شمانیوز

یکی از سریال‌های ساخته شده ویژه نوروز ۱۴۰۰ سریال همبازی می‌باشد که از شبکه دوم سیما روی انتن می‌رود.

سریال همبازی به کارگردانی سروش محمدزاده یکی از سریال های ویژه  نوروز ۱۴۰۰ می باشد که پخش آن از  چهارشنبه ۲۷ اسفندماه از شبکه دو آغاز شده است.

 

"همبازی" سروش محمدزاده را نوید محمودی تهیه می‌کند؛ تهیه‌کننده‌ای که بارها سابقه حضور در کنداکتورهای رمضانی و مناسبتی تلویزیون را به همراه برادرش داشته است. اولین سریالی است که نوید محمودی یکی از برادران محمودی در تولید آن نقش دارد چرا که پیش از این همه سریال‌ها را با کارگردانی برادرش جمشید محمودی تولید می‌کرد. فیلمبرداری سریال قرار است تا پایان اسفندماه به پایان برسد.

زمان پخش سریال همبازی نوروز ۱۴۰۰ هر شب از شبکه دوم سیما راس  ساعت ۲۱:۳۰ پخش می شود. 

 

سریال هم‌بازی به کارگردانی سروش محمدزاده و تهیه کنندگی نوید محمودی برای پخش از شبکه دو سیما ساخته می‌شود. این اولین سریالی است که نوید محمودی یکی از برادران محمودی در تولید آن نقش دارد؛ چراکه پیش از این همه سریال‌ها را با کارگردانی برادرش جمشید محمودی تولید می‌کرد. همچنین این اولین سریال سروش محمدزاده است که در باکس طلایی نوروز هم قرار است.

 

«هم بازی» فضایی عاشقانه و ملودرام دارد و در میان سریال‌های امسال تنوع فضای سریالی را با سه کمدی، یک اثر جاسوسی امنیتی و یک ملودرام عاشقانه تکمیل کرده است.

طبق اعلام سیما فیلم، سریال نوروزی «هم‌بازی» به کارگردانی سروش محمدزاده و تهیه‌کنندگی نوید محمودی از ۲۷ اسفندماه روی آنتن  می رود. 

 

«هم بازی» برای پخش در نوروز ۱۴۰۰ ساعت ۲۱:۳۰ از شبکه دومسیما پخش می شود و بازپخش آن ساعت ۱۲، ۱۶:۱۵و ۳۰ دقیقه بامداد است.

 

 

 

آیا این خبر مفید بود؟
جهت مشاهده نظرات دیگران اینجا کلیک کنید
copied