شمانیوز

شب گذشته، آتش‌بازی و استندآپ کمدی شرکت‌کنندگان «عصر جدید»، هیجان را برای مخاطبان به ارمغان آورد.

به گزارش خبرنگار شمانیوز و به نقل از باشگاه خبرنگاران جوان : شب گذشته دو اجرای دیگر از قسمت چهارم مرحله دوم «عصر جدید» روی آنتن رفت و نفرات برگزیده این قسمت معرفی شدند.

در بخش اول این قسمت که شنبه شب روی آنتن رفت، سه شرکت کننده روی صحنه رفتند.

محمد داوری، چهارمین اجرای قسمت چهارم از دور دوم «عصر جدید» را روی صحنه برد.

او این بار هم آتش به پا کرد؛ تا حدی که سرخی آن  به زنگ‌های روی میز داوران رسید و آنها را ترساند. تماشای  این اجرا  محدودیت سنی داشت و پیش از آن، توصیه شد نوجوانان زیر ۱۴ سال آن را نبینند. بجز بشیر حسینی بقیه داوران به دلیل خطرناکی و ایمن نبودن این اجرا، به محمد داوری رأی منفی دادند.

علی فریادی، آخرین اجرای قسمت چهارم از دور دوم «عصر جدید» را در حوزه استندآپ روی صحنه برد. این شرکت کننده به خاطر خانواده‌اش سراغ رشته پزشکی رفته است؛ اما علاقه خاصی به اجرای استندآپ دارد.

فریادی  توانست با اختلاف، بانمک‌ترین چاپلوسی قرن به روایت آدم‌های «عادی» را به نمایش بگذارد؛ او در طول اجرای خود بارها و به انواع مختلف از داوران تعریف و به قول خودش چاپلوسی‌شان کرد.

فریادی در بخشی از اجرای خود گریزی هم به صحبت‌های  حامد بهداد در یک گفت‌وگوی اینترنتی زد و گفت: مادرهای عادی یک رفتار خاص دارند؛ آنها فکر می‌کنند ما آهن‌خوار هستیم! چون بعد از هر وعده غذایی می‌گویند، چایی نخور آهن غذا را از بین می‌برد. اصلاً من می‌خواهم لحظه را زندگی کنم، حتی به غلط (خنده). اصلاً پشیمانی یعنی چه؟! چه کسی تعیین می‌کند چه چیز درست است و چه چیز غلط؟!

فریادی اشاره‌ای هم به دفاعیات اکبر طبری معاون اجرایی سابق حوزه ریاست قوه قضائیه در دادگاه داشت و گفت: فرزندان عادی هم هر ویژگی بدی داشته باشند، امانت‌دار‌های خوبی هستند. هر چیزی تو اتاق آن‌ها پیدا کنید، برای دوستشان است و آن‌ها فقط نگهش می‌دارند (خنده) خود من رفیق‌هایی دارم که هرچه بدهند من نگه می‌دارم؛ هشت میلیارد که هیچ، ۸۰۰ میلیارد تومان هم بدهند، من نگه می‌دارم. حتی لواسان را به من بدهند، من برایشان نگه می‌دارم.

اجرای جذاب، خنده‌دار و البته پر از کنایه‌های سیاسی علی فریادی، جای تردید برای داوران نگذاشت و هر چهار نفر آنها چراغ سفید را برای این کمدین جوان روشن کردند.

در پایان قسمت چهارم  مرحله دوم داوران، اجرای مجید معظمی (خواننده نوجوان) و علی فریادی (استندآپ کمدین)  را بیشتر پسندیدند. حالا نوبت مخاطبان است که با آرای خود شرکت کننده مورد علاقه شان را برای مرحله نیمه نهایی انتخاب کنند.

 

آیا این خبر مفید بود؟
جهت مشاهده نظرات دیگران اینجا کلیک کنید
copied