شمانیوز
شما نیوز

بازیگرانی و خواننده هایی که دوبار ازدواج کردند + تصاویر

در این مطلب مروری بر بازیگرانی که ازدواج مجدد داشته اند از رامبد جوان تا بهاره رهنما و هومن سیدی را می خوانیم...

در این مطلب  مروری بر بازیگرانی که ازدواج مجدد داشته اند از رامبد جوان تا بهاره رهنما و هومن سیدی را می خوانیم...بازیگران همواره زندگی های پرحاشیه ای دارند و به دلیل بیشتر دیده شدن کوچکترین اتفاقات زندگی آنها بزرگ دیده می شود. با شمانیوز همراه باشید تا تصاویر ازدواج مجدد بازیگران مشهور را ببینید..

 

 

"این بازیگران مشهور ازدواج مجدد داشتند"

 

بدون قضاوت و هرگونه سوء نظر در این مطلب به معرفی بازیگران و چهره هایی که ازدواج مجدد داشته اند می پردازیم.

 

 

ازدواج مجدد مهدی کوشکی

مهدی کوشکی بازیگر سینما، تئاتر و تلویزیون یکی از چهره هایی است که تجربه ازدواج مجدد را داشته است.

22 اسفندماه سال 98 بود که خبر ازدواج مهدی کوشکی با ریحانه پارسا بازیگر سریال پدر منتشر شد و اطلاع از اینکه ریحانه پارسا همسر سوم مهدی کوشکی است و این زوج اختلاف سنی حدود 17 سال با یکدیگر دارند با حواشی زیادی در میان مردم همراه بود.

مهدی کوشکی در اولین تجربه زندگی مشترک با خانمی به نام مینا شمس ازدواج کرد اما این زندگی چند سالی بیشتر دوام نداشت اما پسرش آرسام حاصل این ازدواج است. صحرا فتحی بازیگر و کارگردان کشورمان همسر دوم مهدی کوشکی است.

 

ریحانه پارسا

 

 

ازدواج مجدد مهدی هاشمی

مهدی هاشمی بازیگر پیشکسوت سینما و تلویزیون یکی دیگر از هنرمندانی است که ازدواج مجدد داشته است. هفتم تیرماه سال 98 بود که مهنوش صادقی بازیگر جوان کشورمان با انتشار پستی خبر از ازدواجش با مهدی هاشمی داد و اگرچه این خبر توسط گلاب آدینه و دخترش نورا تکذیب شد اما مهدی هاشمی با انتشار ویدئویی خبر ازدواج مجدد را تایید کرد.

مهدی هاشمی سال 59 زندگی مشترکش را با گلاب آدینه بازیگر سینما و تلویزیون آغاز کرد و به گفته خود آقای بازیگر چند سالی است که این زوج جدا از هم زندگی میکردند.

 

 

مهدی هاشمی

 

ازدواج مجدد فریبرز عرب نیا

فریبرز عرب نیا بازیگر سینما و تلویزیون یکی دیگز از چهره هایی است که دو بار ازدواج کرده است.زنده یاد عسل بدیعی همسر دوم فریبرز عرب نیا بود و این زوج پسرش به نام جانیار دارند.

آتنه فقیه نصیری بازیگر کشورمان همسر اول فریبرز عرب نیا بود که زندگی مشترکشان چند سال بیشتر دوام نداشت.

 

عسل بدیعی

 

 

ازدواج مجدد امین حیایی

امین حیایی بازیگر سرشناس سینما و تلویزیون یکی دیگر از چهره هایی است که تجربه ازدواج مجدد را دارد. نیلوفر خوش خلق بازیگر سینما و تلویزیون همسر دوم امین حیایی است و این زوج چندین سال است که در کنار هم زندگی میکنند.

مونا بانکی پور همسر اول امین حیایی بود و حاصل زندگی مشترک این زوج یک پسر به نام دارا است که در زمینه بازیگری فعالیت میکند.

 

امین حیایی

 

 

ازدواج مجدد سارا خوئینی ها

سارا خوئینی ها بازیگر سرشناس سینما و تلویزیون یکی دیگر از هنرمندانی است که تجربه ازدواج مجدد را دارد.

چنگیز وثوقی بازیگر قدیمی کشورمان همسر اول سارا خوئینی ها است و این بانوی بازیگر از این ازدواج یک دختر به نام غنچه دارد و یوسف مرادیان همسر دوم خانم بازیگر است و شایان دومین فرزند سارا خوئینی ها از ازدواج دوم او است.

