شمانیوز

فقیهه سلطانی عکسی از پشت صحنه سریال یاور در پیجش به اشتراک گذاشت.

فقیه سلطانی عکسی از پشت صحنه سریال یاور در پیجش به اشتراک گذاشت. فقیه سلطانی به تازگی بعد از گذشت چند سالدر سریال ماه مبارک رمضان (یاور) ایفای نقش کرده است نقش فقیه سلطانی در این سریال بسیار کوتاه است فقیه سلطانی 29 مرداد 1353 در همدان است.

 

 

ست قرمز فقیه سلطانی

266131_601

 

 

 

بیوگرافی فقیه سلطانی:

 

 

  • نام: فقیهه

  • نام خانوادگی: سلطانی

  • تاریخ تولد: 29 مرداد 1353

  • محل تولد: همدان

  • همسر:جلال امیدیان

  • فرزندان :یک دختر به نام گندم

  • تحصیلات: کارشناس ادبیات نمایشی

 

 

فقیهه+سلطانی

 

 

 

این هنرمند کشورمان در خانواده ای پرجمعیت متولد شد و پدرش روحانی است و بیشترین تاثیر را در زندگی اش از پدرش گرفته است.


فقیهه سلطانی فارغ التحصیل رشته ادبیات نمایشی از دانشگاه آزاد است. این بانوی بازیگر در دوران دبیرستان در هنرستان گرافیک خواند و پیش از آغاز بازیگری یک دوره ی آموزش بازیگری را در سال 1371 و زیر نظر گلاب آدینه گذراند و بعد از گذراندن این دوره به تحصیل در رشته ادبیات نمایشی پرداخت.

 

 

فقیهه-سلطانی

 

 

 

ازدواج فقیهه سلطانی

فقیهه سلطانی اردیبهشت ماه سال 94 با جلال امیدیان فوتبالیست سابق کشورمان ازدواج کرد و حاصل این ازدواج دختری به نام گندم است. جلال امیدیان بازیکن سابق فوتبال و مربی کشورمان است که سابقه حضور در تیم هایی چون پیکان، مس و ذوب آهن اصفهان را دارد.

 

 

فقیهه-سلطانی-و-همسرش

 

 

گندم دختر فقیهه سلطانی و جلال امیدیان است که دی ماه سال 95 به دنیا آمد و جلال امیدیان از ازدواج قبلی خود یه دختر به نام نسیم دارد.

ماجرای آشنایی فقیهه سلطانی و همسرش به یک مراسم خیریه و حضور هر دوی آنها بازمیگردد.

فقیهه سلطانی در برنامه دورهمی درباره آشنایی با جلال امیدیان گفت :من خیلی اهل حضور در مراسم مختلف نیستم اما به دعوت یکی از دوستانم در یک مراسم خیریه حاضر شدم و آنجا بود که دیدم یک آقا متحیرانه من را نگاه میکند و بعد از پرس و جو درباره من و آشنایی اولیه بعد از یکسال و نیم با هم ازدواج کردیم.

 

 

فقیهه-سلطانی (1)

آیا این خبر مفید بود؟
جهت مشاهده نظرات دیگران اینجا کلیک کنید
copied