`
شمانیوز
شما نیوز

لعیا زنگنه بازیگر محبوب چادری شد + عکس دیده نشده

انتشار تصویری از بازیگر سریال «برادر جان» با عنوان لعیا زنگنه در فضای مجازی همه کاربران و دوستداران این بازیگر را حسابی شوکه و متعجب کرد.

انتشار تصویری از بازیگر سریال «برادر جان» با عنوان لعیا زنگنه در فضای مجازی همه کاربران و دوستداران این بازیگر را حسابی شوکه و متعجب کرد.  تغییر پوشش بازیگران زن در سینمای ایران همیشه مورد توجه قرار گرفته است و به تازگی هم عکسی منتشر شده است که عنوان لعیا زنگنه چادری شد را به خود اختصاص داده است. لعیا زنگنه متولد سال 1344 در تهران از بازیگران سینما و تلویزیون است. او دارای مدرک کارشناسی تئاتر از نیز می باشد. لعیا زنگنه را همگی از سریال ساختارشکنانه درپناه تو به یاد می آوریم و پس از آن با بازی در سریال های بسیار پرطرفدار هر روز بیشتر از قبل محبوب شد. ما در این مطلب با زندگی شخصی لعیا زنگنه بیشتر آشنا می شویم. 

تیپ دیدنی لعیا زنگنه با چادر ملی + عکس

 

آنچه دیگران میخوانند : 

بیوگرافی خواندنی لعیا زنگنه + عکس همسرش

 

لعیا زنگنه متولد سال 1344 در تهران از بازیگران سینما و تلویزیون است. او دارای مدرک کارشناسی تئاتر از نیز می باشد. لعیا زنگنه را همگی از سریال ساختارشکنانه درپناه تو به یاد می آوریم و پس از آن با بازی در سریال های بسیار پرطرفدار هر روز بیشتر از قبل محبوب شد.

با دعوت و اصرار جمشید بهمنی در زمان دانشجوی با بچه های تئاتر دانشگاه فعالیت خود را بصورت مبتدی آغاز کرد و رفته رفته در تئاتر با بازیگران مشهوری کار کرد. در یکی از بازی های تئاتر رضا ایرانمنش با تمجید از بازی او را به غلامرضا رمضانی و او نیز به حمید لبخنده کارگردان معرفی کرد و به این شکل برای سریال در پناه تو انتخاب شد.

 

لعیا زنگنه با حجاب چادر و روبنده - باحجاب

لعیا زنگنه را همگی با دختر دانشجوی محجوبی می شناسیم که در سریال در پناه تو بازی می کرد. البته به تازگی عکسی با عنوان لعیا زنگنه چادری شد، منتشر شده است. سریال ساختار شکنی که در آن سال ها اولین سریالی بود که به موضوعات جوانان می پرداخت. لعیا زنگنه متولد مرداد سال ۱۳۴۴ از تهران می باشد و یکی از اولین استارهای تلویزیون بعد از انقلاب بود. در این شماره از سبک زندگی افراد مشهور با زندگی لعیا زنگنه ، بازیگر به شدت محافظه کار سینما و تلویزیون بیشتر آشنا می شویم.

 

61708547

لعیا زنگنه و همسرش 

 

ازدواج لعیا زنگنه

لعیا زنگنه بشدت محافظه کار است و کمتر مصاحبه می کند، برای همین اطاعات دقیقی از ایشان نیست. اما او ازدواج کرده و صاحب یک دختر می باشد که تمایل ندارد عکسی از او منتشر شود. اولین بار در سال 2010 نمایشگاه نقاشی خود را در تورنتو کانادا برپا کرد. سپس در تهران نیز نمایشگاهی برگزار کرد. به نظر می رسد او به تازگی چادری شده است.

1031918_132

 

علاقه شدید لعیا زنگنه به فوتبال

او درباره عشق خود می گوید: عاشق فوتبالم نمی‌ توانید تصور کنید وقتی من فوتبال می‌ بینم چه ریختی‌ ام. اصلا یک آدم دیگر می‌ شوم شاید یکی از دلایلی که فوتبال را دوست دارم، همین است که کاملا زمان و مکان و همه‌ چیز از یادت می‌ رود.

