شمانیوز

اینکه تعداد مخاطبان یک برنامه تلویزیونی اینترنتی مشخص و شفاف باشد، برای برنامه‌سازان تلویزیون هم می‌تواند راهگشا باشد. اپلیکیشن اندروید تلوبیـون در مجموع دارای ۹ میلیون نصب در تلفن‌های همراه است و با توجه به رده‌بندی سایتAlexa ، استقبال کاربران از تلوبیـون این سرویس را در میان پنج سایت پربازدید ایران قرار داده است.

عصر جدید | خلأ نظرسنجی‌های دقیق و همراه با عدد و رقم مساله مهمی است که باید بیش از پیش به آن توجه شود. حالا و در این فرصت نگاهی داریم به پربازدیدهای تلوبیون در سال 98 که همراه با عدد است. در رده اول این فهرست، مسابقه عصر جدید با 32،824،430 بیننده قرار دارد. آمار شگفت‌انگیزی که از تعداد رای برخی رئیس‌جمهورها هم بالاتر است. البته این عدد بیش از همه، اپراتورها و وزارت ارتباطات را خوشحال می‌کند. در رده دوم سریال ستایش3 با 29،972،062 بیننده قرار دارد؛ سریالی که فارغ از کیفیتش دیده شد و حتی بازپخش‌هایش هم پرمخاطب بودند

جایگاه سوم اما یک شگفتی است؛ اخبار ورزشی 12:45 با 6،671،688 بیننده بالاتر از سریال‌ها و برنامه‌های دیگر تلویزیون قرار دارد. رده چهارم و پنجم متعلق به دو سریال است؛ سریال گاندو با 6،069،284 و سریال بوی باران با 5،608،939 مخاطب که در رده‌های پایانی این فهرست قرار دارند. ممکن است این فهرست با فهرست معرفی‌شده صداوسیما متفاوت باشد که البته طبیعی است، اما حضور این پنج عنوان برای محققان حوزه رسانه می‌تواند جالب و تامل‌برانگیز باشد. این پنج برنامه درمجموع نزدیک به 80میلیون مخاطب داشته‌اند که عدد قابل‌توجهی است.

البته عصر جدید طبق نظرسنجی‌های صداوسیما هم جزء پربیننده‌ترین‌های سال 98 بود، با این تفاوت که تعداد بازدیدکنندگانش با درصد گفته شدند.

در بخش اپیزودی پربازدید تمام پنج رده به ستایش3 رسیده است. با اینکه عصرجدید در کل تعداد بیشتری بیننده دارد، اما قسمت‌های مختلف ستایش3 توانسته رکورد پربیننده‌ها را از آن خود کند. قسمت 25 سریال ستایش با 1،065،708 بیننده، قسمت 30 سریال ستایش با 1،009،602، قسمت 15 ستایش با 956،097، قسمت13 این سریال با 914،408 و قسمت 19 سریال ستایش با 857،180 مخاطب در رده‌های بعدی قرار دارند. نکته جالب اینجاست که قسمت آخر ستایش در بین۵ اپیزود پربازدید نیست.

آیا این خبر مفید بود؟
جهت مشاهده نظرات دیگران اینجا کلیک کنید

 • هلیا باقری 14 ساله از کرمانشاه

  من از طرفدار های سریال ستایش هستم ولی کاش ستایش چهار رو هم بسازید

 • تخت سلیمان

  عالی حتما فصل ۴ ستایش درست شود

 • روزبه

  من از طرفداران سریال ستایش هستم واقعا سریال زیبایی هست اگه فصل 4 ساخته بشه خیلی خوب میشه.
  ممنون از همه ی عوامل سریال ستایش

 • فاطمه ساریخانی

  عالیه فقط اگرفصل۴ستایش را
  بسازیدخیلی عالی میشه

 • Ch@mail

  عالی بود امیدوارم فصل 4 ستایش هم ساخته شود

آنچه دیگران میخوانند :
  
  روی خط رسانه