شمانیوز
شما نیوز

ویلای لاکچری احسان خواجه امیری لب دریا + عکس

عکس جدید احسان خواجه امیری را مشاهده می کنید .

احسان خواجه امیری فرزند ایرج خواجه امیری و از خوانندگان به نام موسیقی کشور است . او در این سال ها اهنگ های خاطره انگیزی خوانده است . صدای احسان خواجه امیری از اشنا ترین صداها برای مردم است . در ادامه عکس جدید احسان خواجه امیری را مشاهده می کنید . ....... 
 
 
 
 

تفریحات احسان خواجه امیری 

عکسی که احسان خواجه امیری از ویلای لب دریا خود در صفحه اینستاگرامش منتشر کرده است.

 احسان خواجه امیری خواننده و آهنگساز ایرانی، متولد 7 آبان ماه سال 1363 در تهران است. پدر احسان خواجه امیری، استاد ایرج خواجه امیری از خوانندگان قدیمی و نام آشنای دنیای موسیقی است. او یک خواهر به نام الیکا دارد.

 

عکسی که احسان خواجه امیری از ویلای لب دریا خود در صفحه اینستاگرامش منتشر کرده است.

 
 
 

احسان خواجه امیری

 

ازدواج

خواجه امیری در سال 83 با همسرش آشنا شد که البته بعد از 5 سال با هم ازدواج کردند! این زوج در سال 93 صاحب فرزند پسری به نام «ارشان» شدند.

 

همسر احسان خواجه امیری، «لیلا ربانی» است. او در خصوص آشنایی و ازدواجشان می گوید: شایعه راجع به ازدواج ما واقعا زیاد بود. ما خیلی اتفاقی در سال 83 با هم آشنا شدیم و بعد از 5 سال آشنایی، ازدواج کردیم. خب ازدواج برای ما ترسناک بود. چون هر دوی ما سن و سال کمی داشتیم. روز عقد هر دو بهت زده بودیم و باورمان نمی شد.

 

لیلا ربانی متولد تیرماه است. خواجه امیری درباره او می گوید: خیلی کم پیش می آید تیرماهی ها بخواهند با کسی دعوا کنند. یکی دیگر از خصوصیات آنها جمع آوری وسایل قدیمی است. لیلا وسایلی را از دوران کودکی اش نگه داشته که پدر و مادرش هم باورشان نمی شود، هنوز آن وسایل را دارد.

 

 
خانواده احسان خواجه امیری
 
 
 
آیا این خبر مفید بود؟
جهت مشاهده نظرات دیگران اینجا کلیک کنید
copied