شمانیوز

طی مراسمی با حضور رییس صندوق بازنشستگی از عوامل اجرایی پروژه آزادراه شرق سپاهان تقدیر بعمل آمد.

به گزارش شمانیوز و به نقل از خبر24، پروژه آزادراه شرق سپاهان در سال 1395 بر اساس مصوبه هیأت دولت با مشارکت 70 درصدی شرکت سرمایه گذاری آتیه صبا و 30 درصدی دولت فعالیت خود را آغاز نمود. طی تیر ماه 1395 لغایت بهمن ماه 1398 این پروژه صرفا 5/58 درصد پیشرفت فیزیکی داشت و با روی کار آمدن مدیریت جدید از اسفند 1398 تاکنون این پروژه از 40 درصد پیشرفت برخوردار و در آبان ماه مورد بهره برداری قرار گرفت.


سید علیرضا عظیمی پور مدیرعامل سرمایه گذاری آتیه صبا در این مراسم گفت: ترجیع بند کوشش های عوامل پروژه در سال 1399 تحقق فرموده مقام معظم رهبری در سال جاری و اجرای عملی "جهش تولید" بوده است.

بطوریکه علاوه بر اتمام پروژه آزادراه شرقی اصفهان، سرمایه گذاری آتیه صبا در سایر موضوعات چون تبدیل شرکتهای زیان ده به سود ده، ساماندهی شرکتهای آسیب دیده از شیوع بیماری کرونا و دستیابی به بالاترین رکورد سودآوری در تاریخ شرکت طی سال جاری از عملکرد قابل توجهی برخوردار شده است. تمامی این اقدامات نیز از طریق نظارت دقیق و سختگیرانه در چارچوب برنامه انضباط مالی مدیریت جدید هلدینگ به منظور ارتقای شفافیت و سلامت مالی گروه صورت پذیرفته است.

لازم به ذکر است مدیرعامل آتیه صبا ابراز امیدواری کرد که در سال جاری با درج نام شرکت بر تابلوی بورس، این شرکت بتواند فصل جدیدی را در تاریخ فعالیت های اقتصادی خود در بازار سرمایه کشور را آغاز نماید.
 
 
آیا این خبر مفید بود؟
جهت مشاهده نظرات دیگران اینجا کلیک کنید
copied