شمانیوز

شبکه چهار سیما بازپخش سریال خارجی خانه پوشالی را در کنداکتور پخش خود قرار داده است که در ادامه زمان و ساعت پخش تکرار آن را می خوانید.

شبکه چهار  سیما بازپخش سریال خانه پوشالی  را در کنداکتور پخش خود قرار داده است که در ادامه زمان و ساعت پخش تکرار آن را می خوانید. سریال خانه پوشالی با بازی کوین اسپیسی از روز دوشنبه ۳۰ تیرماه به روی آنتن شبکه چهار سیما رفته است. سریال خانه پوشالی محصول سال ۲۰۱۳ در ژانر درام سیاسی در ۵۲ قسمت ساخته شد.

«خانه پوشالی» مجموعه تلویزیونی سیاسی که در سطح آمریکا به شدت مورد توجه منتقدان قرار گرفته و برخی آن را بازگویی بخشی از رفتارهای سیاسی مرسوم در ایالات متحده تلقی کرده‌اند.

این سریال یک تریلر سیاسی است که بو ویلیمان آن را با اقتباس از یک مینی سریال انگلیسی به همین نام خلق کرده و هر دو سریال نیز بر اساس رمانی از مایکل دابز ساخته شده‌اند.

قسمت‌های نخست فصل نخست این سریال به کارگردانی دیوید فینچر و با بازی محوری کوین اسپیسی و رابین رایت، برای نخستین بار در سال ۲۰۱۳ توسط نت فلیکس عرضه شد و سیاست‌های روز آمریکا را به شدت به چالش کشید.

«خانه پوشالی» در مورد یک سیاستمدار دموکرات به نام فرانک آندروود است که بعد از خیانت رئیس جمهور منتخب آمریکا به وی، تصمیم به انتقام از او می‌گیرد. او در این راه از دایره اخلاقیات خارج می شود و با دیدی ماکیاولیستی در پی دست یافتن به اهدافش می افتد.

کوین اسپیسی برای بازی در این نقش کاندیدای جوایز متعددی شده و جایزه گلدن گلوب را دریافت کرده است. «خانه پوشالی» هر شب ساعت ۲۴ پخش و روز بعد ساعت ۱۸ بازپخش می شود.

 

منبع : پیک نت

آیا این خبر مفید بود؟
جهت مشاهده نظرات دیگران اینجا کلیک کنید

آنچه دیگران میخوانند :
    تبلیغات متنی
    
    روی خط رسانه