شمانیوز
شما نیوز

بیوگرافی آبیشک باچان و همسرش آیشواریا رای + تصاویر

بیوگرافی آبیشک باچان و همسرش آیشواریا رای را در ادامه می خوانید...

آبیشک باچان به انگلیسی Abhishek Bachchan در 5 فوریه 1976 در بمبئی هند متولد شد.پدرش آمیتاب باچان و مادرش جایا باچان هر دو از بازیگران معروف هندی به شمار می روند. قد آبیشک باچان 188 سانتیمتر است. آبیشک باچان یک خواهر بزرگتر به نام شوتا باچان دارد.

Abhishek Bachchan takes a late-night walk in the hospital | People News | Zee News

لیست فیلم های آبیشک باچان

آبیشک کارش را درسال 2000 با فیلم موفق تجاری رفیوجی آغازکرد، او در فیلم دووم در کنار جان آبراهام بازی کرد که یک موفقیت تجاری بود.

 

Abhishek Bachchan - Wikipedia

در 2005 درفیلم بانتی و بابلی در کنار رانی موکرجی بازی کرد که فیلم یک موفقیت انتقادی و تجاری بود. در 2006 در فیلم هرگز نگو خداحافظ در کنار پریتی زینتا، شاهرخ خان و رانی موکرجی بازی کرد.

 

Coronavirus infects Bollywood stars Aishwarya Rai, Abhishek Bachchan, and daughter - Culture

در سال 2007 در فیلم گورو بازی کرد که یک موفقیت تجاری بود، در سال 2008 با در فیلم سرکار راج در کنار آیشواریا رای و آمیتاب باچان به ایفای نقش پرداخت، در سال 2010 درفیلم راوان در کنار آیشواریا رای به بازی پرداخت.

Aishwarya Rai coronavirus | Aishwarya Rai Bachchan, daughter Aaradhya Bachchan test COVID-19 positive

از دیگر فیلم های او می توان به دوستان در کنار جان آبراهام و پریانکا چوپرا و دووم 3 در کنار عامر خان و کاترینا کایف اشاره کرد.

 

Shah Rukh Khan and Abhishek Bachchan join hands for Kahaani spin-off Bob Biswas | Entertainment News,The Indian Express

آبیشک در سال 2002 با کاریشما کاپور نامزد شد اما این دو در سال 2003 از هم جدا شدند، او مدتی با رانی موکرجی رابطه داشت و در نهایت در 20 آوریل 2007 با آیشواریا رای ازدواج کرد، این زوج دارای یک دختر به نام آرادهایا هستند که در سال 2011 متولد شد.

 

Aishwarya Rai Bachchan's Baby's Name: Abhishek Bachchan Seeks Suggestions on Twitter

او تا به حال سه جایزه از جوایز فیلم فیر را برای بهترین بازیگر نقش مکمل مرد دریافت کرده و از این نظر رکورددار می باشد.

Abhishek wishes his 'principessa' Aishwarya on birthday - TimesSouth.com

او در سپتامبر 2009 همراه با همسرش آیشواریا رای در برنامه ی تلویزیونی اپرا وینفری شو حضور پیدا کردند. ثروت او حدود 31 میلیون دلار تخمین زده می شود.

THIS priceless throwback picture of Aishwarya Rai Bachchan is all things beautiful! | Hindi Movie News - Times of India

آیشواریا رای (زادهٔ ۱ نوامبر 1973 در منگلور) بازیگر هندی و دختر شایستهٔ‌ دنیا در سال ۱۹۹۴ است. از جمله آثاری که آیشواریا در آن‌ها بازیگری کرده می‌توان به دوم ۲، عروس و تعصب، دوداس، پلنگ صورتی ۲ و ای دل مشکل اشاره کرد.

ابتلای آیشواریا رای به ویروس کرونا

آیشواریا رای در منگلور در جنوب هند در ایالت کارناتاکا به دنیا آمد. پدرش مهندس دریانوردی و مادرش نویسنده بود. نیاکان او از مردم بونت بنگلور بودند. خانوادهٔ او پیش از تولدش به بمبئی مهاجرت کردند. زبان مادری آیشواریا رای تولو است، او به زبان‌های هندی، انگلیسی، کانارا، ماراتی و تامیل هم مسلط است.

Aishwarya Rai Bachchan to play lead role in Rohan Sippy's thriller?

نامزدی نافرجام و پردردسرش با دو ستارهٔ بالیوود یعنی سلمان خان و ویوک اوبروی و جنجالی که سر همین مسئله آفرید می‌توانست نشانهٔ این نکته باشد که او هنوز هم چون دوران کودکی مردان را زیر نفوذ خود دارد. سرانجام آیشواریا رای با آبیشک باچان، هنرپیشهٔ هندی ازدواج کرده و عروس هنرپیشهٔ مشهور، آمیتاب باچان شد. در ۱۶ نوامبر سال ۲۰۱۱ میلادی آیشواریا رای دختری به دنیا آورد.

آیا این خبر مفید بود؟
جهت مشاهده نظرات دیگران اینجا کلیک کنید
copied