شمانیوز

بهراد خرازی بازیگر سینما و تلویزیون، بیشتر با ایفای نقش در مجموعه سیب خنده و مجید دلبندم شناخته شد.

بهراد خرازی بازیگر سینما و تلویزیون، بیشتر با ایفای نقش در مجموعه سیب خنده و مجید دلبندم شناخته شد. بهراد خرازی هنرپیشه تلویزیون و تئاتر، زاده 6 اسفند ماه1352 در تهران و فارغ التحصیل رشته سینما از روسیه است.متولدان دهه 60 و 70 با سیب خنده و مجید دلبندم، بهراد خرازی را در یاد دارند. احتمالا بسیاری از افردی که با آثارش آشنایی دارند، از خود می پرسند به چه دلیل این بازیگر که در چند کار ابتدایی اش تا این حد درخشید و جای خود را در حافظه مخاطبان باز کرد، در سال های بعد فروغ سال های آغازین را نداشت و حتی چند وقتی اصلا از بهراد خرازی خبری نبود.

 

بهراد خرازی| بیوگرافی بهراد خرازی | بهراد خرازی بازیگر مرد ایرانی

آغاز کار بهراد خرازی

بهراد خرازی در مورد نخستین کار تلویزیونی خود گفته است:" همه فکر می کنند نخستین کار هنری من مجید دلبندم بوده است، ولی پیش از آن در مجموعه سیمای اقتصاد بازی داشتم؛ البته این مجموعه با سیمای اقتصاد ما که در دهه شصت پخش می شد تفاوت دارد و عنوان برنامه ای است که دهه هفتاد از تلویزیون پخش می شد؛ من در این برنامه در بخش نمایشی استاد و دخترش بازی داشتم."

 

عکس های بهراد خرازی و همسرش و خانواده‌اش + بیوگرافی کامل

علت کم کار بودن بهراد خرازی

بهراد خرازی درباره علت کم کار بودنش در این سالها می گوید؛ راستش را بخواهید کار من در طول این سالها با فراز و نشیب های زیادی روبرو بود. در دوره ای از زندگی ام از ایران خارج شدم و در کشور  روسیه مشغول کاری به غیر بازیگری بودم. ولی چند سالی بعد از اینکه به ایران برگشتم، بازیگری نکردم و بعداز آن بازیگری را از سرگرفته ام و مشغول کار شده ام.

 

بیوگرافی بهراد خرازی و داستان زندگی شخصی همراه با عکس ها و تصاویر اینستاگرام

تعدادی از فیلم های شاخص بهراد خرازی

* سیب خنده - ۱۳۷۶

* مجید دلبندم - ۱۳۷۷

* عید اومد، بهار اومد - ۱۳۷۷

* کاشانه - ۱۳۷۸

* نیلوفرانه - ۱۳۷۸

* محله گل و بلبل- ۱۳۹۷

* وارش- ۱۳۹۸

* بوم و بانو- ۱۳۹٩

 

منبع : بیتوته

آیا این خبر مفید بود؟
جهت مشاهده نظرات دیگران اینجا کلیک کنید
copied