شمانیوز
شما نیوز

فیلم لورفته از خوانندگی بازیگر زن سریال شهرزاد + فیلم

فیلمی از خوانندگی نسیم ادبی در شبکه های اجتماعی دست به دست می شود.

فیلمی از خوانندگی نسیم ادبی در شبکه های اجتماعی دست به دست می شود.نسیم ادبی مدتی قبل همسرش ابراهیم اثباتی را بر اثر سرطان از دست داد نسیم ادبی با حضور در سریال شهرزاد به شهرت رسید.

 

 

خوانندگی بازیگر زن سریال شهرزاد

 

 

 

نام: نسیم

نام خانوادگی: ادبی

تاریخ تولد: 16/6/ 1355

محل تولد: تهران

حوزه فعالیت: بازیگر سینما، تئاتر و تلویزیون

تحصیلات: کارشناسی نمایش با گرایش بازیگری از دانشگاه آزاد اسلامی تهران

همسر: ابراهیم اثباتی

 

 

 

شروع فعالیت بازیگری

 

نسیم ادبی بازیگر تئاتر،تلویزیون و سینمای ایران فعالیت هنری خود را از ۱۷ سالگی آغاز کرد. وی برای اولین بار در سال ۱۳۷۲ با ایفای نقش در نمایش تنبورنواز به کارگردانی هادی مرزبان پا به عرصه ی بازیگری گذاشت.

 

 

 

نسیم-ادبی-در-شهرزاد

 

 

شهرت با سریال شهرزاد

 

نسیم ادبی با ایفای نقش حمیرا در سریال شهرزاد که از شبکه نمایش خانگی پخش می شد توانست توانایی و پتانسیل بازیگری خود را نشان دهد و در میان مردم محبوب و چهره شود، نسیم ادبی در سال 1388  با ابراهیم ثباتی  ازدواج کرده است.

 

 

بیوگرافی ابراهیم اثباتی

 

ابراهیم اثباتی از سال 73 فعالیت خود را با تئاتر موسیقی شروع کرد، او عاشق فضای دراماتیک است و تابحال بالای 60 تئاتر موسیقی ساخته است.

 

 

nasimadabi

 

ماجرای آشنایی و ازدواج

 نسیم ادبی در مورد آشنایی با همسرش اینطور گفته است: برای بازی در تئاتر شمس پرنده به کارگردانی خانم پری صابری دعوت شدم و ابراهیم هم برای ساخت موسیقی در همان تئاتر همکاری داشت و آشنایی اولیه‌ مان به این صورت شکل گرفت. مدتی گذشت و قرار شد تئاتر آنتیگونه به کارگردانی خانم صابری در ایتالیا روی صحنه برود و من و آقای اثباتی در این سفر کاری همسفر شدیم که همین سفر باعث شد بیشتر یکدیگر را بشناسیم، آشنایی‌ مان به سال ۸۰ بر می گردد.

 

آیا این خبر مفید بود؟
جهت مشاهده نظرات دیگران اینجا کلیک کنید
copied