شمانیوز
شما نیوز

چهره باورنکردنی نسرین مقانلو در 53 سالگی + عکس

تصویر جدید از نسرین مقانلو را در این صفحه ببینید .

نسرین مقانلو بازیگر باتجربه و با سابقه سینما  وتلوزیون است . نسرین مقانلو در سریال ها و فیلم های خاطره انگیزی ایفای نقش کرده است . از جمله فیلم های نسرین مقانلو به مهمان مامان می توان اشاره کرد . در ادامه عکس های جدید از نسرین مقانلو را می بینید . 

 

 

نسرین مقانلو روز به روز جوانتر از دیروز

 

 
نسرین مقانلو روز به روز جوانتر از دیروز
 
 
نسرین مقانلو تصویر زیر را در صفحه رسمی خود منتشر کرد.

 

نسرین مقانلو بازیگر سینما و تلویزیون متولد 1 تیر 1347 در تهران می باشد مقانلو فعالیت هنری خود را از سال 1370 با بازی در فیلم دو نیمه سیب ساخته کیانوش عیاری آغاز نمود. بازی در فیلم مهمان مامان و سریال همسفر مهدیفخیم زاده نسرین مقانلو را به عنوان یک بازیگر توانا مطرح کرد.

 

نسرین مقانلو تصویر زیر را در صفحه رسمی خود منتشر کرد و نوشت:

چه باور کنی چه نکنی

توی این دنیا حتی

به یک نفر بیشتر از خودت نیاز نداری!!!!(خداوند)

به خودت بیشتر برس،

و بیش از حد فکر کردن را

با عمل کردن عوض کن

 

تصویر

 

ماجرای ازدواج نسرین مقانلو

سر فیلم «همسر» آقای فخیم زاده بود که به خاطر اسمش سرنوشت من را رقم زد و در همان گیرودار ساختش بودیم که برای خواستگاری از من به منزلمان آمدند و بعد از ۵ -۶ سال کار مداوم در عرصه های مختلف، با همسرم ازدواج کردم و به آمریکا رفتیم.

البته سالی یک بار به ایران می آمدم و به صورت ناپیوسته کارهایی انجام می دادم، مثل کار «نابخشوده» مرحوم «ایرج قادری» که هنگام بارداری پسر بزرگم اتفاق افتاد یا «بن بست» اصغر نعیمی که با «فرهاد اصلانی» و «دکتر عزیزی» بازی کردم یا کارهای دیگر، اما چون گرین کارت آمریکا داشتم، مجاز نبودم بیشتر از ۳-۴ ماه در ایران بمانم و باید برمی گشتم.

نسرین مقانلو صاحب دو فرزند پسر به اسم های عرشیا و آرین است، هر دو پسرش متولد آمریکا و بزرگ شده و تحصیل کرده آنجا هستند، همسرش هم ساکن آمریکاست

 

تصویر

 

 

آیا این خبر مفید بود؟
جهت مشاهده نظرات دیگران اینجا کلیک کنید
copied