شمانیوز

فصل دوم عصر جدید از این پس در روزهای سه شنبه و چهارشنبه هم پخش می شود.

برنامه عصر جدید از این پس در روزهای سه شنبه و چهارشنبه روی آنتن صدا و سیما می رود. برنامه عصر جدید یکی از محبوب ترین برنامه های تلویزیون در چند ساله اخیر است که هرباره مخاطبان زیادی را مجذوب اجراهای بی نظیرش می کند. برنامه عصر جدید یک برنامه استعدادیابی است که مجری آن احسان علیخانی یکی از محبوب ترین مجری های تلویزیون است. برنامه عصر جدید جزو پربیننده ترین برنامه های ایرانی است که توانسته مخاطبان بسیاری را به خود جلب کند.

 

زمان پخش عصر جدید تغییر کرد؟

به دلیل تداخل پخش برنامه «عصر جدید» با بازی‌های باقیمانده از لیگ برتر فوتبال و همچنین جام باشگاه‌های اروپا، از این هفته غیر از شنبه‌ها و یکشنبه‌ها، این برنامه سه‌شنبه‌ها و چهارشنبه‌ها هم روی آنتن شبکه سه سیما خواهد رفت.

مهمترین دلیل اضافه شدن روز‌های پخش برنامه عصر جدید 2 تداخل زمان پخش با مسابقات ورزشی مهم و پایان پخش مرحله دوم پیش از فرا رسیدن ماه محرم است.

 

ساعت و زمان جدید پخش فصل دوم عصر جدید

در جدول جدید پخش، بخش‌های اول و دوم از قسمت پنجم شنبه و یکشنبه، همچنین قسمت ششم دور دوم عصرجدید، سه‌شنبه و چهارشنبه این هفته به مخاطبان تقدیم می‌شود.

این روال، برای قسمت‌های هفتم تا دهم از این مرحله هم برقرار است و تا پایان مردادماه ادامه دارد.

عصر جدید از این پس در روزهای جدیدی نیز در تلویزیون پخش خواهد شد. احسان علیخانی تهیه کننده و مجری این برنامه است که با شوی استعدادیابی خود توانسته مردم را پای تلویزیون بنشاند.

 

منبع : راهبرد معاصر

آیا این خبر مفید بود؟
جهت مشاهده نظرات دیگران اینجا کلیک کنید

آنچه دیگران میخوانند :
    تبلیغات متنی
    
    روی خط رسانه