شمانیوز

مهناز افشار در توئیتر تلویحا از قانون الزام رضایت شوهر برای زنان متاهلِ متقاضی شرکت در آزمون پذیرش دستیار در رشته‌های تخصصی دندانپزشکی انتقاد کرد

مهناز افشار بازیگر سینما و تلویزیون در حساب کاربری خود در توئیتر تلویحا از قانون الزام رضایت شوهر برای زنان متاهلِ متقاضی شرکت در آزمون پذیرش دستیار در رشته‌های تخصصی دندانپزشکی انتقاد کرد. مهناز افشار بازیگر خوب سینما در بیست و یکمین روز از خرداد ماه سال  1356 در تهران متولد شد، مهناز افشار  بعد از اینکه دیپلم خود را در رشته تجربی گرفت تغییر رشته داد و برای چهار سال در یک موسسه غیرانتفاعی در رشته تدوین به ادامه تحصیل پرداخت ، مهناز افشار همچنین دوره های بازیگری استاد سمندریان را گذرانده است.

 

خبرداغ : 

تجاوز وحشیانه یک پزشک به دختر کرونایی روی تخت بیمارستان + عکس

 

 

 

3

او نوشت: 

لطفا بابت نفس کشیدن و غذا خوردن و خوابیدن هم رضایت شوهر رو اضافه کنین تا با اختلاف بهترین قوانین رو در جهت حفظ حقوق زنان در کل دنیا داشته باشیم.

خدایا شکرت

کنایه تند مهناز افشار به قانون جدید درباره زنان

کنایه تند مهناز افشار به قانون جدید درباره زنان

خدایی، رئیس سازمان سنجش، به پرسشی مبنی بر اینکه آیا این سازمان در اتخاذ چنین تصمیمی، یعنی اضافه شدن برگه تعهدنامه همسران زنان متاهل، نقشی داشته است یا خیر پاسخ منفی داده و. گفته بود:

«سازمان سنجش در این مسائل هیچ نقشی ندارد. برگزاری آزمون و هرگونه تصمیمی از این قبیل برای رشته‌های گروه پزشکی و پیراپزشکی به طور مستقیم از سوی وزارت بهداشت گرفته می‌شود.» 

 

3

3

آیا این خبر مفید بود؟
جهت مشاهده نظرات دیگران اینجا کلیک کنید
copied