 

عکسهای جدید از سریال آقازاده و بازیگرانش

مهاجرت لعیا زنگنه از ایران

فیلمنامه برایم از درجه بسیار بالایی برخوردار است همچنین مدتی هم ایران نبودم بنابراین تعداد فیلم های سینمایی ام محدود است و گزیده کار کردم. برای پذیرفتن هر نقش ابتدا باید گروه را دوست داشته باشم، حتی اگر کار هم ضعیف باشد چنانچه ارتباط مناسبی با گروه برقرار کنم حاضرم در فیلم حضور یابم، بنابراین ابتدا متن و بعد کارگردان برایم مهم هستند البته قرارداد هم مهم است اما در درجه بعدی قرار دارد. من در اولین کار تصویری ام (در پناه تو) با یک هجوم مواجه بودم که انتظارش را نداشتم بنابراین از آن به بعد بسیار مراقب هستم که در هر فیلمی بهترین کار زندگی ام را ارائه دهم چون مردم از من توقع دارند. بنابراین نقش اول یا مکمل برایم زیاد مهم نیست و مهم این است که نقش مرا درگیر خود کند.

 

nPAWMxSbRspv

واکنش لعیا زنگنه به سوپراستار شدن

ستاره یعنی چی؟ آدم چطوری ستاره می‌شود؟ اینکه پرکار باشد؟ من می‌توانم به جرات بگویم که هنوز روی همان موجی هستم که زیر پایم آمده البته نه با پرکاری یا اینکه روی جلد مجله‌ها باشم. من این کار را نمی‌کنم. من نمی‌خواهم مانکن باشم یا شو بدهم. اینها انتخاب من نیست. می‌تواند انتخاب فرد دیگر باشد- که قابل احترام هم هست- اما من آن کار را نمی‌کنم. اگر می‌خواهند بگویند استار نماندم، باشد. من نمی‌خواستم -به آن معنی- استار باشم. نسبت به ستاره شدن گارد ندارم ولی می‌گویم اگر لازمه‌اش این است که دنیای خصوصی‌ات را از دست بدهی -چون یکی‌اش این است دیگر- من این را دوست ندارم و این کار را نمی‌کنم. تصویری لعیا زنگنه چادری شد حسابی وایرال شده است.

من با استار شدن مشکل ندارم ولی دوست ندارم راجع به زندگی خصوصی‌ام حرفی بزنم. اگر استار شدن لازمه‌اش این است که این کار را بکنی، من نمی‌توانم. فرق بین مریل استریپ با آنجلینا جولی – که باهاش خیلی مسئله دارم- چیست؟ خیلی واضح است دیگر. نمی‌گوییم کی خوب است و کی بد. متفاوتند. کی این تفاوت را تعیین می‌کند؟ خودشان. بعد آیا یکی می‌گوید این بد است و دیگری می‌گوید آن یکی نه اصلا قشنگی‌اش به همین است. به یکدست نبودن. به هر حال یک فرقی هست بین رویا نونهالی با فلان بازیگر که نمی‌شود هم اسم برد!

 

unnamed.jpg

رنج لعیا زنگنه از اجبار به پنهان کاری

نمی‌توانم بگویم من به عنوان یک بازیگر زن رنج نمی‌برم از اینکه نتوانم با صراحت حرفم را بزنم و خودم باشم. نمی‌توانم بگویم که مثلا من سه تا بچه دارم -ندارم‌ها- ولی نمی‌دانم به عنوان یک بازیگر چرا باید بچه‌ام را پنهان کنم؟ کاش اینطور نبود. کاش ما آدم‌ها را همین‌طور که هستند می‌پذیرفتیم. کاش قضاوت نمی‌کردیم و کمی حق انتخاب به آدم‌ها می‌دادیم… مثلا یادم هست آن اوایل عکس من روی جلد یکی از مجلات چاپ شد و من دوست نداشتم و زنگ زدم خیلی دانشجویی و ساده گفتم چرا عکس مرا چاپ کرده‌اید؟ گفت ای بابا خانم، از خداتان باشد. بقیه به ما پول می‌دهند که عکس‌شان را چاپ کنیم. خب من دوست نداشتم ولی این حق انتخاب را به شما نمی‌دهند و این مرا آزار می‌دهد.

