شمانیوز

صاحب قهوه خانه ای معروف که پاتوق بازیگران و سلبریتی ها بود دیروز به اتهام قتل شریک کاری اش در دادگاه از خود دفاع کرد کرد.

عمو یحیی

 

عمو یحیی و احسان علیخانی

به گزارش شمانیوز به نقل از رکنا : شهریور ماه سال ۹۸ پیکر نیمه جان مرد میانسالی به نام رشید به بیمارستان شهدای تجریش منتقل شد .اما وی که چاقو خورده بود ساعتی بعد به خاطر شدت خونریزی جان سپرد.

در بررسی ها روشن شد رشید پس از درگیری با شریک کاری اش به نام یحیی در قهوه خانه معروف در دربند با ضربه چاقو زخمی شده است.

مأموران پلیس بلافاصله به قهوه خانه معروف رفتند و یحیی 50 ساله را بازداشت کردند .وی که بیشتر بازیگران سینما و تاتر او را می شناسند و به عمو یحیی معروف است به دعوا با شریک کاری اش اعتراف کرد و قتل را گردن گرفت .

وی دیروز در شعبه دهم دادگاه کیفری یک استان تهران در حالی پای میز محاکمه ایستاد که پسر و مادر قربانی برای وی حکم قصاص خواستند.

یحیی در تشریح جزئیات ماجرا گفت: صاحب قهوه خانه ای زیر پله ای در خیابان دربند هستم. ۳۵ سال بود که با رشید شریک بودم و قهوه خانه ما به پاتوق بازیگران و سلبریتی ها تبدیل شده بود. رشید قول داده بود تا سرقفلی مغازه را به من برگرداند اما هر بار طفره می رفت.

وی ادامه داد: آخرین بار از او خواستم تا به قولش عمل کند اما گفت که تصمیم ندارد سرقفلی را به من برگرداند .به همین خاطر عصبانی شدم و با چاقو یی که در دست داشتم به یک ضربه به او زدم.

وی در حالی که سرش را پایین انداخته بود گفت :باور کنید نمی‌دانم چرا دست به چنین کاری زدم. من آن موقع فشار خون بالا داشتم و در آن لحظه تعادلم را از دست داده بودم. حتی به خاطر ندارم که ضربه را چطور به مقتول زدم.

این متهم ادامه داد: من سالها بود که رشید و خانواده اش را میشناختم .خانواده او همیشه به من لطف و محبت داشتند و من شرمنده آنها هستم و می دانم اشتباه کرده ام.

این متهم گفت: من بعد از قتل پشیمان شدم و به همین خاطر وقتی دوستانم رشید را به بیمارستان رساندند من در قهوه خانه ماندم و فرار نکردم .من از همان ابتدای دستگیری نیز حقیقت را به پلیس گفتم. حالا هم می‌گویم شرمنده هستم .

در پایان جلسه قضات وارد شور شدند تا رای صادر کنند.

 


ریحانه پارسا | تحلیل مجری تلویزیون در مورد ماجراهای جنجالی ریحانه پارسا و همسرش + بیوگرافی و تصاویر 


عمو یحیی

عمو یحیی و تینا آخوندتبار

عمو یحیی

عمو یحیی و سحر قریشی

عمو یحیی

عمو یحیی و جواد عزتی

عمو یحیی

عمو یحیی و سحر دولتشاهی

عمو یحیی

عمو یحیی و یاس

عمو یحیی و بازیگران

عمو یحیی، سینا ساعی و سینا مافی

عمو یحیی

عمو یحیی و حمید گودرزی

عمو یحیی

عمو یحیی و ارسلان قاسمی

عمو یحیی

آیا این خبر مفید بود؟
جهت مشاهده نظرات دیگران اینجا کلیک کنید
copied