شمانیوز

مجری «عصر جدید» با انتشار پستی تاثیر‌گذار در صفحه اینستاگرامی‌اش، به مردم توصیه کرد کرونا را جدی بگیرند.

مجری «عصر جدید» با انتشار پستی تاثیر‌گذار در صفحه اینستاگرامی‌اش، به مردم توصیه کرد کرونا را جدی بگیرند.

با شیوع مجدد ویروس کرونا در کشور و افزایش روز افزون تعداد مبتلایان و قربانیان این ویروس، احسان علیخانی مجری برنامه پرطرفدار استعدادیابی « عصر جدید » در آخرین پست اینستاگرامی خود به مخاطبانش توصیه موکد کرد که کرونا را جدی بگیرند.

علیخانی در پست خود از دل مشغولی این روزهایش پس از تعطیلی برنامه «عصر جدید» نوشت و وضعیت وخیم بیمارستان‌ها در پذیرش بیماران کرونایی و بیماران عادی را تشریح کرد. او رعایت نکردن دستورالعمل‌های بهداشتی را مساوی با دچار شدن به فاجعه‌ای بزرگ عنوان کرد و از مخاطبانش خواست تا برای نجات جان عزیزانشان، کرونا را جدی بگیرند.

 

 

" رفقا دل بدین به حرفم، باید نگران باشیم!

١١ روزه عصرجدید به خاطر مراعات فضای بهداشتی و احتمال انتقال ویروس کرونا در پیک جدید بیماری موقتاً تعطیل شده، اما ٦ روزه صبح و شبُ گم کردم و کارم شده التماس و پیگیری برای بستری چندتا بیمار مبتلا به سرطان و بیمار با مشکل قلبی حاد و التماس برای جراحی اورژانسی، پیگیری و التماس برای پذیرش کلی بیمار کرونایی در بیمارستان برای درمان یا پیداکردن دکتر که بره برای ویزیت در منزل بیماران کرونایی یا پیداکردن دارو!

رفقا!

کادر درمانی به شدت خسته و بی‌جون شده و حق هم دارن. بیمارستان‌ها مشکلات جدی دارن، پروتکل کرونا به طرز عجیبی تاثیر گذاشته روی سایر بیماری‌ها و درمان‌شون.

به‌جز بیمارانِ کرونایی منتظر، نگران، بدحال و نبود icu، متاسفانه مشکلات سایر بیماران دیگه مثلِ بیماران مبتلا به سرطان، قلبی، کلیوی، بیماران منتظر جراحی حیاتی و بیماران خاص به شدت در خطره!

کلی بیمار دیگه هست که بدحالن ولی جرأت نمی‌کنن برن بیمارستان از ترس کرونا و توی خونه دارن از بین میرن!

 

آیا این خبر مفید بود؟
جهت مشاهده نظرات دیگران اینجا کلیک کنید

آنچه دیگران میخوانند :
    تبلیغات متنی
    
    روی خط رسانه