شمانیوز
شما نیوز

طراحی لباس عروس اصیل این بازیگر لو رفت+ عکس

به مناسبت سالگرد ازدواج الهام حمیدی تصاویری از لباس عروس و کارت عروسی این بازیگر منتشر شد که با هم می بینیم.

الهام حمیدی بازیگر ایرانی که مدتیست ازدواج کرده است به شیک پوشی مشهور است . مزونی که الهام حمیدی لباس عروس خود را از آنجا سفارش داده است با انتشار تصاویر از لباس عروس متفاوت الهام حمیدی و سخت پسندی وی عکسهایی منتشر کرده است .عکس های لباس عروس الهام حمیدی توسط مزون مربوطه منتشر شد

 الهام حمیدی بازیگر ۴۲ساله کشورمان است که کارهای ماندگاری در کارنامه خود دارد از جمله سریال یوسف پیامبر که در آن سریال نقش همسر یوسف پیامبر را بازی می کرد. این بازیگر خوب ایرانی سال گذشته ازدواج کرد. به مناسبت سالگرد ازدواجش تصاویری از لباس عروس الهام حمیدی منتشر شد که با هم می بینیم.

158816570164590-irannaz-com

پارچه لباس و دانتل فرانسه با نقش بسیار اصیلى که حتماً خیلى از شما باهاش آشنایى دارین انتخاب کردیم و کار روى لباس ترکیبى از سنگ دوزى و مروارید دوزى که ایشون تأکید داشتن مستقیم روى لباس دست دوزى بشه.قرار بر این بود که نقشه سنگ دوزى فرم اسلیمى،داماس،گلدار و هیچ طرح منحنى نداشته باشه و دوست داشتن فقط از خطوط هندسى صاف استفاده بشه!

158818760795039-irannaz-com

دوخت این نقوش قرینه به دلیل فرم خاص طراحى وظرافت بیش از حد دانتلِ زمینه پروسه بسیار سختى بود و حدود ٧٠ روز زمان برد. از همه مهمتر اینکه لباس قرار بود جورى طراحى بشه که با هر حرکت و چرخشى بچرخه و دقیقاً سر جاى خودش قرار بگیره و احتیاج به مرتب کردن نداشته باشه!

 

منبع : ایران ناز

آیا این خبر مفید بود؟
جهت مشاهده نظرات دیگران اینجا کلیک کنید
copied