شمانیوز
شما نیوز

فیلم لورفته از دلتنگی سارا و نیکا برای سریال پایتخت + فیلم

سارا و نیکا فیلمی درباره دلتنگی شان برای سریال محبوب پایتخت منتشر کردند در فیلم زیر ببینید..

سارا و نیکا متولد سال 1383 هستند سارا و نیکا از بازیگران سریال پایتخت هستند این دو بازیگر در سوئد زندگی میکنند و از سال 92 برای ادامه تحصیل به سوئد مهاجرت کردند، سارا و نیکا دو بازیگر پرحاشیه هستند که حواشی زیادی دارند سارا و نیکا اولین تجربه بازیگری خود را در سریال پایتخت داشتند و به اوج رسیدند.

سارا و نیکا فیلمی درباره دلتنگی شان برای سریال محبوب پایتخت منتشر کردند در فیلم زیر ببینید..

 

 

نیکا فرقانی اصل

پدر سارا و نیکا فرقانی یک فوتبالیست بود و در لیگ جوانان در تیم های فوتبال عقاب و راه آهن پانزده سال فوتبال بازی می کرد و به دلیل مصدومیت در فوتبال نتوانست فوتبال را ادامه بدهد و در سال ۱۳۹۲ تصمیم گرفتتند با خانواده برای ادامه تحصیل سارا و نیکا به کشور سوئد مهاجرت کنند و در این کشور زندگی کنند.

 

در سال ۱۳۹۰ اولین فصل سریال پایتخت ساخته می شد که سارا و نیکا فرقانی که ۷ سال سن داشتند توسط آقای رسول حاتمی برای بازی در سریال پایتخت به سیروس مقدم کارگردان این سریال معرفی شدند و پس از تست بازیگری این دو خواهر جذاب در دفتر برزو نیک نژاد فیلمنامه نویس این سریال برای نقش سارا و نیکا در سریال پایتخت انتخاب شدند.

 

سارا و نیکا فرقانی

 

عکس های سارا و نیکا فرقانی اصل

 

سارا و نیکا فرقانی اصل در ۸ مرداد ۱۳۸۳ در تهران متولد شدند. نیکا ۱ دقیقه از سارا خواهرش بزرگتر است. نسرین جلیلی مادر سارا و نیکا کارمند است و پدر سارا و نیکا فوتبالیست بود و به مدت ۱۵ سال در لیگ جوانان در تیم‌های عقاب و راه آهن بازی کرد، اما به خاطر حادثه‌ ای که در فوتبال برایش پیش آمد دیگر نتوانست این ورزش را ادامه دهد. سارا و نیکا به همراه پدر و مادرشان به سوئد مهاجرت کردند تا در این کشور ادامه تحصیل دهند.

 

 

سارا و نیکا

 

آیا این خبر مفید بود؟
جهت مشاهده نظرات دیگران اینجا کلیک کنید
copied