شمانیوز

بازیگر سینما و تلویزیون گفت: معمولاً هرگاه کارگردانی کرده‌ام از خودم بیشتر راضی بودم، ولی خب در بازیگری جا افتاده‌ام و بیشتر من را در حیطه بازیگری و طنز خواسته‌اند.

امیر زریوند، بازیگر سینما و تلویزیون در گفتگو با خبرنگار شمانیوز، اظهار داشت: آخرین کاری که انجام دادم سری سوم «خاله شادونه در کلبه کوهستانی» بوده و این کار از شبکه دو سیما پخش می‌شود و مانند سری‌های گذشته با خاله شادونه همکاری داشتم و نقش پدر خاله شادونه و نیز برادر خاله شادونه برعهده من گذاشته شده بود.

وی افزود: همچنین تله فیلمی با عنوان «چوبی شرور» هم هست که در ژانر کودک و نوجوانان است و دوستان بنده می‌خواهند آن را تولید کنند و به من هم پیشنهاد همکاری داده‌اند. آقای هومن حسین‌نژاد کارگردانی این تله فیلم را برعهده دارد و به پاس احترام به حیوانات و محیط زیست تولید خواهد شد.

آثار دهه 60 و 70 قوی‌تر از الان هستند

این هنرمند کشورمان با انتقاد از افت کیفیت برخی از محتوای تلویزیونی گفت: کارهایی که در دهه 60 و 70 ساخته می‌شد چه از لحاظ کارگردانی، چه از لحاظ محتوا و نیز چه از لحاظ بازیگرانی که در آن بازی می‌کردند، قابل قیاس با الان نیست. آن زمان کیفیت برنامه‌های تلویزیونی بهتر و تخصصی‌تر بود و همه‌چیز دست‌به دست هم داده بود تا کارهای باکیفیت و جذاب تولید شود، البته هرچند آن زمان ماهواره و سینماهای خانگی وجود نداشت اما به طور کلی کیفیت برنامه‌ها واقعاً جذاب بود.

زریوند گفت: کسی مانند آقای مهران مدیری از دهه 60 و 70  تا الان بیننده را با خود همراه نگاه داشته است؛ چرا نگاه داشته؟ چون کیفیت کار او بالاست و در هرجایی که هست، می‌تواند بیننده را به همانجا جذب کند. مثلاً بعد از شب‌های برره به سمت سینمای خانگی رفت و بیننده را هم به همراه خود به این سمت برد؛ لذا او به هر شبکه و هر رسانه‌ای می‌رود، بیننده هم با او به همان سمت خواهد رفت؛ چون هم محبوبیت دارد و هم کیفیت کار او بالاست.

وقتی کارگردانی کرده‌ام از خودم بیشتر راضی بودم

او با بیان اینکه رشته من فیلم‌سازی است، خاطرنشان کرد: معمولاً هرگاه کارگردانی کرده‌ام از خودم بیشتر راضی بودم، ولی خب در بازیگری جا افتاده‌ام و بیشتر من را در حیطه بازیگری و طنز خواسته‌اند.

این بازیگر سینما و تلویزیون که در ورزش رزمی کاراته دستی در کار دارد،؛ درباره موفقیت‌هایش در این ورزش گفت: بیش از 36 سال است که سرمربی کاراته هستم و در تدریس این ورزش ید طولایی دارم و تا آبان ماه سال گذشته مدیریت تیم ملی کاراته سبک تانگ سودو کاراته با من بود و موفق شدیم مقام دوم را در مسابقات هندوستان به دست آوریم و در سال 1395 هم تیم شیما کفش ایران با سرمربی‌گری بنده توانست مقام نخست را کسب کند؛ بنابرین بازیگری تنها منبع درآمد من نیست و از طریق این ورزش هم منبع درآمد دارم.

گفتگو از سعید امینی

انتهای پیام

آیا این خبر مفید بود؟
جهت مشاهده نظرات دیگران اینجا کلیک کنید
copied