شمانیوز

در نامه مادر شوهر مهناز افشار خطاب به نوه اش درباره پدر لیانا توضیح داده شده بود

سوسن صفاوردی مادر شوهر مهناز افشار است. او از مخالفان جدی ازدواج پسرش با خانم بازیگر بود. مهناز افشار مدتی است از یاسین رامین جدا شده و به همراه دخترش به خارج از کشور رفته اند. خانم صفاوردی به مناسبت تولد نوه اش لیانا پستی منتشر کرد که متن سوزناکی داشت. در پرشین وی نامه مادر شوهر مهناز افشار را ببینید

 

نامه مادر شوهر مهناز افشار برای تولد نوه اش

وی نوشت: نامه‌ ای به دخترم لیانا نامه ای به دخترم‌ لیانا در پنچمین سالروز تولدت دختر قشنگم وقتی خدای مهربان پنچ سال پیش شما را به بابا و مامان و همه ما هدیه داد زندگی شیرینی خاصی پیدا کرد. میدونم امسال نیز چشمان معصومت ‌بدنبال بابا بود تا شاید حداقل در روز تولدت در کنارت باشد.

 

نامه مادر شوهر مهناز افشار

 

نامه مادر شوهر مهناز افشار درباره پسرش

متاسفانه در سراسر دنیا خیلی از بچه ها مجبور میشن مهم ترین روزها و سالهای زندگیشون را به علت هاى مختلف بدون بابا شون سپری کنند. حقارت، حسادت، بغض، تبعیض، بى عدالتى و ظلم از جمله ریشه هایى است که علت نبود گروهى از پدران در کنار فرزندان است. جاى بسى افسوس که یک روز با همه معصومیتت مجبور به روبرو شدن با این واژه ها میشوى براى آن روز تمام وقایع حوادث و اتفاقاتى که نبود پدر را بر تو تحمیل کرده است و تصویرى تحریف شده و خلاف واقع از بابایى که در تمام دروان زندگیش حتى در سخت ترین شرایط هم صدایش هم بلند نمیشد در قالب یک کتاب مستند برایت جمع آوری کردم تا بدانى چرا در کنارت نبود! تولدت مبارک جون دلم

 

 

سوسن صفاوردی کیست؟

خانواده محمد علی رامین، پرحاشیه است. همسر او نیز با این حاشیه‌ها بیگانه نیست. او دکترای علوم سیاسی از شهر دوشنبه، پایتخت تاجیکستان دارد. لیسانسش را در دانشگاه تهران و فوق لیسانس خود را در دانشگاه آزاد گرفته است. در هایدلبرگ آلمان نیز مدتی فلسفه خوانده که نهایتا رها کرده است. او در آلمان با محمد علی رامین آشنا شده است.

 

او در حال حاضر استاد دانشگاه است و در فعالیت‌های سیاسی نیز دستی دارد. به نظر می‌رسد او به لحاظ فکری با همسرش تفاوت‌هایی دارد. صفاوردی نامزد انتخابات مجلس دهم از تهران بود که رد صلاحیت شد. قبل از آن، زمزمه‌هایی مبنی بر قرارگرفتن نامش در فهرست اصولگرایان هم مطرح شده بود، البته احتمالا در صورت تأیید صلاحیت هم به خاطر نوع نگاه و انتقاداتش به اصولگرایان به ویژه در حوزه زنان، نامش در لیست نهایی قرار نمی‌گرفت.

 

نامه مادر شوهر مهناز افشار

مادر شوهر مهناز افشار

او از مخالفان جدی لایحه خانواده دولت احمدی نژاد و مجلس نهم بود. زنان اصولگرا در مجلس وقت با آن لایحه همراهی کردند. صفاوردی از منتقدان جدی زنان اصولگرا در این باره بود. او آن زمان گفته بود: «چرا خودشان تشریف نمی‌برند خانه؟ اگر به این رسیده اند که شأن زن در این حفظ می‌شود که در خانه باشد، استعفا بدهند بروند در خانه بنشینند تا عملا این را نشان بدهند. مشکل ما از نگاه‌های کلیشه‌ای نشئت می‌گیرد.»

زمانیکه نامزد انتخابات مجلس شد باز هم عده ای مدعی بودند که مهناز افشار در ستاد انتخاباتی او کار می کند و صفاوردی می خواهد با انتساب به افشار رای بیاورد. افشار این ادعا را تکذیب کرد و صفاوردی هم انتساب به افشار را رد کرد.

 

منبع: فرارو

 

آیا این خبر مفید بود؟
جهت مشاهده نظرات دیگران اینجا کلیک کنید
copied

  • هدی

    نظری ندارم