شمانیوز
شما نیوز

سلفی عاشقانه نوید محمدزاده و همسرش + عکس

فرشته حسینی عکسی با نوید محمدزاده در صفحه اینستاگرامش به اشتراک گذاشت.

فرشته حسینی عکسی با نوید محمدزاده در صفحه اینستاگرامش به اشتراک گذاشت.ازدواج نوید محمدزاده با فرشته حسینی باعث ناراحتی فن پیج های نوید محمدزاده شد.نوید محمدزاده به مناسبت تولد فرشته حسینی عکس و متن عاشقانه ایی منتشر کرد و از رابطه عاشقانه شان رونمایی کرد همین امر باعث ناراحتی و عصبانیت فن پیج های نوید محمدزاده شد.

 

 

سلفی عاشقانه نوید محمدزاده و همسرش

 

352778101620990427

 

 

پوشش عجیب فرشته حسینی همسر نوید محمدزاده

 

+فرشته+حسینی

 

 

فرشته حسینی کیست؟

 

فرشته حسینی بازیگر جوان و با آتیه سینما و تلوزیون است . فرشته حسینی در فیلم های زیادی ایفای نقش کرده است . بازی او در سریال قورباغه نیز مورد تحسین واقع شد . در ادامه ماجرای ازدواج او با نوید محمدزاده را می خوانید . 
 

 

نوید محمدزاده در اینستاگرام خود با انتشار فیلمی از فرشته حسینی او را «جان خود» نامید و تولدش را تبریک گفته است. این دو اخیراً بازی در قورباغه را در کنار هم به پایان رسانده‌اند.

 

 

نوید محمد زاده در این باره نوشته است: «جانمی، جان، افغان بخوام بگم، جان، من، اَستی، کوردی بخوام بگم، گیانمی، گیان. تولدت مبارک. می‌دونم ۶ اُمی، از الان، مبارک.»

 

 

 

 

ماجرای نوید محمدزاده و فرشته حسینی در اینستاگرام

 

چندی پیش فرشته حسینی با تبریک تولد نوید محمدزاده در صفحه اینستاگرام خود شایعاتی را در مورد این دو بازیگر آغاز کرده بود. او در صفحه اینستاگرامش با انتشار تصویری از خود نوید محمدزاده نوشت: «برای همیشه تو را آنگونه به‌یاد می‌آورم.ایستاده بر روی صخره‌ای با شکوهِ دریا و آرامشِ آسمان. تو همانی که خود دیدی به چشمِ دل. همانی که هیچکس هنوز نمی‌داند! تولدت مبارک»

 

 

 

نوید محمدزاده و فرشته حسینی ازدواج کردند؟ + فیلم و ماجرای تولد در اینستاگرام

 

 


 

 

آیا این خبر مفید بود؟
جهت مشاهده نظرات دیگران اینجا کلیک کنید
copied