شمانیوز

در این بخش از سایت زندگینامه نسیم ادبی بازیگر شناخته شده تئاتر که حالا در سینما و تلویزیون می درخشد رامشاهده خواهید کرد.

نسیم ادبی زادهٔ  ۱۳۵۵ است. نسیم ادبی در تهران متولد شده است. نسیم ادبی بازیگر سینما، تئاتر و تلویزیون است. نسیم ادبی اهل ایران است. وی دانش‌آموختهٔ رشتهٔ نمایش با گرایش بازیگری از دانشگاه آزاد اسلامی واحد تهران مرکز است.

 

زندگی شخصی

نسیم ادبی بازیگر 44 ساله کشورمان زاده شده در تهران است.

 

نسیم ادبی - ویکی‌پدیا، دانشنامهٔ آزاد

تحصیلات

نسیم فارغ التحصیل لیسانس نمایش با گرایش بازیگری از دانشگاه آزاد اسلامی تهران است.

 

ازدواج

نسیم ادبی سال هاست با ابراهیم ثباتی ازدواج کرده است و متاهل میباشد.

 

روزهای کرونایی «نسیم ادبی» | ساعدنیوز

ماجرای ازدواج

نسیم ادبی: برای بازی در تئاتر «شمس پرنده» به کارگردانی خانم پری صابری دعوت شدم و ابراهیم هم برای ساخت موسیقی در همان تئاتر همکاری داشت و آشنایی اولیه مان به این صورت شکل گرفت. مدتی گذشت و قرار شد تئاتر «آنتیگونه» به کارگردانی خانم صابری در ایتالیا روی صحنه برود و من و آقای اثباتی در این سفر کاری همسفر شدیم که همین سفر باعث شد بیشتر یکدیگر را بشناسیم. آشنایی مان به سال 80 برمی گردد و هفت سال است که با هم ازدواج کرده ایم.

 

رازهای زندگی شخصی نسیم ادبی بازیگر سریال شهرزاد و همسرش + تصاویر

ابراهیم اثباتی کیست؟

 ابراهیم اثباتی از سال 73 فعالیت خود را با تئاتر موسیقی شروع کرد، او عاشق فضای دراماتیک است و تابحال بالای 60 تئاتر موسیقی ساخته است.

 

 خصوصیات اخلاقی همسر

آقای ثابتی به گفته نسیم ادبی بسیار معاشرتی و خونگرم است، ایشان بسیار آدم جذابی در جمع هاست و از کمک کردن به دیگران لذت می برد. در هر جمعی حضور داشته باشد، همه دوست دارند با او صحبت و درددل کنند.

 

خانه موسیقی

 خانم ادبی می گوید من عاشق ساز و موسیقی هستم، در خانمان مرتب نوای موسیقی شنیده می شود، کلا ابراهیم همیشه در خانه مشغول ساز زدن است.

 

موسیقی با زندگی ما عجین شده است.

 

هدیه همسر

 بهترین و بیشترین هدیه‌ ای که از همسرم گرفتم موبایل است همیشه از سر بدشانسی یا موبایل‌ هایم گم شده‌ اند یا دزد زده یا از دستم افتاده و نابود شده‌ اند.

 

نسیم ادبی - بیوگرافی و عکس های دیده نشده نسیم ادبی و همسرش

 رستورانگردی

 من و همسرم عاشق رستوران رفتن هستیم.

 

خیلی دوست داریم به رستوران برویم یا گاهی برویم جایی قهوه بخوریم و این عادت را از دوران ابتدای آشنایی‌ مان هم داشته‌ ایم.

 

تفریح

تئاتر رفتن مهم ترین و بهترین تفریح آن هاست  و همیشه در اولین فرصتی که پیدا کنیند به تماشای تئاتر می روند.این زوج دوستان تئاتری زیادی دارند و همیشه دوستان شان  تئاترهایی را روی صحنه دارند که می توانند از تماشای شان لذت ببرند. آن ها به کنسرت هم می روند و کلا عاشق تفریحات فرهنگی هستند

 

خوانندگی

خانم بازیگر دستی بر آتش خوانندگی نیز دارد، او دوره آواز را زیر نظر خواننده زن حوروش خلیلی گذراند و بعد تو گروه وصل یار مدتی همخوانی کرده است

 

تدریس

این هنرمند در اکثر کارگاه های بازیگری مشغول تدریس است.

 

شروع فعالیت هنری

تاتر

بصورت جدی اولین بار سال 1372 وقتی 17 ساله بود با تئاتر تنبور نواز به کارگردانی هادی مرزبان در تئاتر شهر روی صحنه رفت و این علاقه به عشق تبدیل شد

 

افتتاحیه تئاتر نسیم ادبی با حضور بازیگران سریال «برادرجان»

اولین تجربه تلوزیونی

 اولین بار در سال 1375 وقتی 20 ساله بود با سریال دوقلوها تجربه کوتاهی در قاب تلویزیون بدست آورد سپس همین سال بازی در سریال برگ سبز را نیز تجربه کرد

 

اولین تجربه سینمایی

 سال 1376 با فیلم سینمایی زندگی اولین تجربه بازی در سینما را بدست آورد تا اینکه سال 86 با سریال حلقه سبز به کارگردانی ابراهیم حاتمی کیا بازی کرد

 

دومین تجربه بازی وی در سینما  در سال 87 با فیلم مانا بود

 

چرا نسیم ادبی از فاش شدن هویت دایی‌اش می‌ترسد؟/ شوهرم آدم بداخلاقی ...

شهرت با شهرزاد

 شروع شهرت خانم ادبی از سال 1393 وقتی 38 ساله بود با سریال شهرزاد در شبکه خانگی با نقش حمیرا بود که به شدت مورد استقبال قرار گرفت.

 

این سریال به کارگردانی حسن فتحی بود.

آیا این خبر مفید بود؟
جهت مشاهده نظرات دیگران اینجا کلیک کنید

آنچه دیگران میخوانند :
    
    روی خط رسانه