شمانیوز

هستی مهدوی فر از دوران قرنطینه کرونایی خود یک ویدئو در صفحه اینستاگرامش منتشر کرد.

هستی مهدوی فر بازیگر سینما، تلویزیون و تئاتر و 29 سال سن دارد. هستی مهدوی فر از 33 روز قرنطینه خود گفت و از دوران قرنطینه خانگی خود ویدئویی در فضای مجازی منتشر کرد. هستی مهدوی فر در صفحه اینستاگرام خود نوشت: "یادآوری روزهای قرنطینه ی ٣٣ روزه. فکر کنم این ویدئو رو ششم یا هفتم فرودین گرفتم. هستی مهدوی فر میخواستم تا ابد بمونم تو خونه ولی نشد . نذاشتن..."

 

 

 

 

هستی مهدوی فر:  شیاطین با تمام قوا کماکان زنده هستند 

 

به گزارش شمانیوز به نقل از رکنا : او در پایان این ویدئو تخت خوابش را جلوی تلویزیون می گذارد و شروع به تماشای فیلم می کند و در خصوص این فیلم می گوید: "آخرش یکی از فیلمای مورد علاقه م رو میبینم. یه جمله ی معروفی این فیلم داره که روی مجله نوشته شده بود . اما من بهش اعتقادی ندارم . اما شدیدا به اینکه شیاطین با تمام قوا کماکان زنده هستند معتقدم. همه آنها چهره هایی معصوم عین کودکان دارند،فقط باید یاد بگیریم عین یه مادر بغلشون نکنیم . باید یاد بگیریم به اجبار دیگران و تحت تاثیر عواطف ازشون پرستاری نکنیم. و گرنه این چرخه که بی پایانه"

 

hasti-mahdavifar-11

 

آثار هستی مهدوی فر

 

مهدوی‌فر در سریال‌های جراحت، مادرانه، گذر از رنج‌ها، حانیه، سایه بان و فیلم‌های سوت پایان، چهارشنبه، پنجاه کیلو آلبالو، کمدی انسانی و ماجرای نیمروز: رد خون بازی کرده که نوع هر کدام از نقش‌هایش گوناگون است. از دختری متفاوت در «سوت پایان» تا نقش یک دختر لال در «زبان مادری» ایفای نقش کرده است.

 

او در «مادرانه» در نقش دختری دبیرستانی که گرفتار اعتیاد گشته، ظاهر شد. در ماجرای نیمروز نیز به ایفای نقشی متفاوت و خاکستری پرداخت. 

 

 

آیا این خبر مفید بود؟
جهت مشاهده نظرات دیگران اینجا کلیک کنید

 • sahand

  گوگولی😍

 • ناشناس

  خیلی خوبه که دردوران قرنطینه به نظافت منزل رسیدگی میکنیدهمیشه عالی هستید
  فرزانه گلشادی هستم خیلی دوستتون دارم یه دنیا

آنچه دیگران میخوانند :
  تبلیغات متنی
  
  روی خط رسانه