شمانیوز

مهران غفوریان با انتشار یک فیلم در اینستاگرامش از وضعیت مهرداد میناوند خبر داد..

مهران غفوریان با انتشار یک فیلم در اینستاگرامش از وضعیت مهرداد میناوند خبر داد.. مهرداد هاشمی رئیس بیمارستان لاله درباره آخرین وضعیت سلامتی  مهرداد میناوند  که به دلیل ابتلا به بیماری کرونا در این بیمارستان بستری است، اظهار داشت: مقداری شرایط  میناوند  نسبت به دیروز بهتر شده است، اما همچنان زیر دستگاه تهویه مکانیکی و با دارو به خواب رفته‌ است. یعنی ما مجبور هستیم به خاطر اینکه  میناوند  دستگاه را تحمل کند، با تجویز مستمر داروهای خواب‌آور او را به خواب مصنوعی ببریم. اینکه گاهی اوقات گفته می‌شود میناوند به کما رفته است، صحت ندارد، این کمای مصنوعی است که پزشکان برای تحمل شرایط به او القا کرده‌اند.

 

 

 

 

وی افزود: از نظر میزان اکسیژن بدن یک‌ مقداری نسبت به دیروز پیشرفت داشته‌ایم، اما همچنان درگیری ریه زیاد است. خوشبختانه سایر اعضای بدن به جز ریه شرایط خوبی دارند. آزمایشات به صورت مستمر انجام می‌شود. ما همچنان منتظر هستیم عکس‌العمل خوبی از ریه بیمار بگیریم.

مهرداد هاشمی رئیس بیمارستان لاله در پایان تصریح کرد: متأسفانه درگیری ریه زیاد است. البته ما همیشه به رحمت خداوند و کادر درمان امیدوار هستیم، ولی من بازهم تکرار می‌کنم، شرایط ریه بحرانی است. هر چند نسبت به گذشته مقداری وضعیت میناوند بهتر شده است.

 

 

 

ناراحتی علی کریمی از شایعات به وجود آمده:

علی کریمی در واکنش به شایعه خرید دارو برای میناوند و رفتار پزشک مهرداد میناوند نوشت: برخی شایعات و خبر پراکنی های غیر واقعی واقعا آزادم میدهد.شایعاتی مثل تهیه دارو از دبی و نوشتن پست های دروغین در پیج های اینستاگرام برای سو استفاده از اتفاقات تلخ برای دوستانمان.بجای غرق شدن در شایعات برایشان انرژی مثبت بفرستید....

 

علی+کریمی

 

 

 

پس از پست توهین آمیز سحر ذکریا به وزارت بهداشت علی کریمی برای تهیه داروی کرونای  مهرداد میناوند  از دبی دست به کار شد. 

 

 

علی کریمی

مهرداد+میناوند

 

 

آیا این خبر مفید بود؟
جهت مشاهده نظرات دیگران اینجا کلیک کنید
copied