شمانیوز
شما نیوز

الهه فرشچی بازیگر سریال دردسر های عظیم کشف حجاب کرد + عکس جنجالی

بازیگر زن سریال های تلویزیونی از جمله «همه چیز آنجاست» و «دردسرهای عظیم » به تازگی تصاویری از کشف حجاب خود را منتشر کرد.

الهه فرشچی با انتشار عکس خود در اینستاگرام چنین نوشت: با درد از اعماق وجودم ،ناباورانه ناباورانه عشقم را ، تمام انگیزه ام براى ادامه ى زندگى، ( بازیگرى ) را رها مى کنم.

الهه فرشچی متولد 21 دی 1368 در کاشان و بازیگر است. او فارغ التحصیل لیسانس رشته تئاتر از دانشکده هنر و معماری است، تنها یک خواهر کوچکتر از خود دارد و در عین مخالفت خانواده به سمت بازیگری رفت.

 

ghUiBPWQ74ty

 

 

 

 

بیوگرافی الهه فرشچی

الهه فرشچی متولد دی ماه 1368 می باشد، او اصالتا اصفهانی و متولد شهر کاشان اسـت. الهه فرشچی در رشته تئاتر تحصیل کرده و سریال همه چیز آن جاست کـه مخاطبان بسیاری در سرتاسر ایران داشت سکوی پرتاب او بـه سمت شهرتی بزرگ بود. او از کودکی علاقه زیادی بـه بازیگری داشته و باوجود مخالفت های خانواده اش راه خودرا در دنیای سینمایی دنبال کرده اسـت.

 

علاقه ام به بازیگری از دوران کودکی شروع شد

به قدر بازیگری را دوست داشتم که با دوستان در دبستان نمایش اجرا می کردم، و یا زمانی که با دوستانم تنها بودیم می گفتم از من بخواهند نقشی را برایشان بازی کنم.

پدر و مادرم اصلا موافق نودند در بازیگری فعالیت کنم، آنها هم مثل اغلب پدر و مادرا دوست داشتند فرزندشان مهندس یا دکتر شود، منتهی در نهایت در رشته ای که به آن علاقه داشتم تحصیل کردم.

 

به صورت جدی فعالیت خود را از چند تله فیلم در سال 1389 وقتی 21 ساله بود شروع کرد تا اینکه با نقش بیتا در سریال همه چیز آنجاست سال 93 به شهرت رسید.بازی او در سریال دردسرهای عظیم هم به شناخته تر شدنش کمک کرد.

 

الهه فرشچی

 

ماجرای کشف حجاب الهه فرشچی

اسفند ماه 96 بود که انتشار یک عکس بی حجاب از او با این عنوان که ایران را برای همیشه ترک کرد .و قصد ادامه بازیگری را ندارد به شدت جنجالی شد.

او ساعاتی بعد با تکذیب این خبر اعلام کرد اکانت اینستاگرام اش مورد سودجوی قرار گرفته و با عذرخواهی از انتشار این عکس اعلام کرد از طریق مراجع قضایی دنبال خواهد کرد.

خانم بازیگر مدتی است در کشور دبی زندگی می کند و اخیرا عکس هایی بدون حجاب از مدل شدن او در فضای مجازی منتشر شده است.

 

FxEMoz6d4RxJ

 

آیا این خبر مفید بود؟
جهت مشاهده نظرات دیگران اینجا کلیک کنید
copied