 

unnamed

ایفای نقش یک پلیس

لعیا زنگنه در فیلم خیابان های آرام به کارگردانی کمال تبریزی تهیه کنندگی محمود رضوی نقش یک افسر پلیس را ایفا میکند این فیلم ساخته سال 1389 است. خیابان های آرام داستان خبرنگاری است که در یک روز کاری خود با حوادثی در سطح شهر روبه رو می شود.

 

عکس | «لعیا زنگنه» با چادر و روبنده در سریال تلویزیونی - موسیقی ...

 

آثار سینمایی لعیا زنگنه

از مینا (عباس رافعی، 1375) شیفته (محمدعلی سجادی، 1379) رنگ شب (محمدعلی سجادی، 1379) تکیه بر باد (فیلم 1378) (داریوش فرهنگ، 1378) هفت ترانه (بهمن زرین پور، 1380) مزاحم (سیروس الوند، 1380) تب (رضا کریمی، 1382) رئیس (مسعود کیمیایی، 1385) خیابان های آرام (کمال تبریزی، 1389) جرم (مسعود کیمیایی، 1389) خودزنی (احمد کاوری، 1390) زندگی خصوصی (حسین فرح بخش، 1390) عاشق ها ایستاده می میرند (شهرام مسلخی، 1392) این زن حقش را می خواهد (محسن توکلی، 1394) عشقولانس (محسن ماهینی ،1395) قاتل اهلی (مسعود کیمیایی ،1395)

 

آیا این خبر مفید بود؟
جهت مشاهده نظرات دیگران اینجا کلیک کنید
copied

 • ناشناس

  اگه ان شاالله راست باشه چادری شدنتون، مبارکت باشه این ارث حضرت زهرا س

 • ناشناس

  عاشقتونم خیلی دوستتون دارم خانم لعیا

 • ناشناس

  خیلی دوستشون دارم

 • شیدا

  خیلی بازیگر خوبیه من عاشق بازیهاشم

 • ناشناس

  مرحبا به شما چادری شدنتون مبارک عزیزم

 • ناشناس

  لعیا بازیهاش بی نظیره خیلی دوستش دارم ماشالا چادر هم خیلی بهش میاد براشون آرزوی موفقیت دارم 🤩😍🤩😍

 • مبینا

  بازیگرسنگـــــین وبی حاشیه ولی تایادمه چادری بوده هرکجان موفق باشن😘😘

 • ناشناس

  این چادر نیست بلکه تاج بندگی است پس به خودت افتخار کن

  • ناشناس

   چه متن زیبایی

 • ناشناس

  من این بازیگر رو از سریال در پناه تو دیدم خیلی خیلی دوستش دارم در حین زیبایی خدادادی که فوق العاده س متین .با وقار ..هستن امیدوارم تو تمام مراحل زندگیشون موفق باشن

 • حدیث

  من وقتی سریال لیلا وستایش رو دیدم اینقدر تاثیر گذار بود برای من
  باور میکنید از اون موقعه چادری شدم.بسیار تبریک میگم .

 • رضا

  ایشون خیلی متین و باوقار هستن

 • م

  امیدوارم همیشه چادر با ایشون همراه باشه خوشحالم از انتخاب بجاشون

 • ناشناس

  خیلی دوست دارم وبه خاطر چادری شدنت واقعا خوشحالم

 • م_و از تهران

  کاش همه سلبریتیهای کشورمون اینقدر با حجب و حیا و بدون حاشیه بودن
  خدا حفظشون کنه

 • نگاه

  شخصیت محجوب ودوست داشتنی لعیا زنگنه با این اقدام زیبا بهتروجذاب تر شد.چادر حضرت زینب به سرت مبارک باد خانم زنگنه

 • M

  بهتون تبریک می گم خانم زنگنه بهترین همراه انتخاب کردین

 • محمد برادرت

  خواهرم رو سفید باشی با اشک مینویسم که چادر حضرت زینب پوشیدی مثل خواهرم دوست دارم هرچی بخوای حضرت زهرا بهت بده خصوصا سلامتی

 • ناشناس

  عاقبت بخیر بشی خانم لعیا

این خبر را از دست ندهید