شمانیوز
شما نیوز

فرشته حسینی بچه دار شد ! + عکس

عکس فرشته حسینی و یک نوزاد حواشی جنجالی را به وجود اورد .

فرشته حسینی بازیگر جنجالی این روز ها و همسر نوید محمدزاده است . فرشته حسینی در سریال غورباقه بازی درخشانی داشت و نظر منتقدین را به خود جلب کرد . فرشته حسینی با پست جنجالی نوید محمدزاده نیز رابطه احساسی خود را فاش کرد . عکس جدید فرشته حسینی حرف و حدیث های زیادی داشت . 

 

 

ac-image-731620186126T4

 

 

فرشته حسینی این عکس را در صفحه اینستاگرامش منتشر کرد

 

فرشته حسینی از دانش آموختگان اصغر محبی، مهتاب نصیرپور، محمد رحمانیان بازیگران پیشکسوت سینما و تلویزیون ایران است و آنطور که خودش می گوید، سال ها در تئاتر خاک صحنه خورده است. فرشته حسینی فعالیت هنری اش را زمانی که ۹ سال سن داشت آغاز کرد و به خاطر حساسیت هایی که خانواده اش داشتند فعالیتش را از تئاتر شروع کرد. وی در کنار تئاتر در فیلم های سینمایی و مستند هم بازی کرده است.

 

فرشته حسینی با انتشار این عکس نوشت: روزها که فکر میکنم دلم میخواهد دوباره بدنیا بیایم.

 

دوباره

دوباره

دوباره

فرشته حسینی

 

فرشته حسینی با ظاهری عجیب در یک مکان رویایی

 

 
فرشته حسینی با ظاهری عجیب در یک مکان رویایی
 
 
 لیلا (فرشته حسینی) با ظاهری عجیب در نمایی از سریال قورباغه.

فرشته حسینی در اردیبهشت سال ۱۳۷۶، از پدر و مادری افغان، در تهران به دنیا آمد. پدر و مادرش حدود ۳۰ سال پیش به دلیل جنگ از افغانستان به ایران آمده و در تهران ساکن شدند. او بازیگری را نزد افرادی همچون اصغر محبی، مهتاب نصیرپور و محمد رحمانیان فرا گرفت و در نمایش هایی همچون خشونت علیه زنان، سینماهای من، شازده کوچولو، ماهی سیاه کوچولو، من موجودی احساساتی هستم و غیره به روی صحنه رفت.

لیلا (فرشته حسینی) با ظاهری عجیب در نمایی از سریال قورباغه.

 
 
 

تصویر

 

فرشته حسینی و خواهر کوچکش

 

 
فرشته حسینی و خواهر کوچکش
 
 
 عکسی که فرشته حسینی با خواهرش در صفحه رسمی اینستاگرامش منتشر کرده است.

فرشته حسینی (زاده ۶ اردیبهشت ۱۳۷۶) بازیگر سینما، تلویزیون و تئاتر افغانستانی ساکن ایران است. وی از پدر و مادری مهاجر و افغان تبار در تهران متولد شد و از دانش آموختگان اصغر محبی، مهتاب نصیرپور، محمد رحمانیان بازیگران پیشکسوت سینما و تلویزیون ایران است. همچنین با بازی در فیلم رفتن به کارگردانی نوید محمودی در جشنواره بین المللی فیلم مراکش موفق به کسب بهترین بازیگر زن برای بازی در این فیلم شدعکسی که فرشته حسینی با خواهرش در صفحه رسمی اینستاگرامش منتشر کرده است.

 

تصویر

 

فرشته حسینی و مادر جوانش

 

 
فرشته حسینی و مادر جوانش
 
 
 عکسی که فرشته حسینی با مادرش و دوستانشان در صفحه رسمی اینستاگرامش گذاشته است.

 فرشته حسینی متولد ۶ اردیبهشت ماه، سال ۱۳۷۶ در تهران، بازیگر سینما و تئاتر افغان تبار اهل ایران است. فرشته حسینی از پدر و مادری مهاجر و افغان تبار در تهران متولد شد و 5 خواهر و 1 برادر دارد. و از دانش آموختگان اصغر محبی، مهتاب نصیرپور، محمد رحمانیان بازیگران پیشکسوت سینما و تلویزیون ایران است. عکسی که فرشته حسینی با مادرش و دوستانشان در صفحه رسمی اینستاگرامش گذاشته است.

 

تصویر

 

 

 

آیا این خبر مفید بود؟
جهت مشاهده نظرات دیگران اینجا کلیک کنید
copied