،ساقی حاجی پور بازیگر نقش هدیه است که در ادامه به معرفی بیشتر او می پردازیم.

ساقی حاجی پور هدیه خوش ذوق سریال هم گناه 26 مهرماه سال 1374 متولد شد و بازیگری را با تئاتر آغاز کرد.

ساقی حاجی پور

هدیه یکی از شخصیت های جذاب سریال هم گناه است که ساقی حاجی پور به خوبی از عهده ایفای نقش آن برآمده است و به نظر میرسد بازی در این سریال نقطه عطفی در کارنامه هنری او خواهد شد.

بازیگران سریال هم گناه

هدیه دختری است که در قسمت دهم سریال هم گناه با مهدی پاکدل در نقش فرهاد عقد کرد. فرهاد 10 سال پیش در یک سانحه تصادف پدر هدیه را کشته است و همین عذاب وجدان باعث شد تا برای نجات هدیه و برادرش حمید، هدیه را به صورت صوری عقد کند و خانه ای برای او و برادرش حمید بگیرد.

هدیه که از زندگی سخت در کنار خانواده عمویش و ازدواج با مردی که دو برابر خودش سن دارد رها شده خوشحالی و ذوق از چشمانش نمایان است و این هنرنمایی موفق در کنار بازیگران سرشناس این سریال رخ داده است.

ساقی حاجی پور

ساقی حاجی پور در سریال هم گناه در کنار بازیگرانی چون پرویز پرستویی ، هدیه تهرانی ، محسن کیایی ، مهدی پاکدل، هنگامه قاضیانی ، پدرام شریفی،حبیب رضایی، مسعود رایگان ، رویا تیموریان ، افسانه چهره آزاد ، شاهرخ فروتنیان، افسانه ناصری، احسان کرمی ، روشنک گرامی، سوگل خلیق، مارال بنی آدم و.... به ایفای نقش پرداخته است.

ساقی حاجی پور

نمایش شربت سینه به کارگردانی رسول کاهانی در سال 98 یکی از نمایش هایی است که ساقی حاجی پور در آن حضور داشت.

ساقی حاجی پور

پارک شهر نمایشی به کارگردانی بهزاد خاکی نژاد در سال 97 بود که ساقی حاجی پور با آن روی صحنه رفت.

ساقی حاجی پور

آیا این خبر مفید بود؟
جهت مشاهده نظرات دیگران اینجا کلیک کنید

آنچه دیگران میخوانند :
    
    روی خط رسانه