شمانیوز

بر اساس جدول پخش شبکه سوم سیما سومین قسمت از مرحله دوم عصر جدید 2 امشب ساعت 22 و 30 پخش خواهد شد.

سومین قسمت از دور دوم مسابقه عصر جدیدی به دو قیمت تقسیم شد که یخش اول آن دیشب پخش شد و بخش دوم آن امشب ساعت 22 و 30 پخش خواهد شد. عصر جدید اعلام کرده است یکی از 5 شرکت کننده این قسمت به دلیل مثبت شدن تست کرونا از دور مسابقات خارج شد.

روز گذشته پخش برنامه عصر جدید حاشیه هایی داشت.  2 تن از داوران این مسابقه از سوی مدیر شبکه سه به دلیل حمایت از هشتک اعدام نکنید تذکر دریافت کرده  و پست های خود در اینستاگرام را حذف کرده اند.

امین حیایی و رویا نونهالی هفته گذشته و درست زمانی که جریان توئیتری اعدام نکنید در فضای مجازی به راه افتاده بود، این مطلب را در اینستاگرام خود نشر داده بودند.

 

عصر جدید فصل دوم

 

قسمت جدید این برنامه دیشب پس از تذکر و توبیخ انجام شده به روی آنتن رفت و در حقیقت قسمت سوم به دو قسمت با دو اجرا تقسیم شده که به همراه آیتم‌هایی ویژه در دو شب پخش می‌شود.

 

عصر جدید احسان علیخانی

 

در این قسمت که پس از پروتکل‌های جدید وزارت بهداشت و دستورالعمل‌های تازه ستاد ملی مبارزه با کرونا ضبط شده است، همه تماشاگران و عوامل عصرجدید با ماسک وارد استودیو شدند و همچنین پنجمین اجرا به دلیل مثبت بودن تست کرونایی که در پشت صحنه پیش از ورود به استودیوی برنامه از شرکت‌کنندگان گرفته شد، از گردونه رقابت کنار گذاشته شد و به این ترتیب، قسمت سوم از دور دوم، تنها با چهار اجرا طی خواهد شد.

 

آیا این خبر مفید بود؟
جهت مشاهده نظرات دیگران اینجا کلیک کنید

آنچه دیگران میخوانند :
    
    روی خط رسانه