شمانیوز

ویدئویی در شبکه های اجتماعی منتشر شد که نشان می دهد محمدرضا حیاتی این روزها به دنیای تبلیغات وارد شده و به شیوه گویندگی خبر برای یک پیج اینستاگرامی فروش پوشاک تبلیغ می کند.

ویدئویی در شبکه های اجتماعی منتشر شد که نشان می دهد محمدرضا حیاتی این روزها به دنیای تبلیغات وارد شده و به شیوه گویندگی خبر برای یک پیج اینستاگرامی فروش پوشاک تبلیغ می کند.

در این میان بسیاری از کاربران با دیدن این ویدئو از سیاست گذاری های صدا و سیما که به خاطر یک مصاحبه، یک گوینده قدیمی خبر را از گویندگی منع کرده انتقاد کردند البته برخی هم خود محمدرضا حیاتی را هدف قرار دادند و نوشتند که او باید قدر جایگاهش را می دانسته و با این سرعت تصمیم عجولانه ای نمی گرفته و تبلیغ آن هم برای یک پیج اینستاگرامی را نمی پذیرفته است.

 

مجری جنجالی و ممنوع التصویر وارد دنیای مد شد/شغل جدید محمدرضا حیاتی چیست؟+عکس

 

 

حالا حضور وی در یک آگهی تبلیغاتی با انتقاد کاربران مواجه شده که می‌خوانید: 

download (2)

 

حیاتی ممنوع الکار شد

گوینده باسابقه بخش‌های خبری رادیو و تلویزیون پس از آن که در یک برنامه نسبت به خواننده مرد لس‌آنجلسی ابراز ارادت کرده بود ممنوع التصویر شد و دیگر در هیچ برنامه‌ای حضور نیافت.

محمدرضا حیاتی مجری و گوینده با سابقه صدا و سیما پس از ابراز ارادت به ابی خواننده آن طرف آبی ممنوع التصویر شد و دیگر نتوانست به جام جم برود.

 

محمدرضا حیاتی با وجود عذرخواهی پس از ابراز ارادت به ابی همچنان خانه نشین است و نمی تواند جلوی دوربین رود.

 

محمدرضا حیاتی ، گوینده‌ خبر تلویزیون جمهوری اسلامی ایران، اینطور توضیح داد که از وی خواسته شده تا«فعلا» به صداوسیما نرود است.

 

محمدرضا حیاتی که گوینده یکی از مهم‌ترین و تاریخی‌ترین خبرهای تاریخ تلویزیون یعنی رحلت امام خمینی(ره) است، درباره ماجراهایی که پس از یک گفتگوی زنده برایش پیش آمده توضیحات زیر را ارائه کرد:

 

آن روز حرف دلم را زدم

حیاتی گفت: آنچه آن روز درباره آن خواننده گفتم حرف دلم بود اما شاید مسئولان صدا و سیما و معاونت سیاسی از من دلگیر شده باشند. از همان روز هم دیگر به تلویزیون نرفته‌ام. تماس گرفتند گفتند فعلا نیا و من هم گفتم چشم. گفتم که بازنشسته هستم و پیش‌تر هم خواسته بودم که دیگر نباشم.

 

بیشتر عمرم را در صدا و سیما گذرانده ام

اگرچه مردم و صداوسیما را دوست دارم و دو سوم عمرم را در صداوسیما گذرانده‌ام. چطوری می‌توانم چنین جایی را دوست نداشته باشم. (بغض) ولی بالاخره باید روزی دل کند.

 

 دو مسئله سال‌ها من را زنده و سر حال نگه داشته است؛ یکی خود رسانه و یکی ارتباطی است که با مردم دارم. هیچ چیز جای این را نمی‌گیرد که با مردم در تماس باشی. من هر جا می‌روم مردم مشکلات‌شان را می‌گویند و فکر می‌کنند من می‌توانم کاری کنم. من فقط می‌خوانم و بعضی وقت‌ها اشک می‌ریزم.

 

واکنش حیاتی به برخورد نامناسب تلویزیون با مجریان و گویندگان

تلویزیون خیلی از مجریان و گویندگان خود را از دست داده در حالی که باید از کسانی که روی آن‌ها سرمایه گذاری کرده است و آن‌ها را به اینجا رسانده استفاده بهینه کند نه این که یک مجری راحت کنار گذاشته شود.

 

ماجرای ممنوع التصویر شدن محمدرضا حیاتی مجری اخبار و حمایت از ابی

 

خدا شاهد است ظاهر و باطن من همیشه همین بوده است و اصلا روی دیگر ندارم که می‌گویند حیاتی می‌خواهد آن را نشان دهد.

 

در صورتی که اگر می‌خواستم از کار و موقعیتم استفاده کنم، به‌راحتی می‌توانستم. در این سال‌ها در مراسم و همایش‌های مختلف پیش روسای جمهور، ‌وزرا، ‌نمایندگان مجلس و مسئولان بوده‌ام اما هیچ خواسته‌ای نداشتم.

 

در هفته‌های اخیر اظهار نظر دو چهره درباره علاقه‌شان به صدای خوانندگان لس‌آنجلسی بحث‌انگیز و جنجالی شده است؛ رئیس حوزه هنری خوزستان که از رئیس جمهوری خواسته بود نصرالله معین را به ایران دعوت کند و محترمانه از سمت خود برکنار شد و حیاتی که به صدای ابی ابراز علاقه کرد و فعلا کنار گذاشته شده است.

 

هر چند احتمالا او خیلی زود به تلویزیون بازمی‌گردد.

 

منابع: خراسان و همشهری آنلاین

آیا این خبر مفید بود؟
جهت مشاهده نظرات دیگران اینجا کلیک کنید

آنچه دیگران میخوانند :
    تبلیغات متنی
    
    روی خط رسانه