 

سارا خوئینی ها

 

 

ازدواج مجدد بهاره رهنما

از میان چهره هایی سینمایی که ازدواج مجدد را تجربه کردند بهاره رهنما یکی از پرسروصداترین آنها بود. چهارم شهریور ماه سال 96 وقتی عکس هایی از مراسم ازدواج مجدد بهاره رهنما با مالک یک برند آرایش در فضای مجازی منتشر شد و عده زیادی گمان کردند که ماجرا حقیقت ندارد اما با تایید بهاره رهنما همه چیز شکل جدی تری به خود گرفت. امیرخسرو عباسی مالک یک برند آرایش همسر دوم بهاره رهنما است.

پیمان قاسمخانی نویسنده و کارگردان کشورمان همسر سابق بهاره رهنما است که حاصل زندگی مشترک این دو هنرمند دختری به نام پریا است که در اتریش مشغول تحصیل در رشته موسیقی است.

 

بهاره رهنما

 

 

ازدواج مجدد هومن سیدی

هومن سیدی یکی دیگر از بازیگران کشورمان است که تن به ازدواج مجدد داد. آبان ماه سال 96 بود که هومن سیدی با انتشار عکسی از همسر و دخترش همه را غافلگیر کرد و خبر ازدواج مجددش را اینگونه اعلام کرد. نیل دختر هومن سیدی است که به تازگی یکساله شده است.

هومن سیدی و همسر اولش آزاده صمدی سال 85 با هم ازدواج کردند و سال 92 از یکدیگر جدا شدند.

 

 

هومن سیدی

 

ازدواج مجدد آزاده نامداری

یکی دیگر از چهره های کشورمان که ازدواج مجدد را تجربه کرد آزاده نامداری مجری و بازیگر کشورمان است. ازدواج آزاده نامداری با فرزاد حسنی و جدایی او یکی از جنجالی ترین ماجراهای مربوط به خانم مجری بود که با ازدواج مجدد تقریبا خاتمه یافت. آزاده نامداری برای دومین بار با سجاد عبادی پسر رحیم عبادی از چهره های مطرح کشور ازدواج کرد و حاصل این ازدواج یک دختر به نام گندم است.

آزاده نامداری سال 92 با فرزاد حسنی ازدواج کرد و با حواشی و جنجال های فراوان مردادماه سال 93 خبر جدایی آنها به صورت رسمی اعلام شد.

 

آزاده نامداری

 

 

ازدواج مجدد رامبد جوان

رامبد جوان مجری، کارگردان و بازیگر کشورمان سه بار سر سفره عقد نشست و تجربه های متعددی را در زندگی مشترک دارد. رامبد جوان سال 94 با حضور در برنامه تلویزیونی نامی از نگار جواهریان برد و این خبر به منزله تایید ازدواج مجدد این زوج سینمایی بود. نگار جواهریان و رامبد جوان سال 95 زندگی مشترکشان را آغاز کردند.

سحر دولتشاهی همسر سابق رامبد جوان بود که سال 87 زندگی مشترکش را با رامبد جوان آغاز کرد اما زندگی آنها چندان دوامی نداشت و سال 93 خبر جدایی این زوج سینمایی رسانه ای شد.

 

رامبد

 

 

ازدواج مجدد آناهیتا درگاهی

آناهیتا درگاهی نقاش و بازیگر کشورمان یکی از چهره های دنیای هنر است که تجربه دو بار زندگی مشترک را دارد. آناهیتا درگاهی همسر اشکان خطیبی بازیگر، مجری و خواننده کشورمان است که زندگی مشترکش را سال 95 آغاز کرد.

همسر سابق آناهیتا درگاهی محمد پروین پسر علی پروین از اسطوره های فوتبال کشورمان بود که تنها یکسال دوام آورد و ماجرای جدایی این زوج از یکدیگر با حواشی زیادی همراه بود.

 

اناهیتا درگاهی

 

 

ازدواج مجدد بابک جهانبخش

بابک جهانبخش یکی از دیگر از چهرههای دنیای موسیقی است که تن به ازدواج مجدد داد. بابک جهانبخش با پریا پرتوی فرد خرداد سال 96 ازدواج کرد و با انتشار عکسی از همسرش درباره علت جدایی از همسر سابقش توضیح داد.

مروارید شهریاری همسر اول بابک جهانبخش بود که این دو در سال 88 با هم آشنا شدند و ازدواج کردند و حاصل این ازدواج یک پسر به نام آرتا است.

 

بابک جهانبخش

آیا این خبر مفید بود؟
جهت مشاهده نظرات دیگران اینجا کلیک کنید
copied

  • ایناز

    وا مگه میشه

  • حسین

    عالی بود