شمانیوز

در این مطلب تصاویر فرزندان مهران رجبی را در کنار او مشاهده می کنید.

مهران رجبی بازیگر طنز سینمای ایران این روزها در بستر بیماری کرونا به سر می برد. این بازیگر دوست داشتنی برای بازی در فیلمی به زنجان سفر کرده بود که همانجا متوجه بیماری اش شد. به همین بهانه امروز در شمانیوز می خواهیم عکس فرزندان مهران رجبی را برای شما قرار دهیم.

 

لوگو کانال

3 (1)

3 (1) - Copy

 

 

درباره آخرین وضعیت سلامت مهران رجبی بیشتر بدانید

رئیس روابط عمومی تأمین اجتماعی استان زنجان حال عمومی مهران رجبی که به دلیل ابتلا به ویروس کرونا در بیمارستان بستری است را مساعد عنوان کرد.

رئیس روابط عمومی تأمین اجتماعی استان زنجان با بیان اینکه مهران رجبی هفت روزی است که در بیمارستان امام حسین استان زنجان به دلیل ابتلاء به بیماری کووید ۱۹ بستری است، گفت: چند ساعت پیش به همراه معاون درمان تأمین اجتماعی استان زنجان ملاقاتی که با این بازیگر داشتیم و از نزدیک در جریان روند درمان آقای رجبی قرار گرفتیم.

به بهانه تصاویر فرزندان مهران رجبی درباره وضعیت سلامتی این بازیگر بیشتر صحبت می کنیم. اکبر راشدی با بیان اینکه در حال حاضر وضعیت عمومی رجبی کاملاً مرطوب است و مردم نگران وضعیت درمانی او نباشند، افزود: طی مشاوره‌هایی که با پزشکانی از مرکز صورت گرفته تا این لحظه وضعیتی شأن رو به بهبود است.

وی درباره صحبتی که معاون درمان تأمین اجتماعی استان با ایشان در خصوص اعزام به مراکز درمانی تهران انجام داده توضیح داد: آقای رجبی از روند درمان خود در بیمارستان امام حسین کاملاً رضایت داشتند.

راشدی ادامه داد: خوشبختانه در حال حاضر وضعیت ایشان رو به بهبود است و ایشان ابراز داشتند که علیرغم رعایت مسائل بهداشتی و ابراز محبت و علاقه شهروندان در تهران یا زنجان به کرونا مبتلا شده باشند.

وی با اشاره به اینکه طی روزهای آتی با گرفتن اجزای سی تی اسکن و به طی دوران نقاهت و بهبودی کامل و با نظر پزشک معالج از بیمارستان ترخیص خواهند شد.

وی در پاسخ به سوالی در خصوص تعداد بیماران مبتلا به کرونا که در بیمارستان امام حسین بستری شدتد، گفت: طی دو هفته گذشته وضعیت نسبتاً مطلوبی در استان زنجان حاکم بوده، اما متأسفانه امروز وضعیت کرونا در استان و به خصوص بیمارستان امام حسین روند صعودی دارد.

 

 

منابع: اینستاگرام و ایمنا

آیا این خبر مفید بود؟
جهت مشاهده نظرات دیگران اینجا کلیک کنید
copied