شمانیوز
شما نیوز

​بیوگرافی خواندنی اوه یون سو بازیگر سریال جومونگ + تصاویر

بیوگرافی کامل “اوه یون سو” بازیگر کره ای سا بی تک سریال سرنوشت یک مبارز و عکسهای این بازیگر را در ادامه این مطلب مشاهده میکنید.

بیوگرافی کامل اوه یون سو بازیگر کره ای سا بی تک سریال سرنوشت یک مبارز و عکسهای اوه یون سو را در ادامه این مطلب مشاهده میکنید. اوه یون سو بازیگر کره ای متولد 27 اکتبر 1971 است. او دانشجوی رشته تئاتر و فیلم در دانشگاه دانکوک بود اما تحصیل را رها کرد. همسر او سون جی چانگ بازیگر و خواننده کره ای است و صاحب دو فرزند هستند.

 

اوه یون سو

اوه یون سو از سال 1989 فعالیت هنری را آغاز کرد اما بعد از ازدواج در نقش های کامل تری ظاهر شد. در سال 2004 او در دومین پیشنهاد نقش مادری مجرد را بازی کرد که دوباره عشق را تجربه می کند. در سال 2009 در بازگشت ملکه نقش زنی خانه دار را ایفا می کند که در رقابت و هم چشمی با یک رقاص سطح بالاست.

 

و نقش های قوی او در درام های تاریخی جومونگ و سرنوشت یک مبارز. اما اوه یون سو بیشتر به خاطر بازی به یاد ماندنی در درام های زندگی شیرین در 2008 و پسر بد در 2010 مشهور است.

اوه یون سو در سال 2006 و در درام تاریخی افسانه جومونگ، نقش بانو یوها؛ همسر هموسو و مادر جومونگ را ایفا کرد.

اوه یون سو

همچنین در سال 2011 نقش ملکه سا تک بی را به تصویر کشید که قبل از ازدواج با پادشاه مو به فرمانده موجین یعنی پدر گی بک علاقه مند بود.

 

ملکه سا تک بی که پدرش هم وزیر دربار است زنی بدجنس و مکار است و به بهانه حفظ کشورش باکجه از هیچ کاری دریغ نمی کند و به همه ظلم می کند. و در عمل اوست که بر کشور حکمرانی می کند.

 

اوه یون سو

سریال های تلویزیونی

    زندگی تلخ و شیرین (2008) (MBC)

    افسانه جومونگ (2006) (MBC)

    پیشنهاد دوم (2004) (KBS)

    مرد برفی (2003) (MBC)

 

منبع : نمناک

آیا این خبر مفید بود؟
جهت مشاهده نظرات دیگران اینجا کلیک کنید
copied