شمانیوز

همزمان با سالروز ولادت امام هشتم که از طرف سازمان محیط زیست کشور روز محیطبان نامگذاری شده، استودیو سرگرمی های نیو، دومین ابرقهرمان کمیکی محیطبان خود را رونمایی خواهد کرد.

به گزارش شمانیوز، همزمان با سالروز ولادت امام هشتم که از طرف سازمان محیط زیست کشور روز محیطبان نامگذاری شده، استودیو سرگرمی های نیو، دومین ابرقهرمان کمیکی محیطبان خود را رونمایی خواهد کرد. این رونمایی بهمراه معرفی اولین کتاب از سری کتاب‌های خاطرات این کاراکتر است که توسط فرهود فرمند، بر اساس داستان‌های واقعی محیطبانان کشورمان گردآوری و تألیف شده است..

 

2b1fb964-c252-4bed-9ca2-9007a932c275

 

کتاب خاطرات محیطبانِ محیطبانان، با تصویرسازیهایی در کلاس جهانی، با داستان‌هایی ماجراجویانه در ژانر کارآگاهی، درام و هیجان انگیز برای مخاطبین نوجوان و جوان در نظر گرفته شده است.

بعد از کوهنورد، اولین ابرقهرمان کمیکی ایران که با بازی به همین نام در سال 90 معرفی و برگزیده شد، موسس نیو، کار طراحی دومین ابرقهرمان  خود را در دست گرفت که در معرفی آن آمده است:"این کاراکتر، محیطبانی جوان با موهای قرمز است که ناخواسته وارد دنیای ابرقهرمان ها می‌شود که از او محیطبان محیطبانان را می‌سازد."

 

0b51b3e6-252c-471d-a88c-d320f97a8a4e

 

گفتنی است این کاراکتر جمعه 13 تیر به صورت مجازی در وبسایت خود اثر رونمایی خواهد شد. مخاطبان جهت کسب اطلاعات بیشتر می‌توانند به سایت http://www.mohitbaan.com مراجعه کنند.

عوامل تولید کتاب محیطبان محیطبانان عبارتند از فرهود فرمند (پدیدآورنده، مؤلف و تصویرگر)،مهرداد نصرتی (ویراستار).

 

آیا این خبر مفید بود؟
جهت مشاهده نظرات دیگران اینجا کلیک کنید

آنچه دیگران میخوانند :
    تبلیغات متنی
    
    روی خط رسانه